Apartament me qera 1+1, 2+1, 3+1 ne te gjitha zonat

Rezultate: 1326

JEPET SUPER APARTAMENT ME QIRA 3+1+2 TEK KOPSHTI BOTANIK

Jepet me qira super apartament 3+1+2 tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, për shkak të fasiliteteve të shumta, komoditetit që ofron për një jetese të rehatshme dhe të qetë qe ajo ofron. Ndodhet në katin e 3-të,të një pallati me ashensor, të mirëadministruar. Apartamenti është i organizuar në: -1 Ambient ndenjie së bashku me kuzhinen -3 Dhoma gjumi -2 Tualete - Korridor shpërndarës Siperfaqja e apartamentit është: 145m² Ofrohet i mobiluar dhe i arreduar në mënyrë bashkëkohore, me të gjitha pajisjet e nevojshme. Apartamenti eshte i ndricuar gjate gjithe dites. Per informacione më të detajuara ose per të planifikuar një vizitë në pronë, na kontaktoni në +355692033500.

1,200 € / ne muaj
24/07/2024
  • 145 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Apartament me qera » KOPSHTI BOTANIK, Tirane

APARTAMENT 2+1 ME GARAZH TE REZIDENCA "WHITE HILL" DURRES , PER QIRA!

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor te ndertuar viteve te fundit. Organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne nje dhome ndenje me kuzhine , dy dhoma gjumi , nje tualet, nje ballkon dhe nje garazh. Apartamenti eshte i investuar dhe i mobiluar deri ne detaje ka pamje anesore deti dhe pamje nga pishina. Zona dhe rezidenca ne te cilen ndodhet ky apartament eshte nje vlere e shtuar pasi i ofron te gjitha facilitet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode . Preferohet te jepet per qira afatgjata. Apartamenti eshte i lire nga 4 shtatori 2024. Per me teper informacion apo nje vizite ne prone na kotaktoni!

1,000 € / ne muaj
23/07/2024
  • 100 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Apartament me qera » Rezidenca "White Hill", Durres

Apartament me qera

Me te kerkuarat

office-address