Shtepi me qira ne Ish Fusha e Aviacionit: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 19

Apartament 2+1 për Qera tek Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë

Jepet me qera apartament modern, tek Ish Fusha e Aviacionit, shumë pranë rrugës Dritan Hoxha. I ndodhur katin e nëntë, të një ndërtese 12-katëshe, apartamenti ofron pamje qetësuese. Ndërtim i vitit 2023. Apartamenti është i pabanuar më parë dhe i mobiluar totalisht. Të gjitha mobiljet dhe elektroshtëpiaket janë të reja. Sipërfaqe totale 73 m². Ndodhet në një zonë me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë si: spitali, shkolla, supermarket, farmaci etj. Me akses të shpejtë në autostradë dhe në qendrën e qytetit. *Disa punime janë akoma duke u kryer. Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

650 € / ne muaj
01/07/2024
  • 73 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Ish Fusha e Aviacionit » Rr. "Beniamin Kruta", Tirane

Apartament 1+1 për Qera tek Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë

Jepet me qera apartament modern, i ndodhurt në një zonë të favorshme tek Ish Fusha e Aviacionit, shumë pranë rrugës Dritan Hoxha, në katin e gjashtë të një ndërtese të re 12-katëshe. I orientuar nga jugu, apartamenti ofron dritë natyrale, pothuajse gjatë gjithë ditës. Apartamenti është i pabanuar më parë dhe i mobiluar totalisht. Të gjitha mobiljet dhe elektroshtëpiaket janë të reja. Sipërfaqe totale 55 m². Ndodhet në një zonë me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë si: spitali, shkolla, supermarket, farmaci etj. Me akses te shpejtë në autostradë dhe në qendrën e qytetit. Ndërtim i vitit 2023. *Disa punime janë akoma duke u kryer. Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

550 € / ne muaj
01/07/2024
  • 55 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Ish Fusha e Aviacionit » Rr. "Beniamin Kruta", Tirane

TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT, JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA!

Tek ish Fusha e Aviacionit, jepet super apartament 2+1+2 me qira. Vendndodhja e apartamentit eshte perfekte per banim, për shkak të afërsisë me një rrjet të mirëfillte institucionesh shtetërore, arsimore dhe biznesesh private; afërsia me transportin publik dhe aksesi i menjëhershëm në rrugët kryesore të kryeqytetit, cka do tjua beje me te kendshem jetesen. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe te pajisur me dy ashensore. Apartamenti qe ofrojme per qira ka siperfaqe 120m2; eshte i organizuar ne sallonin kryesor, kuzhine te vecuar, 2 dhomat e gjumit; dy tualete, dhe ofrohet plotesisht i mobiluar me kushte moderne . Per me shume informacione kontaktoni ne nr. +355692033500!

700 € / ne muaj
04/03/2023
  • 120 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Ish Fusha e Aviacionit » Ish Fusha e Aviacionit, Tirane

Oferta per shtepi dhe apartamente me qira ne Ish Fusha e Aviacionit nga agjensi imobiliare dhe private. Gjeni prona 1+1, 2+1 te lira per familje ose hapesira te vogla per individe.

office-address