Shtepi ne shitje dhe apartamente ne Tirane 1+1, 2+1, 3+1, garsoniere okazion

Rezultate: 2407

Shitet apartament 3+1+2 ne 5 Maj

Shitet apartament 3+1+2 ne 5 Maj Kati i 7 Siperfaqe Totale : 128.08m2 Siperfaqe Apartamenti : 112.35m2 Siperfaqe Verande : 66.80m2 Orientimi : Jug Perendim - Lindje Kompleksi Rezidencial “Tirana Uptown” në Rrugën "5 Maji" përbëhet nga 10 godina. Ai do të zhvillohet në tre faza ndërtimi dhe çdo fazë është konceptuar si një kompleks autonom në vetvete i përbërë nga apartamente banimi, ambiente tregtare, parkim nëntokësor, hapësira rekreative, sheshe dhe gjelbërim. E integruar në kompleks ndodhet një fashë e gjelbëruar e cila lidhet me “Pyllin Orbital” të Tiranës i cili ndodhet vetëm 300 metra në veri të kompleksit. Oborret e brendshme të blloqeve individuale janë të orientuara nga jugu, plotësisht të hapura dhe kjo bën të mundur diellëzimin e favorshëm për të gjithë ambientet. Strukturat zhvillohen nga 8 deri në 10 kate dhe çdo objekt i secilit bllok ka nyjën e vetë shkallë-ashensorë, me jo më shumë se 5 apartamente në kat. Faza e parë e kompleksit “TIRANA UPTOWN” përbëhet nga godina 9 dhe 10 kate dhe 5 shkallë. Organizohet ne : Sallon + Kuzhin 3 Dhoma gjumi 2 Tualete Depo Verande Vendodhja : 5 Maj , Kompleksi "Up Town" Cmimi : 202.592€

202,592 €
20/07/2024
 • 128 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Tirane » 5 maj, Tirane

SHESIM, APARTAMENT MODERN 1+1+2, MYSLYM SHYRI ‼️

✅ Apartamenti ndodhet një zonë shumë të aksesueshme, 100 m larg Qendrës së Tiranës. 
 Informacion mbi Apartamentin:
 • Ndërtim i Ri
 • Kati 8 • 2 Ashensor
 • Sipërfaqe Bruto: 95 m2
 • Sipërfaqe Neto: 81 m2
 • Orientim: Jug-Perëndim
 • Dritë natyrale në çdo ambient
 • Kubaturë e Rregullt
 • me HIPOTEKË • Post Parkimi (kosto EXTRA)
 Organizimi:
 • Korridor shpërndarës
 • Salloni i Ndënjes
 • Ambient Gatimi
Inkaso • Dhomë Gjumi • Garderobë
 • 2 Tualete Inkaso
 • 2 Ballkone me Pamje të Lirë

 Detaje të Tjera:
 • i Investuar
 • Mobilim Modern
 • Kuzhinë Inkaso • Ndriçim Led • Tavan i Varur • Parket AC6 Druri
 • Tualetet Inkaso
 • 2 SMART TV 48”
 • Kondicionim Chiller Inverter
 • Dritare Termo-Akustike

 ✅ RIKTHEHET LEHTËSISHT NË GJËNDJEN FILLESTARE 2+1+2, SI NË PLANIMETRIN MË POSHTË ‼️ Për një vizit në pronë më kontaktoni❗

295,000 €
19/07/2024
 • 95 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Tirane » 3 min larg QENDRËS, Tirane

SHITET APARTAMENT 2+1 TE UNIVERS CITY, E GATSHME PER BANIM

SHITET APARTAMENT 2+1 TE UNIVERS CITY, GODINA E PERFUNDUAR. Informacion mbi apartamentin: • Siperfaqe totale: 83.79m2 • Siperfaqe neto: 73.5m2 • Kati 3 Organizimi: • 2 dhoma gjumi • 1 sallon ndenje se bashku me kuzhinen • 1 tualet • 1 ballkon me dy dalje Cilësime të tjera: • Godina e perfunduar • Cilesi e larte ndertimi • Opsion ideal investimi • Izolim termik, akustik Pershkrimi i objektit • Kompleksi Univers City do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës. Zona rezidenciale do të ofrojë shumëllojshmëri ndërtesash që do ti përshtatet cdo kategorie blerësi, shkollë publike brenda kompleksit, njesi të ndryshme shërbimi si dyqane, bare & restorante, hapësirë të gjelbër, kënde të ndryshme sportive me parametra profesionale, kënde lojrash për fëmijë, markete, kopshte, palestër, siguri 24 orë, mirembajtje e ambienteve të përbashkëta, transport urban i vazhdueshëm Qender – QTU – Univers City etj. Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

92,000 €
19/07/2024
 • 84 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Tirane » Qendra Tregtare QTU, Tirane

