Ish Fusha e Aviacionit: Shtepi, apartamente dhe garsoniere ne shitje

Rezultate: 80

TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT, APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE!

Apartament 3+1+2 në shitje te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’ Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më cilësore në Tiranë apartamenti është i ne ndertim dhe ka nje planimetri të rregull. Ndodhet ne katin e 4-te te ndertimit dhe eshtë i organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete , dy ballkone. Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 140 m2. GRAND PARK RESIDENCE një nga komplekset më të dashura për ju; në një zonë të pozicionuar relaksi dhe të aksesueshëm në Tiranë. Kompleksi Grand Rark Residence në ish-Fushën e Aviancionit sjell pranë jush komoditet, cilësi të lartë ndërtimi, fasada të termoizoluara, dhe për fëmijët hapësira të gjelbërta dhe pedonale. Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

1 €
13/07/2024
 • 140 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Ish Fusha e Aviacionit » Ish Fusha e Aviacionit, Tirane

TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT, APARTAMENT 3+1+2+ VERANDE PER SHITJE!

Apartament 3+1+2+ Verande në shitje te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’ Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më cilësore në Tiranë apartamenti është i ne ndertim dhe ka nje planimetri të rregull. Ndodhet ne katin e dhjete te ndertimit dhe eshtë e organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete , ballkon dhe nje verande e madhe Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 165.17m2, dhe siperfaqe Verande 124.4 m2 GRAND PARK RESIDENCE një nga komplekset më të dashura për ju; në një zonë të pozicionuar relaksi dhe të aksesueshëm në Tiranë. Kompleksi Grand Rark Residence në ish-Fushën e Aviancionit sjell pranë jush komoditet, cilësi të lartë ndërtimi, fasada të termoizoluara, dhe për fëmijët hapësira të gjelbërta dhe pedonale. Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

1,500 €
13/07/2024
 • 290 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Ish Fusha e Aviacionit » ish fusha e aviacionit, Tirane

Shitet super apartament 3+1+2 tek Ish Fusha e Aviacionit/ 245,000€

Shitet super apartament 3+1+2 tek Ish Fusha e Aviacionit Detaje mbi apartamentin: - Siperfaqja totale: 153 m2 - Orientimi: Jug-Perendim - Kati: 9 (i parafundit) - 2 Ashensor Organizimi: - Korridor shperndares - Sallon - Ambient gatimi - 3 Dhoma gjumi - 2 Tualet - 2 Ballkon (Sallon / Dhume gjumi) - 1 Depo-Lavanderi Totalisht i investuar para 2 vitesh (dyer alumine te reja dopio xham, dyer brendshme te reja, parket i ri). Arreduar me markat me te mira. Elektroshtepiake cilesore (lavastovilje, furre, pianur elektrike, frigorifer 2 dyer, mirkoval inkaso, 3 kondicioner, kabina dushi xham, etj). Adresa: Ish Fusha e Aviacionit, prane Bar Agroni Cmimi: 245,000€

245,000 €
08/07/2024
 • 153 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Ish Fusha e Aviacionit » Ish Fusha e Aviacionit, Tirane

Ish Fusha e Aviacionit, apartament 2+1 ne shitje

Ish Fusha e Aviacionit, apartament 2+1 ne shitje Apartamenti ka sipërfaqe bruto 107.2 m2 dhe sipërfaqe neto 91.6 m2 Ndodhet në katin e VIII-të të një objekti në fazë ndërtimi (Grope) ♦️Leja e ndertimit eshte 3 vite Pozicionohet në rrugën Beniamin Kruta me akses ne Rrugen "Dritan Hoxha" dhe Ish "Fushen e Aviacionit" Apartamenti ndodhet në një objekt banimi dhe shërbimi 9 dhe 12 kate me 2 kate parkim nëntokë, ku cilësia e punimeve është e lartë, fasada e ventiluar, vetrat e pajisura me dopio xham, izolim akustik, sistemet hidraulike të markave cilësore, sistem kondicionimi multisplit. Cmimi i shitjes 1250 euro/m2 Totali 134000 euro

134,000 €
15/06/2024
 • 107 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Ish Fusha e Aviacionit » Ish Fusha e Aviacionit, Tirane

