Shtepi ne shitje ne lungomare Vlore, apartamente ne shitje 1+1, 2+1, 3+1

Rezultate: 156

SHITET APARTAMENT 1+1 NE LUNGOMARE, VLORE

✅ Çmimi i shitjes: 95.000 euro ✅ Vendndodhja: Afer Brooklyn, Vlore ✅ Sipërfaqe: 52m2 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zone mjaft te zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode dhe baze te perditshmerise. Ben te mundur nje jete te qete, me infrastrukture te rregullt dhe sherbime te shumellojshme si: palestra, restorante, kopshte, shkolla, farmaci, hapesira te gjelberta e shume te tjera. Gjithashtu është i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Organizimi i brendshëm: ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ 1 Dhome Gjumi ✅ 1 Tualet ✅ 1 Ballkon Detaje të tjera: ✅ Kati i 5 ✅ Certifikate Pronesie ✅ Ashensor ✅ Orientimi: Lindje ✅ Parkim i dedikuar

95,000 €
12/07/2024
 • 52 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje lungomare Vlore » Lungomare, Vlore

SHITET APARTAMENT 1+1 NE LUNGOMARE, VLORE

✅ Çmimi i shitjes: 145.000 Euro ✅ Vendndodhja: Vije e dyte Lungomare, Vlore ✅ Sipërfaqe totale: 82m2 ✅ Sipërfaqe neto: 74m2 Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Vlorës, në Lungomare, afër bregdetit dhe me akses të shpejtë në qendrën e qytetit, si dhe ne pjesen bregdetare te qytetit. Zona është e qetë dhe e sigurt, duke ofruar një ambient të përshtatshëm dhe komod për familje. Eshte nje zone e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode dhe baze te perditshmerise. Apartamenti eshte i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Distancat kryesore: • 5 minuta larg nga plazhi • Afër marketeve, restoranteve dhe kafeneve • Pranë shkollave dhe qendrave shëndetësore • Akses i shpejtë në transportin publik Organizimi i brendshëm: ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ 2 Dhoma Gjumi ✅ 1 Tualet ✅ 1 Ballkon Detaje të tjera: ✅ Do te pajiset me vetrata xhami dhe hidrosanitare ✅ Kuzhine te re deri ne tavan

145,000 €
02/07/2024
 • 82 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje lungomare Vlore » Lungomare, Vlore

Penthouse 2+1+2 & Verande + Garazh ne Lungomare Vlore!

