Kerko shtepi per shitje ne Porcelan - lista e plote e shtepive ne shitje

Rezultate: 34

SHESIM, APARTAMENT MODERN 3+1+2 me POST PARKIMI ‼️

Informacion mbi Apartamentin:
 • Ndërtim i Ri
 • Kati 7 • Sipërfaqe Bruto: 160 M2
 • Sipërfaqe Neto: 145 M2
 • Kubaturë e Rregullt
 • Orientim: Lindje-Jug-Perëndim
 • Dritë Natyrale në çdo ambient • me HIPOTEKË • Post Parkimi për 2 Makina (EXTRA 15’000 €) Organizimi:
 • Korridor Shpërndarës
 • Salloni Ndënjie
 • Ambient Gatimi Inkaso
 • 3 Dhoma Gjumi • Garderobë
 • 2 Tualete Inkaso (të dy me dush)
 • 4 Ballkone (njëri kuzhinë e jashtme) Detaje të tjera:
 • i Investuar
 • Plotësisht i Mobiluar
 • Kuzhinë Inkaso • Lavastovilje
 • SMART TV 50” 4K
 • Dritare Triplex
 • Sistem Kondicionimi Inverter ✅ Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të qetë e të aksesueshme për banim, 7 min larg Qendrës së Tiranës.

 Për një vizit në pronë më kontaktoni❗

225,000 €
18/07/2024
 • 160 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Porcelan » Porcelan, Tirane

PRANE KLAN TV, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK REZIDENCA PORCELAN 3!

Ofrojme apartament 2+1 per shitje tek Rezidenca Porcelan 3, prane Tv Klan. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati ende ne ndertim dhe ka siperfaqe 116.21. Organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, dy dhomat e gjumit, nje tualet dhe nje ballkon. Kompleksi brenda do te kete dhe nje pishine funksonale per banoret e rezidences. Kompleksi ndodhet buze rruges kryesore dhe eshte ne faze karabina. Zona te ofron te gjitha facilitetet e nje jete komode pasi ndodhet prane institucioneve te ndryshme kryesore, si: policia, spitalet, shkollat, kopshtet etj. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr.+355692055138!

151,000 €
09/07/2024
 • 116 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Porcelan » Porcelan, Tirane

Shitet Vile Tre Kateshe Tek Rruga e Kokonozeve !

Shitet Vile Tre Kateshe Tek Rruga e Kokonozeve ne zonen e Porcelanit. Vila eshte e ndare ne tre kate me hyrje te vecuara dhe organizohet si me poshte: -Kati i pare eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi(dhoma matrimoniale dhe dhoma e femijeve), kuzhina bashke me dhomen e ndenjes, nje tualet dhe veranda. -Kati i dyte eshte i paperfunduar akoma dhe ka organizim 2+1+2 (dy dhoma gjumi dhe dy tualete) -Kati i trete eshte totalisht i mobiluar ka nje dhome gjumi, kuzhinen ,nje tualet dhe veranda Ne katin e pare te viles po ashtu ndodhet dhe nje magazine e cila aksesohet nga oborri i viles Lokacioni eshte teper i favorshem per familje pasi eshte prane te gjitha faciliteteve te nevojshme per nje jetese te rehatshme, qetesia, gjelberimi dhe freskia eshte ajo cka e ben kete vile potencialisht shtepine tuaj te ardhshme. Vila ne total ka nje siperfaqe prej 535m2 dhe eshte e mire investuar, SHITET E MOBILUAR!!! Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!!

500,000 €
20/06/2024
 • 535 m2
 • 5 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Porcelan » Rruga e Kokonozeve, Tirane

Shitet, Apartament 2+1+2, Porcelan, Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Porcelan, Tiranë Apartamenti është i pozicionuar pranë rrethit te Klan. Informacion mbi pronën: • Sipërfaqe Neto : 93 m2 • Sipërfaqe Bruto : 109.74 m2 • Kati i 9 Organizimi: • Ambjent ndenjie • Ambient gatimi • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualet • Ballkon • Korridor Cilësime të tjera: • Në proces ndërtimi • Fasadë e Ventiluar • Hapësira të gjelberta dhe rekreative • 2 kate parkimi nëntoke • Orientim: Perëndim • Hidrosanitare incaso • Zonë në zhvillim • E pozicionuar 400m larg unazes së madhe dhe 100 m largësi nga rrethi i TV Klan Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

164,700 €
17/06/2024
 • 110 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Porcelan » Porcelane, prane TV Klan, Tirane

