Shtepi ne shitje okazion dhe apartamente ne shitje 1+1 dhe 2+1

Rezultate: 94

OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E FRESKUT

Disponojmë për shitje në zonën e Freskut Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet në katin e 2 -të të një pallati të ri. Organizohet në: - Sallon - 1 Dhoma gjumi - 1 Tualet - 1 Ballkon të madh Apartamenti ndodhet në një pallat të qetë dhe të mirëmbajtur. Eshtë afër restorant Qesarakut. Apartamenti ka orientim jug-perëndim, duke mundësuar ndricim për gjatë gjithë ditës. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është tepër e preferuar për shkak të faciliteteve që ofron sic janë: shkollat, qëndrat shëndetsore, stacioni urbanit, cerdhe, palestër etj. Disponojnë dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500!

77,000 €
18/07/2024
 • 62 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje okazion » Fresku, Tirane

OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E FRESKUT

Disponojmë për shitje në zonën e Freskut Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet në katin e 2 -të një pallati të ri. Organizohet në: - Sallon - 2 Dhoma gjumi - 1 Tualet - 1 Ballkon të madh Apartamenti ndodhet në një pallat të qetë dhe të mirëmbajtur. Eshtë afër restorant Qesarakut. Apartamenti ka orientim jug-perëndim, duke mundësuar ndricim për gjatë gjithë ditës. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është tepër e preferuar për shkak të faciliteteve që ofron sic janë: shkollat, qëndrat shëndetsore, stacioni urbanit, cerdhe, palestër etj. Disponojnë dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500!

96,000 €
18/07/2024
 • 83 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje okazion » Fresku, Tirane

OKAZION: Apartament 2+1+2 per shitje tek Bulevardi i Ri

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte ne nje zone ne zhvillim me prespektive dhe prane pikave strategjike te qytetit. Ndodhet ne fund te bulevardit te ri i cili po merr nje zhvillim me ritme te larta. Pallati eshte 7 katesh me dy kate njesi sherbimi dhe dy kate nentoke parkimi, ne kete pallat eshte perdorur fasade e ventiluar, sistemi i izolimit eshte me standard te larte dhe me instalime te cilesive me te mira. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe salloni me ambjentin e gatimit te perbashket,ndersa ballkoni eshte i brendshem me dalje ne sallon. Punimet perfundojne ne Shtator te 2024. Per informacione apo nje vizite ne prone me kontaktoni!

153,000 €
17/07/2024
 • 118 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje okazion » Bulevardi i Ri, Tirane

OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE ''PORTA TIRANA E RE'' !

Apartamenti ndodhet në Rezidencën Porta Tirana e Re, Sauk i Ri pranë TEG. Informacion mbi Apartamentin: •Ndërtim i Ri •me 2 Ashensor •Kati 3 •Kubaturë e Rregullt •Sipërfaqe Neto: 105.70 M2 •Sipërfaqe Bruto: 122.41 M2 •Orientim: JUG-LINDJE •në Proçes Hipotekimi Organizimi: •Korridor Shpërndarës •Sallon Ndënje •Ambient Gatimi •2 Dhoma Gjumi •2 Tualete •1 Ballkone Detaje të Tjera: •Pallati përfundon në Tetor 2024 •Pallat 5 -katesh •Dritare Dopio Xham •Parket •Tualet Inkaso •Muret Narese Dopio Tulle 10 cm + Lesh Guri midis tyre •Fasada Sistem Kapot material me Cilesor Apartamentti ndodhet në një zonë shumë të zhvilluar. Ideal për Banim apo Investim. Për më shumë informacion më kontaktoni!

156,000 €
17/07/2024
 • 122 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje okazion » Unaza e re, prane TEG, Tirane

SUPER OKAZION, SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR

Ne Astir, ne nje nga komplekset me te reja, shesim apartament 2+1+2, me organizim perfekt . Apartamenti me siperfaqe 104.3 m2 ndodhet ne katin e dyte. Ka planimetri perfekte dhe orientim optimal. Organizohet ne : -ambjent gatimi dhe ndenje - korridor hyres - 2 tualete - 2 dhoma gjumi - 1 ballkon Shitet bashke me nje post parkimi. Cmim ekstra ! Zona e Astirit, kohet e fundit eshte kthyer nga me te kerkuarat per banim per shkak te investimeve te reja qe po kryhen, sistemimit te infrastruktures se zones dhe aksesit te menjehershem me rruget kryesore te qytetit. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

1 €
12/07/2024
 • 104 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje okazion » Astir, Tirane

SUPER OKAZION, TURQUOISE MARINA, SHITET APARTAMENT 1+1!