Fiori di Bosko, apartament 1+1 ne shitje

Fiori di Bosko, apartament 1+1 ne shitje Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 63 m2 dhe sipërfaqe neto 56.4 m2 Apartamenti ndodhet në nga nga zonat më të mira të Tiranës, Organizohet në ambientin e ndenjes dhe gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i gjithi i investuar, i mobiluar me shume shije dhe me te gjitha orendite e nevojshme Mundesi shume e mire banimi dhe investimi Kompleksi sjell aplikimin e teknologjive të fundit në ndërtim për të ofruar cilësinë më të lartë në çdo njësi banimi duke ofruar : • Siguri dhe administrim në të gjithë kompleksin • Hapësira dhe ambiente tregtare si Supermarket, palestër, SPA si dhe ambiente argëtuese për fëmijët dhe prindërit (çdo shërbim që ofrohet brenda kompleksit në funksion të banorëve) • Hapsira gjelbërimi dhe ambiente të tjera rekreative si: ambiente sportive, kënd lojrash për fëmijët, lulishte me shatërvane dhe hapësira relaksi. • Teknologji e re ndërtimi me fasadë të ventiluar dhe vetrata termike • Izolimi akustik i mureve perimetral të çdo njësie banimi me lesh xhami/polisterol • Instalimet e sistemit ngrohje-ftohje multisplit për çdo ambient të apartamentit Cmimi i shitjes 170000 euro

170,000 €
19/07/2024
 • 63 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Tirane » Fiori Di Bosko, Tirane

Shitet, Vilë 3-katëshe, Vilat Gjermane, Tiranë - 465.000€ |468m²

Të dhëna mbi vilën : Vila ka strukturë 3 katëshe ku 2 kate janë për banim dhe një kat shërben si magazinë dhe garazh. Sipërfaqja: ● Sipërfaqja Totale 468m² ● Truall: 387m² ● Gjurma e objektit: 131m² Organizimi i Vilës: ● Kati 0: Shërben si magazinë dhe garazh. ● Kati 1: I mobiluar; Organizimi: 3 dhoma, 2 tualete, 2 ballkone dhe verandë. ● Kati 2: I mobiluar; Organizimi: Sallon i bollshëm, 2 dhoma, 2 tualete dhe verandë. ● Oborr dhe kopësht Cilësime të tjera: -Mundësi e mirë investimi. -Zonë mjaft e qetë që ofron të gjitha facilitet për jetesë komode. -Me certifikate pronësie Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

465,000 €
19/07/2024
 • 468 m2
 • 5 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Tirane » Vilat Gjermane, Tirane

APARTAMENT 2+1 TEK REZIDENCA “LION 2” NE TIRANE

✅ Çmimi: 2000 Euro/m2 (251,380 Euro) ✅ Vendndodhja: Zogu i Zi, Tirane ✅ Sipërfaqe Totale: 125.69 m2 Ju prezantojme projektin me te ri dhe me inovativ ne Tirane, “Lion 2”, kjo kulle e perbere nga 34 kate eshte nje nderthurje midis oazit te gjelbert dhe fasadave te xhamit. E vendosur ne nje pike strategjike te Tiranes, prane Zogut te Zi dhe vetem nje 1 km larg qendres te Tiranes, me akses te menjehershem ne daljen nga Tirana. Nje destinacion ideal per te jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj duke ofruar nje pafundesi zgjedhjesh te pershtatura per ju. Vendodhje unike afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lojrave per femije etj. Organizimi i brendshëm: ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ 2 Dhoma gjumi ✅ 2 Tualete ✅ 1 Ballkon Zona në të cilën ndodhen apartamentet është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamentet janë të ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Punimet janë cilësore, çdo detaj është realizuar me përkushtim dhe profesionalizëm. Ndertimi konsiston ne cilesi maksimale dhe miqesore me mjedisin!

251,380 €
19/07/2024
 • 126 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Tirane » Zogu I Zi, Tirane

APARTAMENT 1+1 TEK REZIDENCA “LION 2” NE TIRANE

✅ Çmimi: 2000 Euro/m2 (164,520 Euro) ✅ Vendndodhja: Zogu i Zi, Tirane ✅ Sipërfaqe Totale: 82.26 m2 Ju prezantojme projektin me te ri dhe me inovativ ne Tirane, “Lion 2”, kjo kulle e perbere nga 34 kate eshte nje nderthurje midis oazit te gjelbert dhe fasadave te xhamit. E vendosur ne nje pike strategjike te Tiranes, prane Zogut te Zi dhe vetem nje 1 km larg qendres te Tiranes, me akses te menjehershem ne daljen nga Tirana. Nje destinacion ideal per te jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj duke ofruar nje pafundesi zgjedhjesh te pershtatura per ju. Vendodhje unike afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lojrave per femije etj. Organizimi i brendshëm: ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ 1 Dhomë gjumi ✅ 1 Tualet ✅ 1 Ballkon Zona në të cilën ndodhen apartamentet është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamentet janë të ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Punimet janë cilësore, çdo detaj është realizuar me përkushtim dhe profesionalizëm. Ndertimi konsiston ne cilesi maksimale dhe miqesore me mjedisin!

