Shtepi ne shitje dhe apartamente ne shitje te lira ne Vlore 1+1

Rezultate: 360

APARTAMENT 1+1 NE REZIDENCEN "EMERA"

Rezidenca “Emera” pozicionohet në anën jugore të qytetit të Vlorës, pranë shëtitores “Lungomare”, duke ofruar një pamje të mrekullueshme të detit. Objekti ka një vendodhje strategjike ku ndërthuret “Marina Portuale”, shëtitorja “Lungomare” me kodrat e larta. Një kompleks risi në qytetin e Vlorës me apartamente të larmishme nga siperfaqja, parkim i dedikuar, ambjente rekreative, gjelbërim etj. Vendi ideal për një shtëpi banimi gjithëvjetore si dhe përdorim sezonal. “Emera Premium Residence” do të shërbejë si një oaz qetësie për banorët e saj. Eshte nje rezidence me siperfaqe rekreative dhe gjelberimi, dhe e vecuar dhe paakses nga njerezit e jashtem. Eshte konceptuar per privatesi maksimale persa i perket hyrjes ne objekt, pasi do jete me sistem njohje targe dhe karte hyrjeje. Detaje te prones: ✅ Apartament 1+1 ✅ Çmimi: 2100 Euro/m2 ✅ Siperfaqe: 68m2 Objekti ka një hapësirë të dedikuar për parkimin e automjeteve, pishinë, kënd rekreativ, ambient sportiv sidhe ambiente të gjëlbëruara që shtrihen në territorin e rezidencës. Materialet e ndërtimit janë përzgjedhur me kujdes që të plotësojnë standartet më bashkëkohore europiane. Ne objekt do te perdoren materiale te cilesise se larte, veshje me kapote per izolim termik, vetratat do te jene duralumin termik dhe xham termik per izolim termik dhe akustik te larte. I gjithe sistemi hidraulik do te jete incaso dhe multistrat. Një kujdes i veçantë që në fazën e projektimit i është kushtuar eficencës energjitike, përdorimi i sistemit kapot, si dhe vetratat termike. Materialet hidrosanitare, pllakat, materialet elektrike dhe aksesorët e tjerë, janë të gjitha prodhim EU të standarteve bashkëkohore.

142,800 €
24/07/2024
 • 68 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Vlore 1 + 1 » Uji I Ftohte, Vlore

APARTAMENT 1+1 ME PAMJE TE PLOTE DETI NE REZIDENCEN „PANORAMA“, VLORE

✅ Çmimi: 2000 Euro/m2 – 166.000 Euro ✅ Vendndodhja: Uje i Ftohte, Vlore ✅ Siperfaqe totale: 83m2 Rezidenca "Panorama" ndodhet në Uje te Ftohte, ofron pamje të mrekullueshme nga deti. E projektuar me stil modern, rezidenca përfshin apartamente me veranda, ballkone të gjera dhe dritare panoramike. Gjithashtu ka hapësira të gjelbra për relaksim. Rezidenca "Panorama" është vendi ideal për ata që kërkojnë një kombinim perfekt të qetësisë dhe luksit, me një pozicion të privilegjuar që ofron pamje të mrekullueshme nga deti dhe afërsi me qytetin. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamenti eshte i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Organizimi i brendshem: ✅ Sallon + Kuzhine ✅ 1 Dhome Gjumi ✅ 1 Tualet ✅ 1 Ballkon me hapesire te bollshme Detaje te tjera: ✅ Kati 3 ✅ Garazhd ✅ Cetifikate Pronesie

166,000 €
23/07/2024
 • 83 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Vlore 1 + 1 » Uji I Ftohte, Vlore

