Shtepi dhe apartamente per shitje ne Rruga Mine Peza - Gjeni shtepine tuaj ideale

Rezultate: 13

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE REZIDENCEN MINE PEZA

Rezidenca Mine Peza eshte nje nga projektet me te reja ne rrugen "Mine Peza" shume prane qendres se Tiranes. Kufizimet e sheshit te ndertimit jane: Ne pjesen veri-lindore me rrugen 'Mine Peza" dhe ne pjesen veri-perendimore me rrugen sekondare qe futet ne brendesi te lagjes, kurse ne pjesen jug-perendimore dhe ne ate juglindore parashikohen pedonale dhe hapesira te sistemuara e te gjelberuara. Rruga kryesore e lidh sheshin me qendren e Tiranes. Katet e banimit do te jene 12, me tipologji te ndryshme apartamentesh ndersa ballkonet jane ato qe krijojne ritmin dhe nje fasade dinamike. -Te dhena mbi apartamentin: Siperfaqe neto: 100,4 m2 Siperfaqe bruto: 121,3 m2 Organizimi i apartamentit: Ambient ndenje sebashku me ambientin e gatimit. 2 Dhoma gjumi 2 Tualete 3 Ballkone Detaje te tjera: Pallat i vitit 2024 Kubature e rregullt dhe ndricim natyral Orientim Veri Lindje Kati 1 banim Prane qendres Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

231,500 €
30/05/2024
  • 121 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga Mine Peza » Rruga Mine Peza, Tirane

Shitet, Apartament 2+1, Rr. "Mine Peza", Tirane

Apartamenti është i pozicionuar tek Rezidenca “Mine Peza” Me nje shumellojshmeri tipologjish funksionale , Mine Peza Residence ju ofron hapsira me cilesi te larte ndertimi dhe te mireorganizuara te cilat garantojne nje jetese me standarte maksimale. Nga ana fuksionale kemi 3 kate nëntoke me funksion parkim (kati -1 pjesërisht teknik), aksesi tek të cilat bëhet nga ana e rruges “Mine Peza” Informacion mbi apartamentin: * Siperfaqja e apartamentit (bruto): 93.7 m2 * Siperfaqja e apartamentit (neto): 77.6 m2 Organizimi i brendshem: * Ambient ndenje. * Ambient gatimi. * 2 Dhoma gjumi. * 1 Tualet * Ballkon Cilësime të tjera: * Ndërtim i ri. * Ashensor. * Orientimi lindje * Dritare dopio-xham. * Sistem multisplit. * Hidrosanitare incaso. * Sistem kapot. * Fazë përfundimtare. * Në proces hipotekimi. Për me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

220,000 €
12/03/2024
  • 94 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Rruga Mine Peza » Mine Peza, Tirane

Apartament 2+1 në Residencen Mine Peza

Apartament 2+1 në Residencen Mine Peza Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 116 m2 dhe sipërfaqe neto 96 m2 Ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone Orientimi apartamentit është nga Lindja Një objekt prestigjioz, në të cilin ndërthuren hapësirat e banimit dhe të shërbimit. Arkitekturë italiane e menduar në detaje për të shfrytëzuar dritën dhe ajërosjen e apartamenteve . Objekt me punime të standartit më të lartë dhe në një pozicion strategjik , shumë pranë Qendrës së Tiranës Cmimi i shitjes 1700 euro/m2 Totali 197000 euro

197,200 €
24/01/2024
  • 116 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Rruga Mine Peza » Mine Peza, Tirane

Shfletoni njoftime per apartamente dhe shtepi per shitje ne Rruga Mine Peza te duashpi.al. Gjeni pronen perfekte 1+1, 2+1 ne zonat me te kerkuara si Rruga Mine Peza.

office-address