Shtepi me qira ne Mjull - Bathore: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 5

Vilë me qera në Mjull – Bathore, shumë pranë TEG

Vilë me qera në Mjull – Bathore, shumë pranë TEG Jepet me qera kati i dyte i nje vilë dy katëshe e mobiluar në Mjull-Bathore me një pamje mbresëlënëse, në kodër. Kati përdhe organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon, si dhe lavanderi. Siperfaqe 126 m2 Kati i parë, organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Siperfaqe 100 m2 Vila është totalisht e sapomobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme, buzë rruge kryesore. Mundësi parkimi. Jepet dhe e ndarë në kate, secili funksionon me vete. Çmimi: 700 euro/muaj

700 € / ne muaj
09/07/2024
 • 226 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi me qera Mjull - Bathore » Mjull Bathore, Tirane

Vile Per Qira, Ne Mjulle-Bathore

Vila moderne me qera ka nje siperfaqe ndertimi 403 m2 te organizuar ne 3 kate mbi toke dhe nje kat nentoke dhe siperfaqe trualli 550 m2 me vendndodhje ne Mjulle-Bathore. Organizohet ne: Katin -1, siperfaqe 169,5 m2: 1 dhome gjumi, palester ne shtepi, zyre dhe dhome sherbimi. Kati 0, siperfaqe 105 m2: kuzhine e vecuar, dhome ndenjje, banjo, garderob dhe verande 50 m2 Kati 1, siperfaqe 115,5 m2: 2 dhoma gjumi matrimoniale te pajisura me dollap dhe banjo te brendshme, nje dhome femijesh dhe nje tualet si dhe verande me gjelberim 70 m2. Kati 2, siperfaqe 100,7 m2: tarrace e bukur te gjelber te perdorshme, duke perfshire 20 m2 arbor (pergola). Rezidenca ka nje zone relaksi me nje pishine te jashtme 90 m2, xhakuzi dhe pishine per femije. Vila eshte e rregullt dhe dinjitoze, me vetrata xhami tripleks, punime hidraulike, elektrike dhe izolimi fantastik i bodrumit me materiale ndertimi te perzgjedhura me cilesi te larte. Disponon 2 poste parkimi. Zona e Mjulle-Bathore ku ndodhet vila eshte nje nder zonat me te preferuara te Tiranes per banim per shkak te gjelberimit dhe qetesise qe ofron. Per me shume detaje apo vizite ne ambient, ju lutem na kontaktoni!

5,000 € / ne muaj
09/07/2024
 • 403 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 5 Tualete

🏡 Shtepi me qera Mjull - Bathore » Mjull - Bathore, Tirane

Vila Luksoze në Rezidencën Elysium, Mjull Bathore për Qira!

Kjo vilë luksoze me sipërfaqe trualli prej 500m² dhe sipërfaqe ndërtimi prej 350m², është organizuar në dy kate banimi dhe një kat nëntokë. Katet janë të organizuara si më poshtë: • Kat nëntokë: hapsirë ndenjeje me oxhak funksional, sauna, jacuzzi dhe një tualet. • Kati parë: sallon spacioz, ambient gatimi & ndenje, dhe një tualet. • Kati dytë: një dhomë gjumi me garderobë & tualet dhe dy dhoma gjumi të tjera me tualet të përbashkët. *Cilësitë dalluese të kësaj vile përfshijnë investimin në detaje me markat më të mira në treg, sistem chiller, pishinë dhe parking. *Çmimi për qira është 5000€ në muaj. Për informacione shtesë ose për të organizuar një vizitë, ju lutemi na kontaktoni!

5,000 € / ne muaj
07/03/2024
 • 350 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi me qera Mjull - Bathore » Elysium Residence, Mjull Bathore, Tirane

