Shtepi ne shitje dhe apartamente ne shitje te lira ne Tirane 2+1

Rezultate: 1221

Rruga Jordan Misja, apartament 2+1 në shitje

Rruga Jordan Misja, apartament 2+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 127.3 m2 dhe sipërfaqe neto 108.49 m2 Ndodhet në katin e VIII-të të objekit Objekti është në fazë ndërtimi (Gropë) Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, korridor, dy tualete dhe dy ballkone Apartamneti është një mundësi shumë e mirë banimi dhe investimi Zona është shumë pranë Qendrës dhe ofron të gjitha facilitet Avantazhet e projektit jane: fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve me dopio tullë dhe lesh guri në mes akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale dhe lartësia e apartamenteve 3.23m Investim i sigurtë, rifiniturat e brëndshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, pjesë rekreative në brendësi të godinës. Cmimi i shitjes 1450 euro/m2 Totali 184585 euro

184,585 €
23/07/2024
 • 127 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje ne Tirane 2 + 1 » Jordan Misja, Tirane

Apartament 2+1+2+Post Parkimi Per Shitje, prane Viles L, ne Astiri

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te, te nje pallati ne ndertim, me nje siperfaqe totale 99,1 m2 me vendndodhje prane Viles L ne Astiri. Organizohet ne: ambient ndenjje, kend gatimi, 1 dhome gjumi me tualet, 1 dhome gjumi, 1 tualet, koridor, ballkon. Apartamenti shitet bashke me nje post parkimi te perfshire ne cmim. Pallati ku ndodhet apartamenti ka nje cilesi ndertimi modern sipas standarteve Europiane, me godine banimi dhe sherbimesh 9 kate, mbi toke dhe 1 kate parkimi dhe sherbimesh nentoke. Zona ku ndodhet prona eshte nje zone e qete mjaft e zhvilluar dhe e preferuar per banim dhe investim. Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

120,000 €
23/07/2024
 • 99 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje ne Tirane 2 + 1 » Astiri, Tirane

SUPER OKAZION,TEK UNIVERS CITY APARTAMENT 2+1+2+POST PARKIMI PER SHITJE !