Tek Turquoise Marina , Gjiri i lalzit, shitet apartament 1+1. Siperfaqe totale: 70 m2. Apartamenti eshte i organizuar: 1-Dhome ndenje dhe kushine 1-Dhome gjumi 1-Tualet 1-Ballkon Kompleksi “Turquoise Marina” do të jetë një destinacion rekreativ për individët dhe familarët që dëshirojnë të shijojnë natyrën rrethuar me pisha të buta dhe të egra ku ofrohet izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te dhe eshte i perfunduar. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

130,500 €
04/07/2024
 • 70 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje okazion » Gjiri i Lalzit, Durres

OKAZION! APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE PRANE LIQENIT TE TIRANES

Tek Liqeni i Thate tek Rezidenca Salillari , shitet apartament 2+1, siperfaqe 116,26 m bruto dhe 99,2 m² neto , kati 4 ne ndertim te ri me ashensor, organizim i rregullt ambient ndenjie + ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , ballkon. Fasada do te jete e ventiluar me termoizolim 5 cm, me veshje te jashtme guri travertine ose te ngjashme .Dyshemete do te shtrohen me parket\pllake . Dritaret do te jene termike me nje dhome ajri me gas, me dy xhama, termik dhe tripleks .Hidrosanitaret inkaso/sospeso .Elektriket do te jene ABB. Objekti ka 3 blloqe me shkalle te perbera secila nga 2 ashensore. Ka 6 kate mbi toke secila kulle, ku katet perdhe jane dyqane zyra dhe katet larte banim. Ka 1 katet nentoke ne front, dhe 4 kate nentoke ne fund. Apartamenti tjeter ndodhet ne katin e 4 siperfaqe 116,26 m² bruto dhe 99,2 m² neto ne ndertim te ri me ashensor, organizim i rregullt ambient ndenjie + ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , ballkon.

179,000 €
04/07/2024
 • 116 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje okazion » Prane Liqenit te Tiranes, Kopshti zoologjik, Tirane

OKAZION !SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TE RINGSIDE RESIDENCES, PRANE BULEVARDIT TE RI NE PASKUQAN !

Ringside Residences do te jete nje kompleks rezidencial modern dhe bashkekohor, qe do te ofroj trendin me te ri arkitekturor per nje jetese komode me benefitet e perditshme qe te mundeson zona pas zhvillimeve rrenjesore qe jane bere vitet e fundit, sic jane Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranes,Sistemimi i Liqenit te Paskuqanit, si dhe ne prespektive krijmi i Pyllit Orbital. Informacion mbi kompleksin: ● Karakteristika e veçante e ketij projekti eshte zhvillimi i tij ne siperfaqe dhe jo shume ne lartesi. Ketu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati perdhe njesi biznesi). ● Hapesira te gjelberta dhe ambiente shplodhese. ● Shesh lojrash per femijet dhe ambiente te sigurta per te luajtur. ● Siguri e garantuar 24 ore brenda kompleksit dhe perreth tij. ● Fasade e ventiluar/termoizolim per nje ambient te brendshem te pa ndikueshem nga atmosfera e jashteme, duke bere te mundur kursimin e energjise dhe qetesi. ● Vetrata te medha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. ► Perberja e Projektit Faza e pare e projektit perbehet nga 4 Objekte banimi dhe sherbimi, 7 Kat mbi Toke dhe 2 Kat nentoke (parkime) me apartamente dhe njesi biznesi. ► Apartamenti ndodhet te Godina 2 - Seksioni A me tipologji 2+1 i projektuar me: - Ambientin e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit - 2 dhoma gjumi - 2 tualete - 2 Ballkone me akses nga ambienti i ndenjes dhe nga dhoma e gjumit Per me shume informacion na kontaktoni!

105,735 €
27/06/2024
 • 111 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje okazion » Paskuqan, Tirane

OKAZION !SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TE RINGSIDE RESIDENCES, PRANE BULEVARDIT TE RI NE PASKUQAN !