Ish Fusha e Aviacionit, apartament 2+1 në shitje

Ish Fusha e Aviacionit, apartament 2+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe bruto 107.75 m2 dhe sipërfaqe neto 90.77 m2 Ndodhet në katin e III-të të një pallati në fazë ndërtimi Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon Kompleksi pozicionuar ne nje zone qe priret te zhvillohet me hapa te shpejte si zone rezidenciale me te gjitha facilitetet dhe sherbimet qe shoqerojne qendrat e banuara. Dyshemete jane parket me izolim akustik. Muret jane disa llojesh ne varesi te ambjentit dhe funksionit qe kryen Muret ndarese mes apartamenteve dhe ndaresit me korridoret e shkalleve jane termikisht te izoluar duke perdorur pambuk mineral me trashesi 50mm te vendosur ndermjet dy mureve prej 10 cm. Cmimi i shitjes 1300 euro/m2 Totali 140075 euro

140,075 €
14/06/2024
 • 107 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ish Fusha e Aviacionit » Ish Fusha e Aviacionit, Tirane

Ish Fusha e Aviacionit, apartament 2+1 ne shitje

Ish Fusha e Aviacionit, apartament 2+1 ne shitje Apartamenti ka sipërfaqe bruto 108 m2 dhe sipërfaqe neto 82.3 m2 Ndodhet në katin e VI-të të një objekti në fazë ndërtimi (Grope) ♦️Leja e ndertimit eshte 3 vite Pozicionohet në rrugën Beniamin Kruta me akses ne Rrugen "Dritan Hoxha" dhe Ish "Fushen e Aviacionit" Apartamenti ndodhet në një objekt banimi dhe shërbimi 9 dhe 12 kate me 2 kate parkim nëntokë, ku cilësia e punimeve është e lartë, fasada e ventiluar, vetrat e pajisura me dopio xham, izolim akustik, sistemet hidraulike të markave cilësore, sistem kondicionimi multisplit. Cmimi i shitjes 1250 euro/m2 Totali 135000 euro

135,000 €
13/06/2024
 • 106 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Ish Fusha e Aviacionit » Fusha e Aviacionit, Tirane

SHITET APARTAMENT 1+1 TE REZIDENCA TURDIU TE ISH FUSHA AVIACIONIT!

Shitet apartament 1+1 te Ish Fusha Aviacionit te Rezidenca Turdiu. Apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ka nje siperfaqe bruto prej 73.93 m2 edhe Neto 66.6 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 teknik. Sistemi ngrohje-ftohje eshte sistem Multisplit. Rezidenca ofron shume ambjente te gjelberuara edhe kende lojrash per femijet, gjithashtu sherbimet si supermarket, farmaci, shkolle, kopshte etj. Eshte nje mundesi e mire per investim, pasi me nje mobilim te thjeshte mund te jepet lehtesisht 500 euro me qira. Per me teper informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni !

125,000 €
28/05/2024
 • 74 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ish Fusha e Aviacionit » ISh Fusha e Aviacionit, Tirane

SHITET APARTAMENT 1+1 TE REZIDENCA TURDIU TE ISH FUSHA AVIACIONIT!

Shitet apartament 1+1 te Ish Fusha Aviacionit te Rezidenca Turdiu. Apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ka nje siperfaqe bruto prej 77.15 m2 edhe Neto 69.5 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 teknik. Sistemi ngrohje-ftohje eshte sistem Multisplit. Rezidenca ofron shume ambjente te gjelberuara edhe kende lojrash per femijet, gjithashtu sherbimet si supermarket, farmaci, shkolle, kopshte etj. Eshte nje mundesi e mire per investim, pasi me nje mobilim te thjeshte mund te jepet lehtesisht 500 euro me qira. Per me teper informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni !

129,500 €
28/05/2024
 • 77 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ish Fusha e Aviacionit » ISh Fusha e Aviacionit, Tirane

Shfletoni njoftime per apartamente dhe shtepi per shitje ne Ish Fusha e Aviacionit te duashpi.al. Gjeni pronen perfekte 1+1, 2+1 ne zonat me te kerkuara si Ish Fusha e Aviacionit.

office-address