164,520 €
19/07/2024
 • 82 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Tirane » Zogu I Zi, Tirane

APARTAMENT 1+1 TEK REZIDENCA “LION 2” NE TIRANE

✅ Çmimi: 2000 Euro/m2 (164,520 Euro) ✅ Vendndodhja: Zogu i Zi, Tirane ✅ Sipërfaqe Totale: 82.26 m2 Ju prezantojme projektin me te ri dhe me inovativ ne Tirane, “Lion 2”, kjo kulle e perbere nga 34 kate eshte nje nderthurje midis oazit te gjelbert dhe fasadave te xhamit. E vendosur ne nje pike strategjike te Tiranes, prane Zogut te Zi dhe vetem nje 1 km larg qendres te Tiranes, me akses te menjehershem ne daljen nga Tirana. Nje destinacion ideal per te jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj duke ofruar nje pafundesi zgjedhjesh te pershtatura per ju. Vendodhje unike afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lojrave per femije etj. Organizimi i brendshëm: ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ 1 Dhomë gjumi ✅ 1 Tualet ✅ 1 Ballkon Zona në të cilën ndodhen apartamentet është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamentet janë të ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Punimet janë cilësore, çdo detaj është realizuar me përkushtim dhe profesionalizëm. Ndertimi konsiston ne cilesi maksimale dhe miqesore me mjedisin!

164,520 €
19/07/2024
 • 82 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Tirane » Zogu I Zi, Tirane

APARTAMENT 1+1 TEK REZIDENCA “LION 2” NE TIRANE

✅ Çmimi: 2000 Euro/m2 (152,980 Euro) ✅ Vendndodhja: Zogu i Zi, Tirane ✅ Sipërfaqe Totale: 76.49 m2 Ju prezantojme projektin me te ri dhe me inovativ ne Tirane, “Lion 2”, kjo kulle e perbere nga 34 kate eshte nje nderthurje midis oazit te gjelbert dhe fasadave te xhamit. E vendosur ne nje pike strategjike te Tiranes, prane Zogut te Zi dhe vetem nje 1 km larg qendres te Tiranes, me akses te menjehershem ne daljen nga Tirana. Nje destinacion ideal per te jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj duke ofruar nje pafundesi zgjedhjesh te pershtatura per ju. Vendodhje unike afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lojrave per femije etj. Organizimi i brendshëm: ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ 1 Dhomë gjumi ✅ 1 Tualet ✅ 1 Ballkon Zona në të cilën ndodhen apartamentet është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamentet janë të ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Punimet janë cilësore, çdo detaj është realizuar me përkushtim dhe profesionalizëm. Ndertimi konsiston ne cilesi maksimale dhe miqesore me mjedisin!

152,980 €
19/07/2024
 • 76 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Tirane » Zogu I Zi, Tirane

SHESIM, APARTAMENT MODERN 3+1+2 me POST PARKIMI ‼️

Informacion mbi Apartamentin:
 • Ndërtim i Ri
 • Kati 7 • Sipërfaqe Bruto: 160 M2
 • Sipërfaqe Neto: 145 M2
 • Kubaturë e Rregullt
 • Orientim: Lindje-Jug-Perëndim
 • Dritë Natyrale në çdo ambient • me HIPOTEKË • Post Parkimi për 2 Makina (EXTRA 15’000 €) Organizimi:
 • Korridor Shpërndarës
 • Salloni Ndënjie
 • Ambient Gatimi Inkaso
 • 3 Dhoma Gjumi • Garderobë
 • 2 Tualete Inkaso (të dy me dush)
 • 4 Ballkone (njëri kuzhinë e jashtme) Detaje të tjera:
 • i Investuar
 • Plotësisht i Mobiluar
 • Kuzhinë Inkaso • Lavastovilje
 • SMART TV 50” 4K
 • Dritare Triplex
 • Sistem Kondicionimi Inverter ✅ Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të qetë e të aksesueshme për banim, 7 min larg Qendrës së Tiranës.

 Për një vizit në pronë më kontaktoni❗

225,000 €
18/07/2024
 • 160 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Tirane » Porcelan, Tirane

Kur kërkoni për shtepi ne shitje ne Tirane është e rendesishme te shikohen faktorë si vendndodhja, buxheti, siperfaqja dhe sherbimet qe ka afer. Një garsoniere duhet të ofrojë një ekuilibër midis cmimit dhe komoditetit, te kete pranë transportin publik, shkolla dhe zona tregtare. Sigurohuni që gjithmonë të shikoni plotësisht marrëveshjen e qirasë dhe të jeni të vetëdijshëm për çdo kosto shtesë si shërbimet komunale, mirëmbajtjen dhe depozitat e sigurisë. Ne kemi njoftimet e fundit per shtepi ne shitje okazion te publikuara ne portalin tone.

Me te kerkuarat

office-address