Ringside Residences do te jete nje kompleks rezidencial modern dhe bashkekohor, qe do te ofroj trendin me te ri arkitekturor per nje jetese komode me benefitet e perditshme qe te mundeson zona pas zhvillimeve rrenjesore qe jane bere vitet e fundit, sic jane Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranes,Sistemimi i Liqenit te Paskuqanit, si dhe ne prespektive krijmi i Pyllit Orbital. Informacion mbi kompleksin: ● Karakteristika e veçante e ketij projekti eshte zhvillimi i tij ne siperfaqe dhe jo shume ne lartesi. Ketu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati perdhe njesi biznesi). ● Hapesira te gjelberta dhe ambiente shplodhese. ● Shesh lojrash per femijet dhe ambiente te sigurta per te luajtur. ● Siguri e garantuar 24 ore brenda kompleksit dhe perreth tij. ● Fasade e ventiluar/termoizolim per nje ambient te brendshem te pa ndikueshem nga atmosfera e jashteme, duke bere te mundur kursimin e energjise dhe qetesi. ● Vetrata te medha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. ► Perberja e Projektit Faza e pare e projektit perbehet nga 4 Objekte banimi dhe sherbimi, 7 Kat mbi Toke dhe 2 Kat nentoke (parkime) me apartamente dhe njesi biznesi. ► Apartamenti ndodhet te Godina 2 - Seksioni C me tipologji 2+1 i projektuar me: - Ambientin e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit - 2 dhoma gjumi - 2 tualete - 2 Ballkone me akses nga ambienti i ndenjes dhe nga dhoma e gjumit Per me shume informacion na kontaktoni!

105,735 €
27/06/2024
 • 111 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje okazion » Paskuqan, Tirane

OKAZION !SHESIM APARTAMENT 3+1+ 2 TE RINGSIDE RESIDENCES, PRANE BULEVARDIT TE RI NE PASKUQAN !

Ringside Residences do te jete nje kompleks rezidencial modern dhe bashkekohor, qe do te ofroj trendin me te ri arkitekturor per nje jetese komode me benefitet e perditshme qe te mundeson zona pas zhvillimeve rrenjesore qe jane bere vitet e fundit, sic jane Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranes,Sistemimi i Liqenit te Paskuqanit, si dhe ne prespektive krijmi i Pyllit Orbital. Informacion mbi kompleksin: ● Karakteristika e veçante e ketij projekti eshte zhvillimi i tij ne siperfaqe dhe jo shume ne lartesi. Ketu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati perdhe njesi biznesi). ● Hapesira te gjelberta dhe ambiente shplodhese. ● Shesh lojrash per femijet dhe ambiente te sigurta per te luajtur. ● Siguri e garantuar 24 ore brenda kompleksit dhe perreth tij. ● Fasade e ventiluar/termoizolim per nje ambient te brendshem te pa ndikueshem nga atmosfera e jashteme, duke bere te mundur kursimin e energjise dhe qetesi. ● Vetrata te medha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. ► Perberja e Projektit Faza e pare e projektit perbehet nga 4 Objekte banimi dhe sherbimi, 7 Kat mbi Toke dhe 2 Kat nentoke (parkime) me apartamente dhe njesi biznesi. ► Apartamenti ndodhet te Godina 2 - Seksioni D me tipologji 3+1 i projektuar me: - Ambientin e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit - 3 dhoma gjumi - 2 tualete - 1 Ballkon me akses nga ambienti i ndenjes Per me shume informacion na kontaktoni!

124,754 €
27/06/2024
 • 131 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje okazion » Paskuqan, Tirane

OKAZION !SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TE RINGSIDE RESIDENCES, PRANE BULEVARDIT TE RI NE PASKUQAN !