SHESIM, APARTAMENT MODERN 2+1+2 me 2 POSTE PARKIMI ‼️

Informacion mbi Apartamentin:
 * Ndërtim i Ri (Viti 2023) * me 2 Ashensor
 * Kati 4
 * Sipërfaqe Bruto: 119 M2 * Sipërfaqe Neto: 104 M2 * Verandë: 10 M2
 * Kubaturë e Rregullt
 * Orientim: Jug-Lindje
 * Dritë Natyrale në çdo ambient * 2 Poste Parkimi (përfshirë në çmim) Organizimi:
 * Korridor Shpërndarës
 * Salloni i Ndënjes
 * Ambient Gatimi Inkaso
 * 2 Dhoma Gjumi
 * 2 Tualete Inkaso (njëri me dritare) * Garderobë
 * Verandë me Pamje të Lirë Detaje të Tjera:
 * i Sapo Investuar
 * Arreduar me Interior
 * Parket Druri AC6 * Sistem Kapot & Termo-Izolim
 * Ndriçim Led * Tavan i Varur * Lavastovilje
 * Rekuperator Ajri * Dritare Triplex Termo-Akustike
 * Sistem Kondicionimi Multisplit Inverter * Rrjeti Elektrik-Hidraulik Extra (jo i firmës) * Dyert e Brëndshme Extra (jo të firmës) * Tualetet me Ngrohje * Sistem Multistrat ✅ Në Apartament janë bërë investime extra nga pronari në vlerën 40’000 €.

 Për një vizit në pronë më kontaktoni❗️

185,000 €
31/05/2024
 • 119 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Porcelan » te Instituti i Shëndetit Publik, Tirane

Vile 5 kateshe per shitje, ne Porcelan

Vila ndodhet ne zonen e Porcelanit, Tirane, ne nje zone te qete por gjithashtu prane faciliteteve te nevojshme per nje jetese te qete e komode. Perbehet nga 5 kate ndertimi, ku kati perdhe eshte garazh, ndersa kati i pare, i dyte, i trete dhe i katert jane te investuar ne formen e apartamenteve 2+1 dhe 3+1 te cilet momentalisht jane te dhene me qira. Secili kat ka nje siperfaqe ndertimi prej rreth 110 m2 dhe eshte i mobiluar. Vila ka nje siperfaqe trualli prej rreth 400 m2 dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Eshte nje forme e mire investimi, per tu perdorur si apartamente te vecante por gjithashtu mund edhe te ristrukturohet per tu perdorur si hotel ose klinike mjekesore. Per me shume informacion ose vizite ne prone, na kontaktoni!

680,000 €
22/05/2024
 • 650 m2
 • 12 Dhoma gjumi
 • 5 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Porcelan » Porcelan, Tirane

Shitet Apartament 2+1 Porcelan Prane Tv Klanit!

Informacion mbi Apartamentin:
 * Ndërtim i Ri * me Sistem Kapot
 * Kati 7 teknik * Sipërfaqe Bruto: 87.27 M2
 .* Sipërfaqe Neto: 77.92M2 * Kubaturë e Rregullt
 * Dritë Natyrale në çdo ambient 
Organizimi:
 * Korridor Shpërndarës
 * Salloni i Ndënjes
 * Ambient Gatimi
 * 2 Dhoma Gjumi * 2 Tualete Inkaso * Ballkon me Pamje 
Detaje të tjera:
 * Cilesi e larte ndertimi duke nisur nga sistemi elektrik hidraulik dhe ai i termoizolimit •
 * Parket AC5
 * Tualete incaso
 Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të qetë e të preferuar për banim me akses në rrugët kryesore.

 Për një vizit në pronë më kontaktoni..

150,000 €
10/05/2024
 • 87 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Porcelan » ''PORCELAN Prane TV KLANIT'', Tirane

Residenca Porcelan 1, apartament 2+1 në shitje

Residenca Pocelan 1, apartament 2+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 101.82 m2 dhe sipërfaqe neto 90.68 m2 Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon Pozicionohet në katin VI-të të objektit Residenca Porcelan ndodhet fare pranë Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, afër qendrës së Tiranës dhe disa prej institucioneve arsimore, shëndetësore, shoqërore dhe tregtare, në një nga zonat e preferuara të kryeqytetit. Investimi i pallatit bëhet nga një firmë serioze me specialist me përvojë. Ana arkitektonike e godines dhe ajo funksionale e apartamenteve të banimit është tepër e organizuar, ku janë parashikuar të gjitha facilitetet për një jetesë komode. Godina ka 8 kate banim, 1 kat dyqane dhe 2 kate parkim nëntokë. Objekti do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, ashensore, siguri 24 orë, sherbime të ndryshme tregtare, pishinë të mbyllur, SPA, shesh të gjelbëruar, mirëmbajtje etj. Cmimi i shitjes 140000 euro