Shitet Penthouse ne zonen e Lungomares, ne qytetin e Vlores, shume prane detit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe shume te mirembajtur. Ka siperfaqe totale 109m2 dhe 70m2 verande e cila ka mundesi per ta kthyer ne ambjent te mbyllur, me pamje nga deti, i organizuar ne sallon ndënje, ambient gatimi dhe ngrënieje, dhoma matrimoniale me dalje ne ballkon, dhoma e dyte, 2 tualete. Orientimi eshte jug- lindje i cili ben te mundur një ndriçim shumë të mire gjate gjithe dites. Detaje te tjera: -Zona e gatimit është në pjesën lindore dhe ka një dritare të madhe. Pranë kuzhinës është salla e ngrënies me shumë hapësirë. Zona e ndënjes ka dy vetrata të mëdha duralumini cilësor dhe dalje në verandën e madhe të apartamentit. -Dhoma matrimoniale është në anën jug-lindore dhe ka dalje në një ballkon në formë L-je. Ka një vetratë dhe dalje në ballkonin nga jug-lindja. -Dhoma e dyte ndodhet në anën lindore dhe ka vetratë duralumini si dhe grila duralumini. -Zona e ndënjes ka dy vetrata të mëdha duralumini cilësor dhe dalje në verandën e madhe të apartamentit. -Tualeti i madh ka dritare durali dhe është i pajisur me hidrosanitare cilësore. Tualeti i vogël është utilitar dhe mund të përdoret edhe si ambient larës ose pune. -Dyshemetë e dhomave të gjumit janë të shtruara me parket cilësor, ndërsa dyshemetë e sallonit, kuzhinës dhe ngrënies janë me pllaka porcelanato. Veranda është e shtruar me pllaka qeramike mozaik. -Ballkoni dhe veranda kanë kangjella duralumini 60 cm, ndërsa pjesa e poshtme 30 cm është me beton armuar. Zona e verandës, në daljen nga jugu, është e mbuluar me brisolej betoni armuar në formë kuadrati. Kjo zonë është e mbrojtur nga jugu me mur me tulla xhami. Ka instalime për barbeque dhe lavapjatë për gatime në verandë. -Instalimet elektrike dhe pajisjet, çelsat, prizat janë të një cilësie të lartë. Instalimet hidraulike janë moderne. Apartamenti ka instalime multistrate për ngrohje. Për vetë pozicionin dhe vetratat e mëdha, apartamenti ka një ventilim shumë të mirë, është i ngrohtë dhe plot dritë. Muret janë të suvatuara mirë dhe të patinuara, të lyer me bojë akrilike. Vetratat dhe grilat janë me duralumin cilësor. Dyert e brendshme janë italiane, ngjyrë druri. -Nga veranda ka një pamje ne kënd nga deti i Gjirit të Vlorës, si nga jugu ashtu dhe nga perëndimi. Apartamenti ka në dispozicion edhe një garazh në katin nëntokë, e pajisur me certifikatë pronësie. Garazhi është i mbyllur me mure anësore dhe qepen metalik. Sipërfaqja e këtij garazhi është 33 m², e cila përfshin dhe rrugët kalime të përbashkëta për hyrje-dalje. Garazhi ka një pozicion shumë të mirë, përballë hyrjes kryesore të garazheve, e cila është nga ana perëndimore. Per me teper informacion dhe nje vizite ne prone, na kontaktoni!

295,000 €
08/06/2024
 • 179 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje lungomare Vlore » Lungomare, Vlore

Penthouse 2+1+2 & Verande + Garazh ne Lungomare Vlore!

Shitet Penthouse ne zonen e Lungomares, ne qytetin e Vlores, shume prane detit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe shume te mirembajtur. Ka siperfaqe totale 109m2 dhe 70m2 verande e cila ka mundesi per ta kthyer ne ambjent te mbyllur, me pamje nga deti, i organizuar ne sallon ndënje, ambient gatimi dhe ngrënieje, dhoma matrimoniale me dalje ne ballkon, dhoma e dyte, 2 tualete. Orientimi eshte jug- lindje i cili ben te mundur një ndriçim shumë të mire gjate gjithe dites. Detaje te tjera: -Zona e gatimit është në pjesën lindore dhe ka një dritare të madhe. Pranë kuzhinës është salla e ngrënies me shumë hapësirë. Zona e ndënjes ka dy vetrata të mëdha duralumini cilësor dhe dalje në verandën e madhe të apartamentit. -Dhoma matrimoniale është në anën jug-lindore dhe ka dalje në një ballkon në formë L-je. Ka një vetratë dhe dalje në ballkonin nga jug-lindja. -Dhoma e dyte ndodhet në anën lindore dhe ka vetratë duralumini si dhe grila duralumini. -Zona e ndënjes ka dy vetrata të mëdha duralumini cilësor dhe dalje në verandën e madhe të apartamentit. -Tualeti i madh ka dritare durali dhe është i pajisur me hidrosanitare cilësore. Tualeti i vogël është utilitar dhe mund të përdoret edhe si ambient larës ose pune. -Dyshemetë e dhomave të gjumit janë të shtruara me parket cilësor, ndërsa dyshemetë e sallonit, kuzhinës dhe ngrënies janë me pllaka porcelanato. Veranda është e shtruar me pllaka qeramike mozaik. -Ballkoni dhe veranda kanë kangjella duralumini 60 cm, ndërsa pjesa e poshtme 30 cm është me beton armuar. Zona e verandës, në daljen nga jugu, është e mbuluar me brisolej betoni armuar në formë kuadrati. Kjo zonë është e mbrojtur nga jugu me mur me tulla xhami. Ka instalime për barbeque dhe lavapjatë për gatime në verandë. -Instalimet elektrike dhe pajisjet, çelsat, prizat janë të një cilësie të lartë. Instalimet hidraulike janë moderne. Apartamenti ka instalime multistrate për ngrohje. Për vetë pozicionin dhe vetratat e mëdha, apartamenti ka një ventilim shumë të mirë, është i ngrohtë dhe plot dritë. Muret janë të suvatuara mirë dhe të patinuara, të lyer me bojë akrilike. Vetratat dhe grilat janë me duralumin cilësor. Dyert e brendshme janë italiane, ngjyrë druri. -Nga veranda ka një pamje ne kënd nga deti i Gjirit të Vlorës, si nga jugu ashtu dhe nga perëndimi. Apartamenti ka në dispozicion edhe një garazh në katin nëntokë, e pajisur me certifikatë pronësie. Garazhi është i mbyllur me mure anësore dhe qepen metalik. Sipërfaqja e këtij garazhi është 33 m², e cila përfshin dhe rrugët kalime të përbashkëta për hyrje-dalje. Garazhi ka një pozicion shumë të mirë, përballë hyrjes kryesore të garazheve, e cila është nga ana perëndimore. Per me teper informacion dhe nje vizite ne prone, na kontaktoni!

