Spitali QSUT (Nene Tereza): Shtepi, apartamente dhe garsoniere me qira

Rezultate: 17

Apartament me Qira në Kompleksin Arlis - 2+1+1, 116.1 m², 430€

Përshkrimi i Apartamentit: Ofrohet për qira një apartament modern i tipit 2+1+1 në Kompleksin Arlis, me një sipërfaqe të bollshme prej 116.1 metra katrorë. Apartamenti është i pamobiluar, duke ju ofruar mundësinë për ta personalizuar sipas shijeve dhe nevojave tuaja. Karakteristikat e Apartamentit: Dhoma Gjumi: 2 dhoma gjumi të bollshme dhe të ndriçuara mirë, të përshtatshme për familje ose për individë që kërkojnë hapësirë shtesë. Dhomë Ndenjeje: Një dhomë ndenjeje e madhe, e përshtatshme për relaksim dhe argëtim familjar. Kuzhinë: Kuzhinë e hapur ose e ndarë, e pajisur me instalime moderne dhe me hapësirë të mjaftueshme për gatim. Tualet: 1 tualet i pajisur me pajisje bashkëkohore dhe hapësirë të bollshme. Sipërfaqe Totale: 116.1 m², duke ofruar shumë hapësirë për një jetesë komode dhe të rehatshme. Komoditetet e Kompleksit Arlis: Hapësira të Gjelbëruara: Zona të gjelbëruara dhe parqe për fëmijë, ideale për relaksim dhe aktivitete në natyrë. Siguri: Kompleksi ofron siguri të lartë me roje sigurie dhe sistem monitorimi me kamera 24/7. Parkim: Vendparkime të disponueshme për banorët me cmim te arsyeshem, duke siguruar lehtësi dhe akses të shpejtë. Detaje të Qirasë: Çmimi: 430€ në muaj. Taksë Administrimi: E përfshirë në çmim, duke mbuluar shërbimet e përbashkëta dhe mirëmbajtjen e zonave të përbashkëta të kompleksit. Ky apartament në Kompleksin Arlis është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një ambient të qetë, modern dhe të rehatshëm për të jetuar. Pozicioni i tij strategjik ofron akses të lehtë në shërbime dhe facilitete të ndryshme, duke e bërë jetesën tuaj sa më komode dhe të rehatshme. Nëse jeni në kërkim të një apartamenti të ri dhe të madh që mund ta mobiloni sipas dëshirës suaj, ky është vendi ideal për ju. Mos e humbisni këtë mundësi për të jetuar në një nga komplekset më të preferuara dhe të kërkuara të qytetit.

430 € / ne muaj
20/06/2024
 • 116 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Spitali QSUT (Nene Tereza) » Kompleksi Arlis, Tirane

Apartament me Qira në Kompleksin Arlis - 1+1, 81.8 m², 430€

Përshkrimi i Apartamentit: Ofrohet për qira një apartament i tipit 1+1 në Kompleksin Arlis, me një sipërfaqe prej 81.8 metra katrorë. Apartamenti është i pamobiluar, duke ju dhënë mundësinë për ta mobiluar dhe dekoruar sipas shijeve dhe nevojave tuaja. Karakteristikat e Apartamentit: Dhoma Gjumi: 1 dhomë gjumi e bollshme dhe e ndriçuar mirë. Dhomë Ndenjeje: Një dhomë ndenjeje e madhe, e përshtatshme për pushim dhe argëtim. Kuzhinë: Kuzhinë e hapur ose e ndarë (varësisht nga projekti), e pajisur me instalime moderne. Tualet: 1 tualet i pajisur me pajisje bashkëkohore. Sipërfaqe Totale: 81.8 m², duke ofruar hapësirë të rehatshme për një individ ose çift. Komoditetet e Kompleksit Arlis: Hapësira të Gjelbëruara: Zona të gjelbëruara dhe parqe për fëmijë, ideale për relaksim dhe aktivitete në natyrë. Siguri: Siguria e kompleksit është e garantuar me roje sigurie dhe sistem monitorimi me kamera 24/7. Parkim: Vendparkime të disponueshme për banorët me cmim te arsyeshem. Detaje të Qirasë: Çmimi: 430€ në muaj. Taksë Administrimi: E përfshirë në çmim, duke mbuluar shërbimet e përbashkëta dhe mirëmbajtjen e zonave të përbashkëta të kompleksit. Ky apartament në Kompleksin Arlis është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një ambient të qetë dhe modern për të jetuar. Pozicioni i tij ofron akses të lehtë në shërbime dhe facilitete të ndryshme, duke e bërë jetesën tuaj sa më komode dhe të rehatshme. Nëse jeni në kërkim të një apartamenti të ri dhe të bollshëm që mund ta mobiloni sipas dëshirës suaj, ky është vendi ideal për ju. Mos humbisni mundësinë për të jetuar në një nga komplekset më të preferuara të qytetit.