APARTAMENT 1+1 ME PAMJE TE PLOTE DETI NE REZIDENCEN „PANORAMA“, VLORE

✅ Çmimi: 190.000 Euro ✅ Vendndodhja: Uje i Ftohte, Vlore ✅ Siperfaqe totale: 110m2 Rezidenca "Panorama" ndodhet në Uje te Ftohte, ofron pamje të mrekullueshme nga deti. E projektuar me stil modern, rezidenca përfshin apartamente me veranda, ballkone të gjera dhe dritare panoramike. Gjithashtu ka hapësira të gjelbra për relaksim. Rezidenca "Panorama" është vendi ideal për ata që kërkojnë një kombinim perfekt të qetësisë dhe luksit, me një pozicion të privilegjuar që ofron pamje të mrekullueshme nga deti dhe afërsi me qytetin. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamenti eshte i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Organizimi i brendshem: ✅ Sallon + Kuzhine ✅ 1 Dhome Gjumi ✅ 1 Tualet ✅ 2 Veranda me hapesire te bollshme Detaje te tjera: ✅ Kat Perdhe ✅ Garazhd ✅ Cetifikate Pronesie

190,000 €
23/07/2024
 • 110 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Vlore 1 + 1 » Uji I Ftohte, Vlore

APARTAMENT 1+1 ME PAMJE TE PLOTE DETI NE REZIDENCEN „PANORAMA“, VLORE

✅ Çmimi: 2000 euro/m2 - 166 000 euro. ✅ Vendndodhja: Uje dhe Ftohte, Vlore. ✅ Sipërfaqja totale: 83 m2. Panorama Residence ndodhet ne Udje te Ftokhta dhe ofron pamje te mrekullueshme te detit. Rezidenca e projektuar në stil modern përfshin apartamente me veranda, ballkone të gjera dhe dritare panoramike. Ka edhe zona të gjelbra për relaksim. Residence Panorama është vendi ideal për ata që kërkojnë kombinimin perfekt të qetësisë dhe luksit, me një pozicion të privilegjuar që ofron pamje mahnitëse të detit dhe afërsi me qytetin. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone e zhvilluar duke ofruar te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese komode. Apartamenti eshte i ndricuar me drite natyrale gjate gjithe dites. Organizimi i brendshëm: ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ 1 dhomë gjumi ✅ 1 tualet ✅ 1 ballkon i bollshem. Detaje të tjera: ✅ Kati i 3-të. ✅ Garazh ✅ Certifikatë pronësie.

166,000 €
23/07/2024
 • 83 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Vlore 1 + 1 » Uji I Ftohte, Vlore

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ORIKUM, VLORE

✅ Çmimi: 118,764 Euro ✅ Vendndodhja: Orikum, Vlore ✅ Sipërfaqe totale: 65.98m2 ✅ Garazhd me sip: 34.17m2 ✅ Proces Certifikimi Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamenti ndodhet rreth 500m afer detit, si dhe ka pamjen nga deti. Eshtë i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Gjithashtu disponon certifikate pronesie. Orikumi gjendet ne nje vendodhje mjaft strategjike dhe e barazlarguar nga atraksionet kryesore te qarkut Vlore. Distancat: Tuneli i Llogarase – Palase = 13 km (10 minuta) Porti i Jahteve, Orikum = 100 metra (1 minute) Porti Vlore = 16 km (15 minuta) Aeroporti Vlore = 36 km (25 minuta) Organizimi i brendshëm: ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ 1 Dhome Gjumi ✅ 1 Tualet ✅ 1 Ballkon

118,764 €
19/07/2024
 • 66 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Vlore 1 + 1 » Orikum, Vlore

SHITET APARTAMENT 1+1 NE TRANSBALLKANIKE, VLORE

✅ Çmimi: 105.000 Euro ✅ Vendndodhja: Transballkanike, Vlore ✅ Sipërfaqe: 69m2 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zone mjaft te zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode dhe baze te perditshmerise. Ben te mundur nje jete te qete, me infrastrukture te rregullt dhe sherbime te shumellojshme si: palestra, restorante, kopshte, shkolla, farmaci, hapesira te gjelberta e shume te tjera. Gjithashtu është i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Organizimi i brendshëm: ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ 1 Dhome Gjumi ✅ 1 Tualet ✅ 1 Ballkon Detaje të tjera: ✅ Ashensor ✅ Me Certifikate

