Shtepi ne shitje dhe apartamente ne shitje te lira ne Tirane 1+1

Rezultate: 588

SHESIM, APARTAMENT MODERN 1+1+2, MYSLYM SHYRI ‼️

✅ Apartamenti ndodhet një zonë shumë të aksesueshme, 100 m larg Qendrës së Tiranës. 
 Informacion mbi Apartamentin:
 • Ndërtim i Ri
 • Kati 8 • 2 Ashensor
 • Sipërfaqe Bruto: 95 m2
 • Sipërfaqe Neto: 81 m2
 • Orientim: Jug-Perëndim
 • Dritë natyrale në çdo ambient
 • Kubaturë e Rregullt
 • me HIPOTEKË • Post Parkimi (kosto EXTRA)
 Organizimi:
 • Korridor shpërndarës
 • Salloni i Ndënjes
 • Ambient Gatimi
Inkaso • Dhomë Gjumi • Garderobë
 • 2 Tualete Inkaso
 • 2 Ballkone me Pamje të Lirë

 Detaje të Tjera:
 • i Investuar
 • Mobilim Modern
 • Kuzhinë Inkaso • Ndriçim Led • Tavan i Varur • Parket AC6 Druri
 • Tualetet Inkaso
 • 2 SMART TV 48”
 • Kondicionim Chiller Inverter
 • Dritare Termo-Akustike

 ✅ RIKTHEHET LEHTËSISHT NË GJËNDJEN FILLESTARE 2+1+2, SI NË PLANIMETRIN MË POSHTË ‼️ Për një vizit në pronë më kontaktoni❗

295,000 €
19/07/2024
 • 95 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje ne Tirane 1 + 1 » 3 min larg QENDRËS, Tirane

Fiori di Bosko, apartament 1+1 ne shitje

Fiori di Bosko, apartament 1+1 ne shitje Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 63 m2 dhe sipërfaqe neto 56.4 m2 Apartamenti ndodhet në nga nga zonat më të mira të Tiranës, Organizohet në ambientin e ndenjes dhe gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i gjithi i investuar, i mobiluar me shume shije dhe me te gjitha orendite e nevojshme Mundesi shume e mire banimi dhe investimi Kompleksi sjell aplikimin e teknologjive të fundit në ndërtim për të ofruar cilësinë më të lartë në çdo njësi banimi duke ofruar : • Siguri dhe administrim në të gjithë kompleksin • Hapësira dhe ambiente tregtare si Supermarket, palestër, SPA si dhe ambiente argëtuese për fëmijët dhe prindërit (çdo shërbim që ofrohet brenda kompleksit në funksion të banorëve) • Hapsira gjelbërimi dhe ambiente të tjera rekreative si: ambiente sportive, kënd lojrash për fëmijët, lulishte me shatërvane dhe hapësira relaksi. • Teknologji e re ndërtimi me fasadë të ventiluar dhe vetrata termike • Izolimi akustik i mureve perimetral të çdo njësie banimi me lesh xhami/polisterol • Instalimet e sistemit ngrohje-ftohje multisplit për çdo ambient të apartamentit Cmimi i shitjes 170000 euro

170,000 €
19/07/2024
 • 63 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Tirane 1 + 1 » Fiori Di Bosko, Tirane

APARTAMENT 1+1 TEK REZIDENCA “LION 2” NE TIRANE

✅ Çmimi: 2000 Euro/m2 (164,520 Euro) ✅ Vendndodhja: Zogu i Zi, Tirane ✅ Sipërfaqe Totale: 82.26 m2 Ju prezantojme projektin me te ri dhe me inovativ ne Tirane, “Lion 2”, kjo kulle e perbere nga 34 kate eshte nje nderthurje midis oazit te gjelbert dhe fasadave te xhamit. E vendosur ne nje pike strategjike te Tiranes, prane Zogut te Zi dhe vetem nje 1 km larg qendres te Tiranes, me akses te menjehershem ne daljen nga Tirana. Nje destinacion ideal per te jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj duke ofruar nje pafundesi zgjedhjesh te pershtatura per ju. Vendodhje unike afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lojrave per femije etj. Organizimi i brendshëm: ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ 1 Dhomë gjumi ✅ 1 Tualet ✅ 1 Ballkon Zona në të cilën ndodhen apartamentet është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamentet janë të ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Punimet janë cilësore, çdo detaj është realizuar me përkushtim dhe profesionalizëm. Ndertimi konsiston ne cilesi maksimale dhe miqesore me mjedisin!

164,520 €
19/07/2024
 • 82 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Tirane 1 + 1 » Zogu I Zi, Tirane

APARTAMENT 1+1 TEK REZIDENCA “LION 2” NE TIRANE

✅ Çmimi: 2000 Euro/m2 (164,520 Euro) ✅ Vendndodhja: Zogu i Zi, Tirane ✅ Sipërfaqe Totale: 82.26 m2 Ju prezantojme projektin me te ri dhe me inovativ ne Tirane, “Lion 2”, kjo kulle e perbere nga 34 kate eshte nje nderthurje midis oazit te gjelbert dhe fasadave te xhamit. E vendosur ne nje pike strategjike te Tiranes, prane Zogut te Zi dhe vetem nje 1 km larg qendres te Tiranes, me akses te menjehershem ne daljen nga Tirana. Nje destinacion ideal per te jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj duke ofruar nje pafundesi zgjedhjesh te pershtatura per ju. Vendodhje unike afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lojrave per femije etj. Organizimi i brendshëm: ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ 1 Dhomë gjumi ✅ 1 Tualet ✅ 1 Ballkon Zona në të cilën ndodhen apartamentet është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamentet janë të ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Punimet janë cilësore, çdo detaj është realizuar me përkushtim dhe profesionalizëm. Ndertimi konsiston ne cilesi maksimale dhe miqesore me mjedisin!

