Shtepi ne shitje skele vlore, apartamente ne shitje 1+1, 2+1, 3+1

Rezultate: 23

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VLORE-SKELE

✅ Çmimi i shitjes: 130.000 Euro ✅ Vendndodhja: Vlore-Skele ✅ Sipërfaqe totale: 120m2 ✅ Sipërfaqe neto: 109m2 Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Vlorës, në Skele, afër bregdetit dhe me akses të shpejtë në qendrën e qytetit. Zona është e qetë dhe e sigurt, duke ofruar një ambient të përshtatshëm dhe komod për familje. Eshte nje zone e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode dhe baze te perditshmerise. Apartamenti eshte i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Distancat kryesore: • 5 minuta larg nga plazhi • Afër marketeve, restoranteve dhe kafeneve • Pranë shkollave dhe qendrave shëndetësore • Akses i shpejtë në transportin publik Organizimi i brendshëm: ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ 2 Dhoma Gjumi ✅ 1 Tualet ✅ 1 Ballkon Detaje të tjera: ✅ Shitet i mobiluar ✅ Certifikate Pronesie

130,000 €
21/06/2024
  • 120 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje skele vlore » Bulevardi Vlore-Skele, Vlore

SHITET APARTAMENT 2+1 NE SKELE, VLORE

✅ Çmimi: 230.000 Euro (i diskutueshem) ✅ Vendndodhja: Rruga “Pelivan Leskaj”, Vlore ✅ Sipërfaqe: 112m2 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zone mjaft te zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode dhe baze te perditshmerise. Ben te mundur nje jete te qete, me infrastrukture te rregullt dhe sherbime te shumellojshme si: palestra, restorante, kopshte, shkolla, farmaci, hapesira te gjelberta e shume te tjera. Apartamenti eshte i arreduar me arkitekt dhe i pabanuar me pare. Gjithashtu është i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Organizimi i brendshëm: ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ 2 Dhoma Gjumi ✅ 1 Tualet ✅ 2 Ballkone Detaje të tjera: ✅ Kati i dyte i banimit ✅ Garazh opsional 25.000 euro ✅ Ne proces hipotekimi

230,000 €
15/04/2024
  • 112 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje skele vlore » Rruga “Pelivan Leskaj”, Vlore

ULJE CMIMI! SHITET APARTAMENT 3+2+2 NE BULEVARDIN VLORE-SKELE

✅ Çmimi: 187.000 Euro ✅ Vendndodhja: Bulevardi Vlore-Skele ✅ Sipërfaqe totale: 153 m2 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamenti është i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Punimet janë cilësore, çdo detaj është realizuar me përkushtim dhe profesionalizëm, si dhe apartamenti eshte i organizuar ne menyre perfekte. Organizimi i brendshëm: ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ 3 Dhoma Gjumi ✅ 2 Tualete ✅ 2 Ballkone Detaje te tjera: ✅ Kati i shtate ✅ Disponon Certifikate Pronesie

187,000 €
26/01/2024
  • 153 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje skele vlore » Bulevardi Vlore-Skele, Vlore

Shtepi dhe apartamente ne shitje ne skele vlore me njesi te shumellojshme 1+1, 2+1, 3+1.

office-address