105,000 €
17/07/2024
 • 69 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Vlore 1 + 1 » Transballkanike, Vlore

APARTAMENT 1+1 & GARAZHD NE ORIKUM, VLORE

✅ Çmimi: 93.000 Euro ✅ Vendndodhja: Orikum, Vlore ✅ Sipërfaqe apartamenti: 70 m2 ✅ Sipërfaqe garazhdi: 30 m2 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamenti ndodhet ne katin e 4, si dhe është i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Orikumi gjendet ne nje vendodhje mjaft strategjike dhe e barazlarguar nga atraksionet kryesore te qarkut Vlore. Distancat: Tuneli i Llogarase – Palase = 13 km (10 minuta) Porti i Jahteve, Orikum = 100 metra (1 minute) Porti Vlore = 16 km (15 minuta) Aeroporti Vlore = 36 km (25 minuta) Organizimi i brendshëm: ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ 1 Dhome Gjumi ✅ 1 Tualet ✅ 1 Ballkon Detaje të tjera: ✅ Me certifikatë pronësie ✅ Kati 3

93,000 €
12/07/2024
 • 70 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Vlore 1 + 1 » Orikum, Vlore

SHITET APARTAMENT 1+1 NE LUNGOMARE, VLORE

✅ Çmimi i shitjes: 95.000 euro ✅ Vendndodhja: Afer Brooklyn, Vlore ✅ Sipërfaqe: 52m2 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zone mjaft te zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode dhe baze te perditshmerise. Ben te mundur nje jete te qete, me infrastrukture te rregullt dhe sherbime te shumellojshme si: palestra, restorante, kopshte, shkolla, farmaci, hapesira te gjelberta e shume te tjera. Gjithashtu është i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Organizimi i brendshëm: ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ 1 Dhome Gjumi ✅ 1 Tualet ✅ 1 Ballkon Detaje të tjera: ✅ Kati i 5 ✅ Certifikate Pronesie ✅ Ashensor ✅ Orientimi: Lindje ✅ Parkim i dedikuar

95,000 €
12/07/2024
 • 52 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Vlore 1 + 1 » Lungomare, Vlore

APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE RRADHIME

✅ Çmimi: 2000 Euro/m2 (138,000 EURO) ✅ Vendndodhja: Rradhime, Vlore ✅ Sipërfaqe: 69m2 ✅ Disponon Certifikate Pronesie. Ky apartament modern dhe i rehatshëm ndodhet në vijën e parë në Rradhimë, duke ofruar pamje të jashtëzakonshme të detit dhe akses të menjëhershëm në plazh. Apartamenti është i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Apartamenti është i pajisur me të gjitha komoditetet e nevojshme dhe është i përshtatshëm për banim gjatë gjithë vitit ose si shtëpi pushimi. Investimi në këtë pronë përfaqëson një mundësi të shkëlqyer për të pasur një pronë në një nga destinacionet më të bukura të bregdetit shqiptar. Vendndodhja e apartamentit në Rradhimë është ideale për ata që kërkojnë një stil jete relaksues pranë detit, me plazhe të pastra dhe ambiente të qeta. Organizimi i brendshëm: ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ 1 Dhome Gjumi ✅ 1 Tualet ✅ 1 Ballkon

138,000 €
10/07/2024
 • 69 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Vlore 1 + 1 » Rradhime, Vlore

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE UJE TE FTOHTE , VLORE !!

