Garsoniere ne shitje Vlore

Rezultate: 13

GARSONIERE PER SHITJE NE VLORE!

Shitet garsoniere ne Lungomare. Prane buzes se detit ne Lungomare shitet garsoniere me siperfaqe totale 33 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim (kati 2 nga toka) te nje objekti 8 katesh. Garsonierja eshte e pabanuar, shtruar me pllake cilesore dhe organizohet ne nje dhome (ndenje/fjetje) me ambient gatimi dhe nje tualet (lavaman, wc, bide dhe pllake dushi). Fale pozicionit te saj prane bregdetit. Garsonierja eshte shume e pershtatshme per investim pasi edhe shume apartamente ne pallat kerkohen per turizem.Apartamenti eshte i pamobiluar.Objekti eshte i pajisur me furnizim me uje dhe drita 24 ore, ashensor, citofon, linje telefonike. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr.+355692055138!

53,000 €
15/05/2024
 • 33 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Garsoniere ne shitje Vlore » Lungomare, Vlore

Shitet, Garsionere, Rezidenca Ares 5, Sarandë.

Rezidenca “Ares 5” është një hapësirë ku rregulli dhe siguria urbane e ndërthurur me estetikën dhe artin, sigurojnë një stil jetese të gjelbër dhe frymëzues. Ato i japin bashkëjetesës në rezidencë një koncept të ri për një jetë të këndshme dhe të shëndetshme. Disponojmë Garsoniere për Shitje Garsoniere ndodhet tek Residenca Ares 5,Sarandë. Informacion mbi pronën: • Kati 18 • Sipërfaqe totale:44,53m2 • Sipërfaqe apartamenti neto: 34,42m2 • Sipërfaqe e përbashket:4,32m2 Cilësime të tjera: • Sallon ndenje • Ambient gatimi • 1 Dhomë gjumi • 1 Tualetë •Shitet i pa mobiluar. •Në fazë ndërtimi Për një vizitë në pronë, na kontaktoni!

84,785 €
29/02/2024
 • 44 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Garsoniere ne shitje Vlore » Vlore, Vlore

Shitet, Garsionere, Rezidenca Ares 5, Sarandë.

Rezidenca “Ares 5” është një hapësirë ku rregulli dhe siguria urbane e ndërthurur me estetikën dhe artin, sigurojnë një stil jetese të gjelbër dhe frymëzues. Ato i japin bashkëjetesës në rezidencë një koncept të ri për një jetë të këndshme dhe të shëndetshme. Disponojmë Garsoniere për Shitje Garsoniere ndodhet tek Residenca Ares 5,Sarandë. Informacion mbi pronën: • Kati 10 • Sipërfaqe totale:44,53m2 • Sipërfaqe apartamenti neto: 34,42m2 • Sipërfaqe e përbashket:4,32m2 Cilësime të tjera: • Sallon ndenje • Ambient gatimi • 1 Dhomë gjumi • 1 Tualetë •Shitet i pa mobiluar. •Në fazë ndërtimi Për një vizitë në pronë, na kontaktoni!

74,810 €
29/02/2024
 • 44 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Garsoniere ne shitje Vlore » Vlore, Vlore

EKSKLUZIVE! SHITET VILE 3 KATE VIJE E PARE NE PLAZHIN E VJETER, VLORE

✅ Çmimi: 560.000 Euro ✅ Vendndodhja: Plazhi i Vjeter, Vlore ✅ Sipërfaqe Godine Totale: 250 m2 ✅ Sipërfaqe Trualli: 300 m2 Vila është e pozicionuar mes gjelbërimit, në një pozicion mjaft të favorshëm, gjë e cila ju garanton një jetesë të shëndetshme, komode dhe mjaft të qetë. Vila i ofron rezidentëve të saj hapësira dhe pamje mahnitëse të zonës përreth. Eshte e estauruar kete vit dhe mund te perdoret si funksion hotelerie. Vila është e ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Organizimi: 4 garsoniere dhe nje apartament 1+1. Detaje të tjera: ✅ Mobilim i ri luksoz ✅ Disponon Certifikate Pronesie

560,000 €
28/02/2024
 • 250 m2

🏡 Garsoniere ne shitje Vlore » Plazhi i Vjeter, Vlore

SHITET VILE NE LUNGOMARE, VLORE

✅ Çmimi: 380.000 Euro ✅ Vendndodhja: Lungomare, Vlore ✅ Sipërfaqe Totale: 411m2 ✅ Sipërfaqe Trualli: 134m2 Vila është e pozicionuar mes gjelbërimit, në një pozicion mjaft të favorshëm, gjë e cila ju garanton një jetesë të shëndetshme, komode dhe mjaft të qetë. Vila i ofron rezidentëve të saj hapësira dhe pamje mahnitëse të zonës përreth. Vila është e ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Organizimi i prones: ✅ Kati 1: Bodrum + Garazh ✅ Kati 2: Dy hyrje 1+1 ✅ Kati 3: Sallon + Kuzhine + Tualet ✅ Kati 4: Dy garsoniere te cilat jane ne proces legalizmi. Detaje të tjera: ✅ Mobilim i ri luksoz ✅ Aktualisht funksionon si B&B ✅ Disponon Certifikate Pronesie

380,000 €
23/01/2024
 • 411 m2

🏡 Garsoniere ne shitje Vlore » Lungomare, Vlore

Kur kërkoni për garsoniere ne shitje ne Vlore është e rendesishme te shikohen faktorë si vendndodhja, buxheti, siperfaqja dhe sherbimet qe ka afer. Një garsoniere duhet të ofrojë një ekuilibër midis cmimit dhe komoditetit, te kete pranë transportin publik, shkolla dhe zona tregtare. Sigurohuni që gjithmonë të shikoni plotësisht marrëveshjen e qirasë dhe të jeni të vetëdijshëm për çdo kosto shtesë si shërbimet komunale, mirëmbajtjen dhe depozitat e sigurisë. Ne kemi njoftimet e fundit per garsoniere te publikuara ne portalin tone.

office-address