Ringside Residences do te jete nje kompleks rezidencial modern dhe bashkekohor, qe do te ofroj trendin me te ri arkitekturor per nje jetese komode me benefitet e perditshme qe te mundeson zona pas zhvillimeve rrenjesore qe jane bere vitet e fundit, sic jane Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranes,Sistemimi i Liqenit te Paskuqanit, si dhe ne prespektive krijmi i Pyllit Orbital. Informacion mbi kompleksin: ● Karakteristika e veçante e ketij projekti eshte zhvillimi i tij ne siperfaqe dhe jo shume ne lartesi. Ketu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati perdhe njesi biznesi). ● Hapesira te gjelberta dhe ambiente shplodhese. ● Shesh lojrash per femijet dhe ambiente te sigurta per te luajtur. ● Siguri e garantuar 24 ore brenda kompleksit dhe perreth tij. ● Fasade e ventiluar/termoizolim per nje ambient te brendshem te pa ndikueshem nga atmosfera e jashteme, duke bere te mundur kursimin e energjise dhe qetesi. ● Vetrata te medha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. ► Perberja e Projektit Faza e pare e projektit perbehet nga 4 Objekte banimi dhe sherbimi, 7 Kat mbi Toke dhe 2 Kat nentoke (parkime) me apartamente dhe njesi biznesi. ► Apartamenti ndodhet te Godina 2 - Seksioni C me tipologji 2+1 i projektuar me: - Ambientin e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit - 2 dhoma gjumi - 2 tualete - 1 Ballkon me akses nga ambienti i ndenjes Per me shume informacion na kontaktoni!

93,613 €
27/06/2024
 • 99 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje okazion » Paskuqan, Tirane

OKAZION !SHESIM APARTAMENT 1+1 TE RINGSIDE RESIDENCES, PRANE BULEVARDIT TE RI NE PASKUQAN !

Ringside Residences do te jete nje kompleks rezidencial modern dhe bashkekohor, qe do te ofroj trendin me te ri arkitekturor per nje jetese komode me benefitet e perditshme qe te mundeson zona pas zhvillimeve rrenjesore qe jane bere vitet e fundit, sic jane Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranes,Sistemimi i Liqenit te Paskuqanit, si dhe ne prespektive krijmi i Pyllit Orbital. Informacion mbi kompleksin: ● Karakteristika e veçante e ketij projekti eshte zhvillimi i tij ne siperfaqe dhe jo shume ne lartesi. Ketu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati perdhe njesi biznesi). ● Hapesira te gjelberta dhe ambiente shplodhese. ● Shesh lojrash per femijet dhe ambiente te sigurta per te luajtur. ● Siguri e garantuar 24 ore brenda kompleksit dhe perreth tij. ● Fasade e ventiluar/termoizolim per nje ambient te brendshem te pa ndikueshem nga atmosfera e jashteme, duke bere te mundur kursimin e energjise dhe qetesi. ● Vetrata te medha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. ► Perberja e Projektit Faza e pare e projektit perbehet nga 4 Objekte banimi dhe sherbimi, 7 Kat mbi Toke dhe 2 Kat nentoke (parkime) me apartamente dhe njesi biznesi. ► Apartamenti ndodhet te Godina 2 - Seksioni B me tipologji 1+1 i projektuar me: - Ambientin e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit - 1 dhome gjumi - 1 tualet - 1 Ballkon Per me shume informacion na kontaktoni!

67,697 €
27/06/2024
 • 71 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje okazion » Paskuqan, Tirane

OKAZION !SHESIM APARTAMENT 1+1 TE RINGSIDE RESIDENCES, PRANE BULEVARDIT TE RI NE PASKUQAN !

Ringside Residences do te jete nje kompleks rezidencial modern dhe bashkekohor, qe do te ofroj trendin me te ri arkitekturor per nje jetese komode me benefitet e perditshme qe te mundeson zona pas zhvillimeve rrenjesore qe jane bere vitet e fundit, sic jane Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranes,Sistemimi i Liqenit te Paskuqanit, si dhe ne prespektive krijmi i Pyllit Orbital. Informacion mbi kompleksin: ● Karakteristika e veçante e ketij projekti eshte zhvillimi i tij ne siperfaqe dhe jo shume ne lartesi. Ketu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati perdhe njesi biznesi). ● Hapesira te gjelberta dhe ambiente shplodhese. ● Shesh lojrash per femijet dhe ambiente te sigurta per te luajtur. ● Siguri e garantuar 24 ore brenda kompleksit dhe perreth tij. ● Fasade e ventiluar/termoizolim per nje ambient te brendshem te pa ndikueshem nga atmosfera e jashteme, duke bere te mundur kursimin e energjise dhe qetesi. ● Vetrata te medha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. ► Perberja e Projektit Faza e pare e projektit perbehet nga 4 Objekte banimi dhe sherbimi, 7 Kat mbi Toke dhe 2 Kat nentoke (parkime) me apartamente dhe njesi biznesi. ► Apartamenti ndodhet te Godina 2 - Seksioni A me tipologji 1+1 i projektuar me: - Ambientin e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit - 1 dhome gjumi - 1 tualet - 1 Ballkon Per me shume informacion na kontaktoni!