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE UJE TE FTOHTE , VLORE !! Projekti më i ri bashkëkohor pranë zones së Ujit të Ftohtë në Vlorë Aartamenti do të jetë pjjese e një kompleksi rezidencial modern dhe bashkëkohor, që do të ofroje trendin më të ri arkitekturor për një jetesë komode me benefitet e përditshme që të mundëson zona pas zhvillimeve rrënjësore që janë bërë vitet e fundit, Pikërisht vendndodhja ku pozicionohet kompleksi e bën atë të jetë shumë atraktiv për nga vetë mundësia lidhëse e ë me plazhin dhe me Lungomaren e Vlores Informacion mbi kompleksin: ● Karakteristika e veçantë e këtij projekti është zhvillimi i tij në siperfaqe dhe jo shumë në lartësi. Këtu perfshihen godina banimi dhe shrbimi 5 kate me 2 kate parkim nën tokë ● Hapësira të gjelbërta dhe ambiente shplodhëse. ● Shesh lojrash për fëmijët dhe ambiente të sigurta për të luajtur ● Pishine dhe palester ● Siguri e garantuar 24 orë brenda kompleksit dhe përreth tij. ● Fasadë me termoizolim dhe tullë dekorative për një ambient të brendshëm të pa ndikueshëm nga atmosfera e jashtëme, duke bërë të mundur kursimin e energjisë dhe qetësi. ● Vetrata të mëdha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. ► Tipologjitë e Apartamenteve në komples është si më poshtë: - Apartamenti i ka sipërfaqe 95m2 ► Cmimi 3000 Euro/m2 Për më shumë informacion na kontaktoni.

283,500 €
06/07/2024
 • 94 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Vlore 1 + 1 » Rruga e Konomojave, Vlore

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE UJE TE FTOHTE , VLORE !!

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE UJE TE FTOHTE , VLORE ME PAMJE TE PLOTE NGA DETI !! Projekti më i ri bashkëkohor pranë zones se Ujit te Ftohte ne Vlore Aartamenti do të jetë pjjese e një kompleksi rezidencial modern dhe bashkëkohor, që do të ofroje trendin më të ri arkitekturor për një jetesë komode me benefitet e përditshme që të mundëson zona pas zhvillimeve rrënjësore që janë bërë vitet e fundit, Pikërisht vendndodhja ku pozicionohet kompleksi e bën atë të jetë shumë atraktiv për nga vetë mundësia lidhëse e me plazhin dhe me Lungomaren e Vlores Informacion mbi kompleksin: ● Karakteristika e veçantë e këtij projekti është zhvillimi i tij në siperfaqe dhe jo shumë në lartësi. Këtu perfshihen godina banimi dhe shrbimi 5 kate me 2 kate parkim nën tokë ● Hapësira të gjelbërta dhe ambiente shplodhëse. ● Shesh lojrash për fëmijët dhe ambiente të sigurta për të luajtur ● Pishine dhe palester ● Siguri e garantuar 24 orë brenda kompleksit dhe përreth tij. ● Fasadë me termoizolim dhe tullë dekorative për një ambient të brendshëm të pa ndikueshëm nga atmosfera e jashtëme, duke bërë të mundur kursimin e energjisë dhe qetësi. ● Vetrata të mëdha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. ► Tipologjitë e Apartamenteve në komples është si më poshtë: - Apartament i ka sipërfaqe 65.7m2 ► Cmimi 3000 Euro/m2 Për më shumë informacion na kontaktoni.

197,100 €
06/07/2024
 • 66 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Vlore 1 + 1 » Vlore Uji Ftohte, Vlore

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE UJE TE FTOHTE , VLORE !!