KOMPLEKSI REZIDENCIAL UNIVERS CITY, ndodhet në zonën e Laknasit, vetëm 2 minuta nga QTU, shumë pranë autostradës Tiranë Durrës. Vetëm 7.3km dhe 15 minuta larg sheshit Skënderbej, ky kompleks banimi ofron mundësi aksesi në metropol dhe gjithashtu mundësinë e një jetese të qetë larg ngarkesës së kryeqytetit. Univers City është konceptuar si një qytet universal i kompletuar me të gjitha facilitetet e nevojshme për të përmbushur të gjitha nevojat dhe komoditetet e çdo familjeje. Kompleksi rezidencial ndodhet shumë pranë (vetëm 2 minuta) larg njërës nga qendrave tregtare më të mëdha në vend, QTU (Qendra Tregtare Univers) e cila ofron dyqanet e nevojshme për ju si supermarkete, dyqane veshjesh, bar e restorant, arredimi shtëpiak, kinema, etj. Eksploroni mundësinë e të jetuarit në një zonë të qetë dhe komode. AVANTAZHET E “UNIVERS CITY” Kompleksi ndodhet në një zonë tejet të favorshme për këdo që dëshiron të jetojë në një lagje moderne por larg zhurmës së kryeqytetit. Një pozitë ideale për këdo që kërkon një apartament komod i rrethuar nga të gjitha facilitetet e nevojshme për të gjitha moshat e nevojat. Brenda në kompleks do të ndërtohen: Shkollë dhe Kopësht publik Nuk do të keni pse të shqetësoheni se ku do të shkollohen dhe edukohen fëmijët tuaj dhe për sigurinë e tyre pasi brenda në kompleks do të ndërtohet një shkollë dhe kopësht publik me standardet më të larta dhe siguri. Qendër shëndetësore Ne do të kujdesemi për shëndetin tuaj duke ndërtuar brenda objektit një qendër shëndetësore me parametrat më të larta në shërbimin tuaj. Shëndetësi e siguruar pranë jush pa u shqetësuar për distancën e spitaleve. Njësi të ndryshme shërbimi Fusha sportive, hapësira të gjelbra, 3 kënde sportive të standardeve më të larta të dedikuara aktivitetit fizik për banorët e kompleksit, ndër më të mëdhatë në vend. Kënde lojërash për fëmijët Hapësira të veçanta ku fëmijët tuaj të socializohen e të argëtohen dhe ku ju mund të kaloni kohë familjarisht. Hapësira për parkim Duke iu larguar stresit të metropolit se ku do të parkoni makinën tuaj, Univers City ofron hapësira për parkim nëntokësor të cilësisë më të lartë dhe të siguruar për mjetin tuaj. Siguria Përsa i përket sigurisë, objekti do të ruhet 24 orë në 7 ditë duke ju siguruar paqe të mendjes dhe siguri që shtëpia, familja dhe ambjenti rreth jush të jetë ndër më të sigurtët në Shqipëri. Akses me Qendrën e Tiranës Për akses më të lehtë me qendrën e Tiranës, Univers City do të ketë linjën e saj të urbanit çdo 10 minuta me sheshin Skënderbej. SISTEM KOMPLEKS Termoizolimi në godinat e banimit të projektit Univers City përbëhet nga sisteme të ndërthurura inxhinierike ku aplikohet muraturë e dyfishtë me një shtresë leshi guri të dendur (100kg/m3) midis për izolim termik dhe akustik ndërmjet apartamenteve. Apartamenti te cilin ofrojme per shitje eshte i tipologjise 2+1+2 dhe ka nje siperfaqje prej 135,70m2 bruto dhe 116m2 neto,ndodhet ne katin e 8-te dhe te fundit .Organizohet nga nje korridor i cili ben shperndarjen ne sallon+kuzhine dhe ne dy dhomat e gjumit njera prej te cilave me tualet ,ne tualetin kryesor dhe ballkonin .Aktualisht ne faze pllake . POSTI PARKIMIT I PERFSHIRE NE CMIM . Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr +355692055138!

120,000 €
20/07/2024
 • 135 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje ne Tirane 2 + 1 » Kashar, Tirane

ESKLUZIVE, TEK BULEVARDI I RI, NE ORBITAL APARTMENTS ,APARTAMENT 2+1+2+POST PARKIMI PER SHITJE !

