Ambjent Biznesi Me Qera

Rezultate: 677

JAPIM AMBJENT KOMERCIAL PER QIRA PRANE BRRYLIT!

Japim ambijent komercial per qira prane kryqezimit te Brrylit, rruga Arkitekt Kasemi. -Ambjenti ka siperfaqe te brendshme prej 88m2, dhe nje hapsire verande perjashta prej rreth 40m2. -Ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri, 10m nga rruga kryesore -Ambjenti eshte i gjithi i rregulluar dhe investuar me nje hapesire lehtesisht te shfrytezueshme per tipologji te ndryshme biznesi. -Aktualisht funksionon si market, por vendodhja dhe hapesira e bejne te pershtatshem per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshe, si studio per qellime te ndryshme, klinike, market, zyra etj,. Cmimi eshte 850 euro neto. Kusht kontrate 3 vjecare +. Per me shume te dhena ose nje vizite nga afer jeni te lutur te na kontaktoni!

850 € / ne muaj
13/07/2024
  • 88 m2
  • 1 Tualet

Ambjent Biznesi Me Qera » Brryli, Tirane

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TE REZIDENCA "MAGNET", ISH NYJA BETONIT

Ambient per qira, i pershatatshem per tipologji te ndryshme biznesi. Ideal per market. Aksesohet lehtesisht me rrugen e Kavajes, 21 Dhjetorin dhe Unazen e re. Informacion mbi ambientin: • Siperfaqe totale 162m2 • Tipologjia e ambientit: Njesi komerciale • Kati: 0 Organizimi: • Open space • 1 tualet • Vetrat xhami me pamje nga rruga Cilësime të tjera: • Fasadë xhami nga te dyja krahet e ambientit • Opsion ideal investimi • Momentalisht ambienti ofron mundesin te shfrytezohet per dy biznese mjaft te mira. Zona eshte zhvilluar ne infrastukture, ofron facilitete dhe mundesi te shumta per biznes. Për me teper informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni!

1,000 € / ne muaj
12/07/2024
  • 162 m2
  • 2 Tualete

Ambjent Biznesi Me Qera » RESIDENCA MAGNET, Tirane

Ambjent Biznesi Me Qera

Me te kerkuarat

office-address