Apartament ne shitje ne Tirane 1+1, 2+1, 3+1 dhe garsoniere

Rezultate: 2137

Shitet Apartament 3+1+2 Rruga e Kosovareve!

Apartamenti ndodhet te Rruga e Kosovareve (buze rruge) Informacion mbi Apartamentin: • Ndërtim i vitit 2002 • Kati i 10 banim jo i fundit • Sipërfaqja neto e Apartamentit: 133 m2 • Kubaturë e Rregullt • Dritë Natyrale në çdo ambient Organizimi: • Korridor Shpërndarës • Sallon Ndënje • Ambient Gatimi • 3 Dhoma Gjumi • 2 Tualete njeri me dritare • 2 Ballkon Cilësime të tjera • Totalisht i Mobiluar • Totalisht i Investuar • Kuzhine e kompletuar • Dritare Dopio Xham • Tualete incaso Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të qetë e të preferuar për banim. Ideal për Familje apo të Huaj. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, me kontaktoni!

295,000 €
24/07/2024
  • 133 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Apartament ne shitje ne Tirane » Rruga e Kosovareve, Tirane

Rruga Jordan Misja, apartament 2+1 në shitje

Rruga Jordan Misja, apartament 2+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 127.3 m2 dhe sipërfaqe neto 108.49 m2 Ndodhet në katin e VIII-të të objekit Objekti është në fazë ndërtimi (Gropë) Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, korridor, dy tualete dhe dy ballkone Apartamneti është një mundësi shumë e mirë banimi dhe investimi Zona është shumë pranë Qendrës dhe ofron të gjitha facilitet Avantazhet e projektit jane: fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve me dopio tullë dhe lesh guri në mes akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale dhe lartësia e apartamenteve 3.23m Investim i sigurtë, rifiniturat e brëndshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, pjesë rekreative në brendësi të godinës. Cmimi i shitjes 1450 euro/m2 Totali 184585 euro

184,585 €
23/07/2024
  • 127 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Apartament ne shitje ne Tirane » Jordan Misja, Tirane

Apartament 2+1+2+Post Parkimi Per Shitje, prane Viles L, ne Astiri

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te, te nje pallati ne ndertim, me nje siperfaqe totale 99,1 m2 me vendndodhje prane Viles L ne Astiri. Organizohet ne: ambient ndenjje, kend gatimi, 1 dhome gjumi me tualet, 1 dhome gjumi, 1 tualet, koridor, ballkon. Apartamenti shitet bashke me nje post parkimi te perfshire ne cmim. Pallati ku ndodhet apartamenti ka nje cilesi ndertimi modern sipas standarteve Europiane, me godine banimi dhe sherbimesh 9 kate, mbi toke dhe 1 kate parkimi dhe sherbimesh nentoke. Zona ku ndodhet prona eshte nje zone e qete mjaft e zhvilluar dhe e preferuar per banim dhe investim. Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

120,000 €
23/07/2024
  • 99 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Apartament ne shitje ne Tirane » Astiri, Tirane

Me te kerkuarat

office-address