Shtepi dhe apartamente per shitje ne Institut - Gjeni shtepine tuaj ideale

Rezultate: 9

OKAZION!!! Apartament 2+1 per shitje ne Kamez, kompleksi B1 Konstruksion

Apartament 2+1 per shitje ne Kamez, kompleksi B1 Konstruksion Informacion mbi Apartamentin: • Ndërtim i ri ne proces, faze suvatimi • Apartament 2+1 • Kati: 6 • Sipërfaqe (Bruto): 111m² • Sipërfaqe (Neto) : 97 m² Organizimi: • Korridor • Salloni i ndenjes + Kuzhine • 2 dhoma gjumi • 1 tualet • 1 ballkon. Cilësime të tjera: • Ndertim 7 kate + 1 kat nentoke parkim • Fasade e ventiluar, dritare dopio xham gas argon • Kubaturë e rregullt • Sistem kondicionimi multisplit • Sistem Multistrade •Tualete incaso dhe me dritare Apartamenti ndodhet në Kamez, vendndodhje me perspektive zhvillimi te larte. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni +355692033500

83,000 €
24/01/2024
  • 111 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Institut » kamez, Tirane

Shfletoni njoftime per apartamente dhe shtepi per shitje ne Institut te duashpi.al. Gjeni pronen perfekte 1+1, 2+1 ne zonat me te kerkuara si Institut.

office-address