295,000 €
07/06/2024
 • 179 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje lungomare Vlore » Lungomare, Vlore

SHESIM SUPER APARTAMENT NE LUNGOMARE VLORE

SHESIM SUPER APARTAMENT 1+1 NE LUNGOMARE Apartamenti është i pozicionuar në katin e 2, të një pallati në ndërtim i cili përfundon në qershor 2024. Ofron pamje të vijës bredgetare të Vlorës, gjithashtu ofron cilësinë dhe standartet më të mira ndërtimore dhe arkitekturore. - Sipërfaqe totale 73 m2 - Sipërfaqe neto 66 m2S. - Sipërfaqe e përbashkët 7 m2. Apartamenti organizohet në: -1 Ambient ndenje se bashku me kuzhinë, - 1 Dhome gjumi, - 1 Tualet. Apartamenti ofron pamje të vijës bredgetare të Vlorës, gjithashtu ofron cilësinë dhe standartet më të mira ndërtimore dhe arkitekturore. Për më tepër informacion apo vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

182,500 €
29/05/2024
 • 73 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje lungomare Vlore » Lungomare, Vlore

SHITET APARTAMENT 2+1 NE LUNGOMARE, VLORE

Apartamenti pozicionohet ne anen jugore te qytetit te Vlores, ne Lungomare, duke ofruar nje pamje te mrekullueshme te detit. Eshte nje zone e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode dhe baze te perditshmerise. Gjendet ne nje vendodhje mjaft strategjike dhe e barazlarguar nga atraksionet kryesore te qarkut Vlore. Ndodhet ne katin e 6, si dhe eshte i arreduar me arkitekt dhe i pabanuar me pare. Punimet jane te kryera me kujdes dhe me profesionalizem. Apartamenti eshte i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Gjithashtu disponon certifikate pronesie. Distancat kryesore: Tuneli i Llogarase – Palase = 28 km (36 minuta) Porti i Jahteve, Orikum = 14 km (25 minuta) Porti Vlore = 1.9 km (6 minuta) Aeroporti Vlore = 24 km (28 minuta) Xhamia e Muradies = 2.9 km (7 minuta) Manastiri i Shen Merise, Zvernec = 13.4 km (23 minuta) ✅ Çmimi i shitjes: 300.000 Euro ✅ Vendndodhja: Tek hotel “Patio”, Vlore ✅ Sipërfaqe: 92.5m2 Organizimi i brendshëm: ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ 2 Dhoma Gjumi ✅ 1 Tualet ✅ 1 Ballkon

300,000 €
28/05/2024
 • 93 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje lungomare Vlore » Lungomare, Vlore

Shtepi dhe apartamente ne shitje ne lungomare Vlore prane detit me njesi te shumellojshme 1+1, 2+1, 3+1.

office-address