140,000 €
12/04/2024
 • 102 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Porcelan » Residenca Porcelan 1, Tirane

Shitet, Apartament 3+1+3+ Post Parkimi,Porcelan , Tiranë

Apartamenti ndodhet ne nje Kompleks te Mireadministruar Ne Porcelan Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqe (Bruto): 195M2 • Sipërfaqe (Neto): 181 M2 • Kati 7 Banim • Ndërtim i ri Organizimi • Korridor Shperndares • Salloni i ndenies me dalje ne Ballkon • Ambienti i Gatimit • 3 Dhoma gjumi , Matrimonalja me Tualet , Garderobe dhe me dalje ne Ballkon • 3 Tualete me dritare • 2 Ballkone Cilësime të tjera • Punime Cilesore • Termoizolim • I shtruar me Parket • Grila Elektrike • Drite Natyrale ne te gjithe Ambientin Mundesi Shume e Mire Banimi me Hapsira te Medha dhe te Bollshme Ne kompleks mundesohen gjithe Facilitetet e Mundshme per nje Jetes sa me te Qete dhe Komode Shume prane Unaze se Madhe te Qytetit Për nje Vizite ne Prone na Kontaktoni.

315,000 €
03/04/2024
 • 195 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Porcelan » Porcelan, Tirane

Shitet Apartament 2+1 ne Porcelan ," Rezidenca Porcelan 3 "

Ofrohet per shitje apartament i tipologjise 2+1 ne rrugen Xhamfize Keko, ne nje objekt te ri rezidencial ne ndertim "Rezidenca Porcelan 3" Apartamenti pozicionohet ne katin e 7te banim . Organizohet ne : 1 ambjent ndenjeje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Rezidenca ofron standarte te larta ne ndertim dhe projektim si : • Fasadë e ventiluar. • Sistemi ngrohje/ftohje multisplit dhe sistemi hidraulik multistrat. • Tualete Incaso. • Dritare plastike me dopio xham. Objekti eshte aktualisht ne faze karabinaje .Projekti pritet te perfundoje ne vitin 2026 Per nje vizite ne prone ose per me shume informacion na kontaktoni !

151,000 €
08/03/2024
 • 116 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Porcelan » Porcelan, Tirane

TEK KODRA E PRIFTIT, SHITET APARTAMENT 3+1+2 PLUS 2 BALLKONE!

Te Kodra e Priftit shitet apartament 3+1+2, ne katin 2-te banim te nje pallati te ri 6 katesh te mireadministruar. Pallati ka nje cilesi te larte ndertimi dhe eshte pallat i viteve te fundit. Apartamenti ka siperfaqe 138 m2 dhe eshte i mireorganizuar . Organizohet ne nje korridor shperndares, nje sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, dy ballkon dhe 1 tualet. Lokacioni i tij perfekt e ben teper te preferuar per banim, per shkak te qetesise dhe aksesit me rruget kyresore. Gjithashtu zona ofron mundesine e faciliteteve te ndryshme, markete, bare ,restorante si dhe insticione arsimore . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

138,000 €
16/01/2024
 • 138 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Porcelan » Shkoze Tirane, Tirane

Apartament 2+1 në shitje në Residencen Porcelan

Apartament 2+1 në shitje në Residencen Porcelan Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 100.78 m2 dhe sipërfaqe neto 88.54 m2 Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon Pozicionohet në katin e II-të të objektit Orientimi i apartamentit është Lindje Residenca Porcelan 3 ndodhet fare pranë Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, afër qendrës së Tiranës dhe disa prej institucioneve arsimore, shëndetësore, shoqërore dhe tregtare, në një nga zonat e preferuara të kryeqytetit. Investimi i pallatit bëhet nga një firmë serioze me specialist me përvojë. Ana arkitektonike e godines dhe ajo funksionale e apartamenteve të banimit është tepër e organizuar, ku janë parashikuar të gjitha facilitetet për një jetesë komode. Godina ka 8 kate banim, 1 kat dyqane dhe 2 kate parkim nëntokë. Objekti do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, ashensore, siguri 24 orë, sherbime të ndryshme tregtare, pishinë të mbyllur, SPA, shesh të gjelbëruar, mirëmbajtje etj. Cmimi i shitjes 1300 euro/m2 Total 131014 euro

131,014 €
04/01/2024
 • 101 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Porcelan » Residenca Porcelan, Tirane

Oferta per shtepi dhe apartamente per shitje ne Porcelan nga agjensi imobiliare dhe private. Gjeni prona 1+1, 2+1 te lira per familje ose hapesira te vogla per individe.

office-address