164,520 €
19/07/2024
 • 82 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Tirane 1 + 1 » Zogu I Zi, Tirane

APARTAMENT 1+1 TEK REZIDENCA “LION 2” NE TIRANE

✅ Çmimi: 2000 Euro/m2 (152,980 Euro) ✅ Vendndodhja: Zogu i Zi, Tirane ✅ Sipërfaqe Totale: 76.49 m2 Ju prezantojme projektin me te ri dhe me inovativ ne Tirane, “Lion 2”, kjo kulle e perbere nga 34 kate eshte nje nderthurje midis oazit te gjelbert dhe fasadave te xhamit. E vendosur ne nje pike strategjike te Tiranes, prane Zogut te Zi dhe vetem nje 1 km larg qendres te Tiranes, me akses te menjehershem ne daljen nga Tirana. Nje destinacion ideal per te jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj duke ofruar nje pafundesi zgjedhjesh te pershtatura per ju. Vendodhje unike afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lojrave per femije etj. Organizimi i brendshëm: ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ 1 Dhomë gjumi ✅ 1 Tualet ✅ 1 Ballkon Zona në të cilën ndodhen apartamentet është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamentet janë të ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Punimet janë cilësore, çdo detaj është realizuar me përkushtim dhe profesionalizëm. Ndertimi konsiston ne cilesi maksimale dhe miqesore me mjedisin!

152,980 €
19/07/2024
 • 76 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Tirane 1 + 1 » Zogu I Zi, Tirane

Shitet Shtëpi Private 3-katëshe, tek Rruga 5 Maji!

♦Detajet e pronës: •Sipërfaqe Trualli: 200m² •Sipërfaqe Ndërtimi: 300m² ♦Organizohet në tre kate: ♦Kati parë: •Oborr me post parkimi • Dy apartamente 1+1 ♦Kati i dytë: • Përbëhet nga dy apartamente 1+1 ♦Kati i tretë: • Përbëhet nga një apartamente 2+1+2 ♦Karateristika shtesë: •Aktualisht te treja katet janë të lëna me qira. •Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. •Kjo vilë ofron një shtëpi ideale për ata që kërkojnë qetësi, privatësi dhe ajër të pastër. ♦Çmimi: 350,000 Euro ♦Për informacione të mëtejshme ose për të organizuar një vizitë, ju lutem na kontaktoni!

350,000 €
18/07/2024
 • 300 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Tirane 1 + 1 » Rruga 5 Maji, Tirane

Shitet, Apartament 1+1+Parkim+ Dyqan, Spitali Amerikan 3, Tiranë - 185.000€ |70.7 m²

Të dhëna mbi apartamentin : ● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi ● Dhomë Gjumi ● Tualet me Dritare ● 2 Ballkon ● Kondicioner ● Kati 1 ● Ashensor ● Sipërfaqe Totale 70.7 m² ● Parket ● Izolim Akustik Të dhëna mbi Dyqanin: ● Sipërfaqe Totale 26.77m² ● Kati 0 ● Tualet Të dhëna mbi Parkimin : ● Kati -2 ● Sipërfaqe 38m² Cilësime të tjera: Apartamenti ndodhet në një ndërtim të ri pranë Spitalit Amerikan 3. Apartamenti është i invetsuar plotësisht në mënyrë cilësore, shitet së bashku me dyqanin dhe parkimin dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni.

185,000 €
18/07/2024
 • 70 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Tirane 1 + 1 » Spital Amerikan 3, Tirane

Univers City, apartament 1+1 në shitje

Univers City, apartament 1+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65.91 m2 dhe sipërfaqe neto 56 m2 Ndodhet në katin e VI-të banim i objektit në fazë ndërtimi Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti është në fazë ndërtimi Kompleksi do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim etj. Zona rezidenciale do të ofrojë shumëllojshmëri ndërtesash që do ti përshtatet cdo kategorie blerësi, shkollë publike brenda kompleksit, njesi të ndryshme shërbimi Cmimi i shitjes 65000 euro

65,000 €
18/07/2024
 • 65 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Tirane 1 + 1 » Univers City, Tirane

OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E FRESKUT

Disponojmë për shitje në zonën e Freskut Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet në katin e 2 -të të një pallati të ri. Organizohet në: - Sallon - 1 Dhoma gjumi - 1 Tualet - 1 Ballkon të madh Apartamenti ndodhet në një pallat të qetë dhe të mirëmbajtur. Eshtë afër restorant Qesarakut. Apartamenti ka orientim jug-perëndim, duke mundësuar ndricim për gjatë gjithë ditës. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është tepër e preferuar për shkak të faciliteteve që ofron sic janë: shkollat, qëndrat shëndetsore, stacioni urbanit, cerdhe, palestër etj. Disponojnë dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500!

77,000 €
18/07/2024
 • 62 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Tirane 1 + 1 » Fresku, Tirane

Kur kërkoni për shtepi ne shitje ne Tirane është e rendesishme te shikohen faktorë si vendndodhja, buxheti, siperfaqja dhe sherbimet qe ka afer. Një shtëpi e mire duhet të ofrojë një ekuilibër midis cmimit dhe komoditetit, te kete pranë transportin publik, shkolla dhe zona tregtare. Sigurohuni që gjithmonë të shikoni plotësisht marrëveshjen e qirasë dhe të jeni të vetëdijshëm për çdo kosto shtesë si shërbimet komunale, mirëmbajtjen dhe depozitat e sigurisë. Ne ofrojme opsione te ndryshme 1+1.

office-address