Sheshi Willson: Shtepi, apartamente dhe garsoniere me qira

Rezultate: 7

QIRA, APARTAMENT MODERN 2+1 me PAMJE ‼️

Informacion mbi Apartamentin:
 •Ndërtim i Ri
 •2 Ashensor
 •Kati 11 (i fundit) •Sipërfaqe Bruto: 105 m2
 •Sipërfaqe Neto: 95 m2
 •Kubaturë e Rregullt
 •Orientim: Lindje-Jug-Perëndim •Preferohen Klient të Huaj Organizimi:
 •Korridor Shpërndarës
 •2 Dhoma Gjumi
 •Ambient Gatimi Inkaso
 •1 Tualet i bollshëm (me dritare e dalje në Ballkon)
 •Ballkon me Pamje të Lirë Detaje të tjera:
 •i Investuar •Mobilim Modern
 •Parket 
 •Kuzhinë Inkaso •Lavastovilje •SMART TV 70” 4K
 •3 Kondicioner Smart Inverter 
 •Dritare Dopio Xham
 ✅ Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të aksesueshme, 3 min larg Liqenit Artificial. Për një vizit në pronë më kontaktoni❗️

800 € / ne muaj
29/06/2024
  • 105 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Sheshi Willson » prapa POSTA nr 8, Tirane

Shfletoni njoftime per apartamente dhe shtepi me qira ne Sheshi Willson te duashpi.al. Gjeni pronen perfekte 1+1, 2+1 ne zonat me te kerkuara si Sheshi Willson.

office-address