Të vendosura në afersi të Bulevardit të Ri të Tiranës “Orbital Apartments” kanë për qëllim të ofrojnë cilësinë më të lartë të ndërtimit për një grup më të gjërë. Kompleksi do të jetë i përbërë nga 5 godina të cilat variojnë nga 10 deri në 12 kate. Objekti i parë në trajtë “L’ do të jetë në total 14 kate nga 12 prej të cilave do të kenë funksion banim ose tregëtar dhe 2 kate do të shërbejnë për parkim. Kjo godinë do të ketë apartmanete dhe 124 poste parkimi të cilat janë menduar të akomodojnë nga një automjet për njësi banimi dhe nga një post parkimi për çdo hapsirë tregëtare mbi 100 m katror. DIZAJNI DHEARKITEKTURA :Fasada është projektuar dhe menduar të jetë elegante dhe e qëndrueshme. Do të përdoren materiale si terakota, xhami dhe kompozit alumini. Fasada eshte e menduar me louvres vertikale dhe bashkimi ne fasade i dy dritareve te njepasnjeshme eshte realizuar me veshje me panele metalike. Të gjitha llozhat dhe dritaret/dyert do të jenë të siguruara me kangjella metalike me dekor të thjeshtë. VENDNDODHJE STRATEGJIKE: Nën-njësia strukturore TR-456 ndodhet në zonën veriore të qytetit të Tiranës, në një distancë ajrore prej 1.6-1.7 km nga qendra. Zona ku do të zhvillohet rilevimi topografik i objektit ndodhet në një bllok me numer të vogel banesash ku mbizotëron një siperfaqe e madhe fushore midis rrugëve Jordan Misja, Filip Jano dhe Bulevardi i ri i Tiranës (zgjatimi nga Zogu i I-rë drejt lumit të Tiranës. "TË JETOSH NË ORBITAL APARTMENTS"Lehtësira në Orbital Apartments Projektuar për optimizim të energjisë Sisteme menaxhimi për ndërtesat (BMS) Rifinitura elitare për të gjitha hapësirat Izolim akustik Izolim termik Sistem sigurie 24 orë 2 Kate parkimi nëntokë Struktura RCC rezistente ndaj tërmeteve Dalje emergjente Shkallë me mbrojtje ndaj zjarrit NJËSITË E SHËRBIMIT:Njësitë e shërbimit do të jënë në sipërfaqet e planifikuara në katin e parë të ndërtesës dhe pjesërisht në katin e dytë. Kati përdhe do të ketë ambiente shërbimi me natyrë trëgtare brenda gjurmës së objektit, të gjitha këto njësi do të kenë akses direkt në ambientet e jashtme të ndërtesës. Njësitë e shërbimit në katin e parë dhe pjesërisht në katin e dytë do të aksesohen nga shkallët 1 dhe 2 nga pjesa e oborrit të brëndshëm të ndërtesës, jo nga rrugët kryesore. PARKIMI:Parkimi publik nëntokë do të ofrohet nën sheshet publike. Parkimi nëntokë nën blloqet e ndërtesave është privat/leje për banor Në total, projekti parashikon 124 vende parkimi, duke plotësuar kushtin minimal 1 vend parkimi për apartament dhe 1 vend parkimi per 100m2 ambiente shërbimi. Apartamenti te cilin ofrojme per shitje eshte i tipologjise 2+1+2 dhe ndodhet ne katin e trete te njeres prej kullave dhe ka nje siperfaqje prej 112,97 bruto dhe 100,10 neto ,aktualisht ne faze shtrimi pllake.Organizohet nga nje korridor i cili ben shperndarjen ne kuzhine +sallon ne dy dhomat e gjumit, njera prej te cilave me tualet dhe ne ballkon . POSTI PARKIMIT KA NJE CMIM PREJ 18000 euro i diskutueshem . Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e tel :+355692055138!

195,000 €
20/07/2024
 • 112 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje ne Tirane 2 + 1 » Bulevardi i Ri, Tirane

Quartum Residence, apartament 2+1 ne shitje

Quartum Residence, apartament 2+1 ne shitje Apartamenti ka nje siperfaqe bruto 106 m2 dhe siperfaqe neto 96 m2 Ndodhet ne katin e III-te Organizohet me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , dy dhoma gumi, dy tualete dhe ballkon Vendndodhja e apartamentit ne nje zone shume te qete me infrastrukture te rregullt ofron te gjitha sherbimet e mundshme si shkolla, kopshte, spitale, farmaci, supermarkete, banka, palestra, linja transporti publik etj. Apartamenti eshte nje mundesi ideal per banim dhe investim. Objekti eshte i ndertuar me teknologjine me te fundit. Fasada e ajrosur e ndërtesës kontribuon në arritjen e ekuilibrit termik ideal Gjithçka është investuar, duke filluar nga sistemet elektrike dhe hidraulike me materiale të firmave më të njohura, dysheme laminate cilësore, tualete me pajisje të markës së cilësisë së lartë, etj. Çmimi i shitjes 272000 euro

272,000 €
20/07/2024
 • 106 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje ne Tirane 2 + 1 » Quartium Residence, Tirane