Qera, Vila,TEG

Disponojmë Vilë 3-katëshe për Qera. Vila është i pozicionuar në zonën e TEG-ut, Kompleksi CUCI Vilat me sipërfaqe 359.3 m2, shtrihen në 2 kate mbi toke plus një kat nëntokë, tarracë të gjelbëruar 100 m2, oborr të gjelbëruar 600 m2. Kati nëntokë, ajroset dhe ndricohet nga drita natyrale, e siguruar nga hapsira e tunelit 40 m2. Gjelbërimi i oborrit, verandave, dhe tarracës është projektuar nga studio e njohur Italiane Sandrini. 1 VILË DISPONON: • 600m2 sipërfaqe trualli për vile përfshirë edhe njollën e ndërtimit. • 640 m2 ndërtim përfshirë dhe sipërfaqe verande ose tarracë. • E organizuar ne 4 ambjente. Kati -1, kati 0, kati 1 dhe kati i tarraces në total disponon: 1 sallon 1 ambjent gatimi dhe ambjent ngrënie 1 studio 4 dhoma gjumi 5 tualete 1 ballkon 1 lavanderi 1 hapsirë e përshtaëshme për kinema, palester etj Hapsira të bollshme tarrace dhe veranda Hapsirë e gjelber ( oborr ) e shfrytëzueshme 2 poste parkimi Pishinë dhe xhakuzi i përbashket për të rritur dhe femijë Me mobilim cilësor të arreduar nga studio arkitekture profesionale. Sistem kondicionimi Daikin Qëndror . Oxhak në sallon që shpërndanë të ngrohtin në 2 katet e viles. Super cilesi në ndërtim dhe arredim. Ndërtimi dhe arredimi më i mire bashkëkohor. Kati -1 ( 162.4m2 ) Disponon 1 dhome gjumi 1 lavanderi 1 tstudio 1 tualet Hapsirë për kinema, palester etj Kati 0 ( 158.5m2 ) Disponon sallon Ambjent gatimi Ambjent ngrenie 1 tualet 1 verandë Kati 1 ( 192.7 m2 ) Disponon 3 dhoma gjumi 3 tualete 1 ballkon 1 verandë e gjelberuar Kati i tarraces (125.1m2) Ambjent shum i përshtatshem për qëndrim pushim dhe barbeque. E MOBILUAR • Në vend të mureve të jashtme tradicional me tulla, është përdorur System + me mure polisteroli EPS 16 dhe 18 cm, me rrjeta celiku të galvanizuara, që sigurojnë një eficencë maksimale termike si dhe një koeficent të lartë sigurie ndaj lekundjeve sizmike. • Muret e brendeshme, janë realizuar me dopio panele gipsi me mbushje pambuku mineral 10cm, duke ofruar izolimin akustik të nevojshëm. • Sistemet kondicionimit me Chiller Daikin Inverter, sigurojnë efikasitet të lartë edhe në ngarkesat e pjeseshme. Altherma RHW për ujin sanitar e kombinuar me panelet diellore garantojnë eficencën e nevojshme për ruajtjen e tij. Ngrohja elektrike nga dyshemeja me rezistencat tubolare Raychem, në ambjentet e tualeteve ruan temperaturat e nevojshme ne dimër. • Vetratat e aluminit të serisë Exalco Albio 235 dhe Exalco Albio 109C me xhama dypleks Guardian glass, me rrëshqitje, bioklimatike, karakterizohen nga luksi në dizajn. Profilet me forcë të lartë janë ideale për hapje të mëdha, si dhe sigurojnë performancë të lartë në izolimin termik e akustik. • Vila është pajisura me sinjal tokësor dhe satelitor. Sistemi mundëson kapjen e sinjalit nga dy satelite të ndryshëm njëkohësisht. Antena e sinjalit tokesor eleminon deformimin e sinjalit televiziv nga interferencë të tjera. Interneti (Wi-Fi) mbulon të gjithë sipërfaqjen e vilës dhe shpërndahet me antena tavanore me dizenjim modern për cdo kat. Antenat shpërndajnë sinjal nëpermjet valeve 2,4/5 Gliz. • Vila ka të instaluar sisteme të sigurisë së lartë me akses dhe kontrol. Hyrja në vile mundësohet nëpërmjet teknologjisë RFID me anë të kartave të personalizuara. • Ndicim bashkohor, i realizuar me ndricues “LED” të markave Philips dhe Ideal Lux. • Vila është e shtruar me parket druri inxhinjerik. Ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni.

5,000 € / ne muaj
16/11/2023
 • 600 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 5 Tualete

🏡 Shtepi me qera Mjull - Bathore » Rezidenca CUCI, Tirane

Lista e perditesuar per shtepi me qira ne Mjull - Bathore, perfshire garsoniere dhe apartamente te lira 1+1, 2+1. Cmimet me te lira ne treg, me dhe pa komisione agjensie.

office-address