430 € / ne muaj
20/06/2024
 • 81 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Spitali QSUT (Nene Tereza) » Kompleksi Arlis, Tirane

Apartament me Qira në Kompleksin Arlis - 2+1+2, 112.3 m², 430€

Ofrohet për qira një apartament i tipit 2+1+2 në Kompleksin Arlis, me një sipërfaqe prej 112.3 metra katrorë. Apartamenti është i pamobiluar, duke ju dhënë mundësinë për ta mobiluar dhe dekoruar sipas shijeve dhe nevojave tuaja. Karakteristikat e Apartamentit: Dhoma Gjumi: 2 dhoma gjumi të bollshme dhe të ndriçuara mirë. Dhomë Ndenjeje: Një dhomë ndenjeje e madhe, e përshtatshme për pushim dhe argëtim. Tualete: 2 tualete të pajisura me pajisje bashkëkohore. Sipërfaqe Totale: 112.3 m², duke ofruar mjaftueshëm hapësirë për një familje ose për individë që kërkojnë komoditet dhe hapësirë të bollshme. Komoditetet e Kompleksit Arlis: Hapësira të Gjelbëruara: Zona të gjelbëruara dhe parqe për fëmijë, ideale për relaksim dhe aktivitete në natyrë. Siguri: Siguria e kompleksit është e garantuar me roje sigurie dhe sistem monitorimi me kamera 24/7. Parkim: Vendparkime të disponueshme për banorët me cmim te arsyeshem. Detaje të Qirasë: Çmimi: 430€ në muaj. Taksë Administrimi: E përfshirë në çmim, duke mbuluar shërbimet e përbashkëta dhe mirëmbajtjen e zonave të përbashkëta të kompleksit. Ky apartament në Kompleksin Arlis është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një ambient të qetë dhe modern për të jetuar. Pozicioni i tij ofron akses të lehtë në shërbime dhe facilitete të ndryshme, duke e bërë jetesën tuaj sa më komode dhe të rehatshme. Nëse jeni në kërkim të një apartamenti të ri dhe të bollshëm që mund ta mobiloni sipas dëshirës suaj, ky është vendi ideal për ju. Mos humbisni mundësinë për të jetuar në një nga komplekset më të preferuara të qytetit.

430 € / ne muaj
20/06/2024
 • 112 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Spitali QSUT (Nene Tereza) » Kompleksi Arlis, Tirane

Jepet Apartament me qera tek Kompleksi arlis 2+1+2 i pa mobiluar. Cmimi 430 €.

Apartamenti ndodhet në Kompleksin Arlis dhe është i tipit 2+1+2, duke përfshirë dy dhoma gjumi, një dhomë ndenjeje dhe dy tualete. Sipërfaqja totale e apartamentit është 113.2 metra katrorë. Çmimi i qirasë është 430 Euro në muaj dhe përfshin taksën e administrimit. Apartamenti jepet i pamobiluar, duke ju ofruar mundësinë për ta mobiluar dhe dekoruar sipas shijeve dhe nevojave tuaja. Kompleksi Arlis është një zonë moderne dhe e sigurt, me shumë lehtësira për banorët, duke përfshirë dhe vendparkime me cmim te arsyeshem. Siguria është e garantuar me roje sigurie dhe sistem monitorimi me kamera 24/7. Ky apartament i ndriçuar mirë dhe i ajrosur është një zgjedhje ideale për një familje ose për individë që kërkojnë një hapësirë të madhe dhe komode për jetesë. Pozicioni i tij brenda kompleksit ofron një ambient të qetë dhe të sigurt, larg zhurmave të qytetit. Nëse jeni në kërkim të një apartamenti të ri që mund ta mobiloni sipas dëshirës tuaj, ky është vendi ideal për ju.

430 € / ne muaj
20/06/2024
 • 113 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Spitali QSUT (Nene Tereza) » Kompleksi Arlis, Tirane

JAPIM ME QIRA APARTAMENT 1+1 (BANIM / ZYRE), KOMPLEKSI ASL

Apartamenti ndodhet në një prej komplekseve më të kërkuar në zonën e Spitaleve, tek Kompleksi ASL rruga "Kongresi i Manastirit". Informacion mbi pronën: • Sipërfaqe neto prej 58,3 m² • Sipërfaqe totale prej 67,3 m² • Pozicionohet në katin e 3-të banim, të një ndërtese 9-katëshe, me ashensor dhe e mirëadministruar. • Organizimi: korridor shpërndarës, ambient ndenjie dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. • Planimetri e rregullt dhe e shfrytëzueshme në maksimum. • Ofrohet bosh për banim ose zyrë. Informacion mbi Kompleksin ASL: • Izolim Akustik - ju mbron nga zhurmat e jashtme dhe ju ofron një jetesë me standarte të larta të saj. • Termoizolim - ju mundëson të keni një ambjent banimi të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër duke ju kursyer energji elektrike. • Mundësi Parkimi në dy kate nëntokë. • Hapësira të gjelbëruara dhe shplodhëse. Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

500 € / ne muaj
20/03/2024
 • 67 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Spitali QSUT (Nene Tereza) » Rruga Kongresi i Manastirit, Tirane

Lista e perditesuar per shtepi me qira ne Spitali QSUT (Nene Tereza), perfshire garsoniere dhe apartamente te lira 1+1, 2+1. Cmimet me te lira ne treg, me dhe pa komisione agjensie.

office-address