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE UJE TE FTOHTE , VLORE !! Projekti më i ri bashkëkohor pranë zonës së Ujit te Ftohtë në Vlorë Aartamenti do të jetë pjese e një kompleksi rezidencial modern dhe bashkëkohor, që do të ofroje trendin më të ri arkitekturor për një jetesë komode me benefitet e përditshme që të mundëson zona pas zhvillimeve rrënjësore që janë bërë vitet e fundit, Pikërisht vendndodhja ku pozicionohet kompleksi e bën atë të jetë shumë atraktiv për nga vetë mundësia lidhëse me plazhin dhe me Lungomaren e Vlores Informacion mbi kompleksin: ● Karakteristika e veçantë e këtij projekti është zhvillimi i tij në siperfaqe dhe jo shumë në lartësi. Këtu perfshihen godina banimi dhe shrbimi 5 kate me 2 kate parkim nën tokë ● Hapësira të gjelbërta dhe ambiente shplodhëse. ● Shesh lojrash për fëmijët dhe ambiente të sigurta për të luajtur ● Pishine dhe palester ● Siguri e garantuar 24 orë brenda kompleksit dhe përreth tij. ● Fasadë me termoizolim dhe tullë dekorative për një ambient të brendshëm të pa ndikueshëm nga atmosfera e jashtëme, duke bërë të mundur kursimin e energjisë dhe qetësi. ● Vetrata të mëdha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. ► Tipologjitë e Apartamenteve në komples janë si më poshtë: Apartament eshte i pozicionuar ne katin e pese banim me sipërfaqe 83 m2 ,kati 5-te banim. ► Cmimi 3000 Euro/m2 Për më shumë informacion na kontaktoni.

248,100 €
06/07/2024
 • 83 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Vlore 1 + 1 » Rruga e Konomojave, Vlore

Vlorë, apartament 1+1 në shitje

Vlorë, apartament 1+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 89.93 m2 dhe sipërfaqe neto 79.58 m2 Ndodhet në kain e VI-të të objektit Organizoet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon Ndërtesa Rezidenciale Materia është një ndërtesë 12 katëshe e vendosur përgjatë rrugës Transballkanike në Vlorë, Shqipëri. Kati perdhe ka nje lartesi me te madhe dhe eshte i dedikuar per sherbime dhe ambjente zyrash per pallatin. Secili kate ka nga 6 apartamente te tipologjive te ndryshme. Ky model ndryshon vetëm në katin e fundit të pallatit i cili kishte një gjurmë të ndryshme dhe më të vogël dhe përmban vetëm një apartament. Përbërja e kateve shpërndahet duke vendosur si bllok në qendër të planimetrisë shkallët dhe ashensorin dhe apartamentet që e rrethojnë atë. Elementi më dallues i ndërtesës është padyshim fasada e saj. Fasada përbëhet nga elementë të parafabrikuar të betonit, të vendosur ne menyre trekëndore, duke formuar një model në formë rrjete që lidh të tre fasadat e ndërtesës dhe rrethon të gjithë perimetrin e saj. Secili apartament ka ballkonet e tij që kanë pamje nga ana lindore ose perëndimore e ndërtesës. Balonet lidhen me njëri-tjetrin në mënyrë të vazhdueshme, duke pasur vetëm një ndarje të vogël që i vecon. Cmimi i shitjes 1800 euro/m2 Totali 161874 euro

161,874 €
06/07/2024
 • 89 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Vlore 1 + 1 » Rruga Trans-Ballkanike, Vlore