64,134 €
27/06/2024
 • 71 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje okazion » Paskuqan, Tirane

OKAZION !SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TE RINGSIDE RESIDENCES, PRANE BULEVARDIT TE RI NE PASKUQAN !

Ringside Residences do te jete nje kompleks rezidencial modern dhe bashkekohor, qe do te ofroj trendin me te ri arkitekturor per nje jetese komode me benefitet e perditshme qe te mundeson zona pas zhvillimeve rrenjesore qe jane bere vitet e fundit, sic jane Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranes,Sistemimi i Liqenit te Paskuqanit, si dhe ne prespektive krijmi i Pyllit Orbital. Informacion mbi kompleksin: ● Karakteristika e veçante e ketij projekti eshte zhvillimi i tij ne siperfaqe dhe jo shume ne lartesi. Ketu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati perdhe njesi biznesi). ● Hapesira te gjelberta dhe ambiente shplodhese. ● Shesh lojrash per femijet dhe ambiente te sigurta per te luajtur. ● Siguri e garantuar 24 ore brenda kompleksit dhe perreth tij. ● Fasade e ventiluar/termoizolim per nje ambient te brendshem te pa ndikueshem nga atmosfera e jashteme, duke bere te mundur kursimin e energjise dhe qetesi. ● Vetrata te medha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. ► Perberja e Projektit Faza e pare e projektit perbehet nga 4 Objekte banimi dhe sherbimi, 7 Kat mbi Toke dhe 2 Kat nentoke (parkime) me apartamente dhe njesi biznesi. ► Apartamenti ndodhet te Godina 2 - Seksioni C me tipologji 2+1 i projektuar me: - Ambientin e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit - 2 dhoma gjumi - 2 tualete - 2 Ballkone me akses nga ambienti i ndenjes dhe nga dhoma e gjumit. Per me shume informacion na kontaktoni!

105,735 €
27/06/2024
 • 111 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje okazion » Paskuqan, Tirane

OKAZION,SHITET APARTAMENT 1+1+VERANDE ,REZIDENCA KODRA E DIELLIT

Kompleksi Rezidencial “Kodra e Diellit” është kompleksi i banimit më i veçantë në Tiranë,me i sigurte, ku banoret gëzojnë komoditetin e jetës së lakmuar rezidenciale. Kompleksi Rezidencial “Kodra e Diellit” dallon për cilësinë e ndërtimit, ku janë respektuar standardet evropiane të industrisë së ndërtimit. Ky Kompleks Rezidencial ofron nje game te larte sherbimesh si supermarkete,bare, restorante dhe pastiçeri, pastrim kimik, pishina, palestra, klinika dhe farmaci, kopsht dhe shkollë, parukeri dhe SPA Apartamenti ndodhet tek Rezidenca Kodra e Diellit 2. Informacion mbi pronen -Ndertim i ri -Siperfaqe bruto 75.51m2 -Siperfaqe Verande 18.35 m2 -Kati 1 Organizimi: -Sallon ndenje -Ambient gatimi -1dhome gjumi -1 Tualet -Verande Disponon post parkimi me kosto ekstra Per cdo informacion te detajuar apo nje vizite ne prone na kontaktoni +355692033500

110,000 €
06/06/2024
 • 92 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje okazion » REZIDENCA KODRA E DIELLIT, Tirane

Kur kërkoni për shtepi okazion ne Tirane ose ne qytete te tjera, është e rendesishme te shikohen faktorë si vendndodhja, buxheti, siperfaqja dhe sherbimet qe ka afer. Një shtëpi e mire duhet të ofrojë një ekuilibër midis cmimit dhe komoditetit, te kete pranë transportin publik, shkolla dhe zona tregtare. Sigurohuni që gjithmonë të shikoni plotësisht marrëveshjen dhe të jeni të vetëdijshëm për çdo kosto shtesë.

Me te kerkuarat

office-address