Rruga Jordan Misja, apartament 2+1 në shitje

Rruga Jordan Misja, apartament 2+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 112.3 m2 dhe sipërfaqe neto 95.69 m2 Ndodhet në katin e VII-të të objekit Objekti është në fazë ndërtimi (Gropë) Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, korridor, dy tualete dhe ballkon Apartamneti është një mundësi shumë e mirë banimi dhe investimi Zona është shumë pranë Qendrës dhe ofron të gjitha facilitet Avantazhet e projektit jane: fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve me dopio tullë dhe lesh guri në mes akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale dhe lartësia e apartamenteve 3.23m Investim i sigurtë, rifiniturat e brëndshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, pjesë rekreative në brendësi të godinës. Cmimi i shitjes 1450 euro/m2 Totali 162835 euro

162,835 €
20/07/2024
 • 112 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje ne Tirane 2 + 1 » Jordan Misja, Tirane

SHITET APARTAMENT 2+1 TE UNIVERS CITY, E GATSHME PER BANIM

SHITET APARTAMENT 2+1 TE UNIVERS CITY, GODINA E PERFUNDUAR. Informacion mbi apartamentin: • Siperfaqe totale: 83.79m2 • Siperfaqe neto: 73.5m2 • Kati 3 Organizimi: • 2 dhoma gjumi • 1 sallon ndenje se bashku me kuzhinen • 1 tualet • 1 ballkon me dy dalje Cilësime të tjera: • Godina e perfunduar • Cilesi e larte ndertimi • Opsion ideal investimi • Izolim termik, akustik Pershkrimi i objektit • Kompleksi Univers City do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës. Zona rezidenciale do të ofrojë shumëllojshmëri ndërtesash që do ti përshtatet cdo kategorie blerësi, shkollë publike brenda kompleksit, njesi të ndryshme shërbimi si dyqane, bare & restorante, hapësirë të gjelbër, kënde të ndryshme sportive me parametra profesionale, kënde lojrash për fëmijë, markete, kopshte, palestër, siguri 24 orë, mirembajtje e ambienteve të përbashkëta, transport urban i vazhdueshëm Qender – QTU – Univers City etj. Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

92,000 €
19/07/2024
 • 84 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Tirane 2 + 1 » Qendra Tregtare QTU, Tirane

APARTAMENT 2+1 TEK REZIDENCA “LION 2” NE TIRANE

✅ Çmimi: 2000 Euro/m2 (251,380 Euro) ✅ Vendndodhja: Zogu i Zi, Tirane ✅ Sipërfaqe Totale: 125.69 m2 Ju prezantojme projektin me te ri dhe me inovativ ne Tirane, “Lion 2”, kjo kulle e perbere nga 34 kate eshte nje nderthurje midis oazit te gjelbert dhe fasadave te xhamit. E vendosur ne nje pike strategjike te Tiranes, prane Zogut te Zi dhe vetem nje 1 km larg qendres te Tiranes, me akses te menjehershem ne daljen nga Tirana. Nje destinacion ideal per te jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj duke ofruar nje pafundesi zgjedhjesh te pershtatura per ju. Vendodhje unike afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lojrave per femije etj. Organizimi i brendshëm: ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ 2 Dhoma gjumi ✅ 2 Tualete ✅ 1 Ballkon Zona në të cilën ndodhen apartamentet është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamentet janë të ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Punimet janë cilësore, çdo detaj është realizuar me përkushtim dhe profesionalizëm. Ndertimi konsiston ne cilesi maksimale dhe miqesore me mjedisin!

251,380 €
19/07/2024
 • 126 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje ne Tirane 2 + 1 » Zogu I Zi, Tirane

Kur kërkoni për shtepi ne shitje ne Tirane është e rendesishme te shikohen faktorë si vendndodhja, buxheti, siperfaqja dhe sherbimet qe ka afer. Një shtëpi e mire duhet të ofrojë një ekuilibër midis cmimit dhe komoditetit, te kete pranë transportin publik, shkolla dhe zona tregtare. Sigurohuni që gjithmonë të shikoni plotësisht marrëveshjen e qirasë dhe të jeni të vetëdijshëm për çdo kosto shtesë si shërbimet komunale, mirëmbajtjen dhe depozitat e sigurisë. Ne ofrojme opsione te ndryshme 2+1.

office-address