VILE 1+1 NE GREEN COAST VILLAGE

E vendosur në bregun e bardhë të Palasës, Green Coast është projektuar për t'u lidhur natyrshëm me mjedisin, duke ofruar një jetë komode dhe "të ngadaltë". Green Coast do të jetë një simbol i rëndësishëm i modernitetit, dinamizmit dhe relaksimit. - Detaje: Sip. Totale: 237.32 m² Sip. Ndertimi: 94.69 m2 Sip. Verande: 104.09 m2 Sip. Ambjent i Perbashket: 38.54 m² Sip. Depo: 14.56 m2 Sip. Garazhd: 12.50 m2 - Cmimi: 556,216€, i perfshire nje Garazhd me vlere: 25.000€ - Blerja e depos eshte opsionale dhe ofrohet me cmimin 25.000€ Likujdimi: ✅Kesti 1: 30% prenotim ✅Kesti 2: 20% perfundim karabina ✅Kesti 3: 20% perfundim murature ✅Kesti 4: 20% perfundim rifirniture ✅Kesti 5: 5% dorezimi i celesave ✅Kesti 6: 5% certifikata Green Coast 2 është një vazhdimësi e Green Coast 1, dhe të dyja konsiderohen si destinacioni kryesor i rivierës së jashtëzakonshme shqiptare, duke ofruar cilësinë më të lartë të jetës në një arkitekturë bashkëkohore, të frymëzuar nga vlerat tradicionale të zonës. Një projekt unik për ata që duan të shijojnë natyrën dhe bukurinë e rivierës së mrekullueshme shqiptare gjatë gjithë vitit, në harmoni me arkitekturën moderne të dizajnit, të frymëzuar nga tradita. Një plazh i bukur me guralecë të bardhë qëndron i rrethuar nga ujëra blu dhe te kristalte dhe kodra të gjelbra, duke e bërë këtë zonë një destinacion ëndrrash jo vetëm për pushime, por edhe për të jetuar.

556,216 €
05/07/2024
 • 237 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Vlore 1 + 1 » Palase, Vlore

VILE 1+1 NE GREEN COAST VILLAGE

E vendosur në bregun e bardhë të Palasës, Green Coast është projektuar për t'u lidhur natyrshëm me mjedisin, duke ofruar një jetë komode dhe "të ngadaltë". Green Coast do të jetë një simbol i rëndësishëm i modernitetit, dinamizmit dhe relaksimit. - Detaje: Sip. Totale: 193.14 m² Sip. Ndertimi: 84.77 m2 Sip. Verande: 73.84 m2 Sip. Ambjent i Perbashket: 34.53 m² Sip. Depo: 11.76 m2 Sip. Garazhd: 12.50 m2 - Cmimi: 469,816€, i perfshire nje Garazhd me vlere: 25.000€ - Blerja e depos eshte opsionale dhe ofrohet me cmimin 25.000€ Likujdimi: ✅Kesti 1: 30% prenotim ✅Kesti 2: 20% perfundim karabina ✅Kesti 3: 20% perfundim murature ✅Kesti 4: 20% perfundim rifirniture ✅Kesti 5: 5% dorezimi i celesave ✅Kesti 6: 5% certifikata Green Coast 2 është një vazhdimësi e Green Coast 1, dhe të dyja konsiderohen si destinacioni kryesor i rivierës së jashtëzakonshme shqiptare, duke ofruar cilësinë më të lartë të jetës në një arkitekturë bashkëkohore, të frymëzuar nga vlerat tradicionale të zonës. Një projekt unik për ata që duan të shijojnë natyrën dhe bukurinë e rivierës së mrekullueshme shqiptare gjatë gjithë vitit, në harmoni me arkitekturën moderne të dizajnit, të frymëzuar nga tradita. Një plazh i bukur me guralecë të bardhë qëndron i rrethuar nga ujëra blu dhe te kristalte dhe kodra të gjelbra, duke e bërë këtë zonë një destinacion ëndrrash jo vetëm për pushime, por edhe për të jetuar.

469,816 €
05/07/2024
 • 193 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje ne Vlore 1 + 1 » Palase, Vlore

Kur kërkoni për shtepi ne shitje ne Vlore është e rendesishme te shikohen faktorë si vendndodhja, buxheti, siperfaqja dhe sherbimet qe ka afer. Një shtëpi e mire duhet të ofrojë një ekuilibër midis cmimit dhe komoditetit, te kete pranë transportin publik, shkolla dhe zona tregtare. Sigurohuni që gjithmonë të shikoni plotësisht marrëveshjen e qirasë dhe të jeni të vetëdijshëm për çdo kosto shtesë si shërbimet komunale, mirëmbajtjen dhe depozitat e sigurisë. Ne ofrojme opsione te ndryshme 1+1.

office-address