Lokal me qera dhe ambjente biznesi me qera ne Tirane, Durres, Vlore, Shkoder

Rezultate: 21

QIRA, BAR-RESTORANT, BALDUSHK‼️

Bar-Restoranti ndodhet në zonën e Baldushkut. Informacion mbi Pronën: •Godinë 4 Kate •Buzë Rruge Kryesore •Sipërfaqe Restorant: 425 M2 •Sipërfaqe Tokë: 1’100 M2 •Totalisht i sapo Investuar •6 tualete •Linje 3 fazore •Pemë Frutore •Kapacitet Brënda 150 persona •Kapacitet Jashtë 200 persona •Kuzhinë e sapo investuar me paisje •Kapacitet Parkimi 30 Poste •Depozitë Uji •Sistem Kamerash •Sistem Kondicionimi •Dritare Triplex •Depo per Magazinim •2 Dhoma Prive •Pistë Eventesh ✅ Restoranti ndodhet në periferi të Tiranës, i përshtatshëm për evente të ndryshme. Akses në rrugën Kryesore e me pamje të lirë të zonës. Për një vizitë në pronë më kontaktoni❗️

2,500 € / ne muaj
08/07/2024
  • 1425 m2
  • 6 Tualete

🏡 Lokal me qera » VISHAJ, Tirane

Bar/Restorant me qira vije e pare bregdetare ne plazh , Durrës!!

Ky lokal bar/restorant për qira ndodhet ne vije te pare bregdetare ne zonen e plazhit ne Durres ! • Sipërfaqe totale : 362 m² Ambienti ndodhet në një nga zonat më të trafikuara dhe të vizituara të qytetit, duke ofruar një mundësi të shkëlqyer për bizneset që kërkojnë një vendndodhje të përparuar për aktivitetin e tyre. Me një hapësirë të madhe dhe një dizajn të matur, ky lokal është ideal për një restorant, një kafene, një lounge ose një biznes tjetër që synon të mbledhë klientë të shumtë dhe të sigurojë një përvojë të mrekullueshme për ta. Gjithashtu, lokalit i bashkohet një hapësirë e jashtme, e cila mund të përdoret për tavolina dhe karrige jashtë për klientët që duan të shijojnë ajrin e freskët ose për aktivitete jashtë në periudhat e ngrohta të verës. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për një biznes të ri të vendoset në një ambient tërheqës dhe të krijojë një prani të suksesshme në tregun lokal. Ambienti eshte i gatshem per tu dhene me qira ne daten 1.06.2024 • Për më shumë informacion, ju lutem kontaktoni me ne!

4,500 € / ne muaj
03/05/2024
  • 362 m2
  • 1 Tualet

🏡 Lokal me qera » Plazh, Durres

JEPET ME QERA BAR -RESTORANT, NE SALLMONE -SHIJAK!

Restoranti ndodhet beze te rruges kryesore . Nga brenda eshte i mire investuar, prej shume vitesh funksionon si bar-restorant dhe organizim eventesh dhe ka nje klientele te ngritur. ORGANIZOHET NGA : Bar -kafe 170m2 Bilardo 50m2 Salla e eventeve ka nje kapacitet prej 250 personash Eshte e paisur me kuzine -parakuzhine 100m2, lavanderi Dhome frigoriferike Dhome magazinimi Dhome private +tualet qe perdoret per nevoja te ndryshme gjate eventeve 6 Tualete E tere hapsira e jashteme eshte e shfrytezueshme per perdita dhe evente ne sezonin e veres Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje zone e frekuentuar dhe me levizshmeri te larte njerezish. Eshte i pajisur me te gjitha paisjet dhe aksesoret e nevojshem per ushtrimin e ketij aktiviteti. Ambienti i katit te pare jepet me qera i mobiluar ne cmin 2700 euro. Objekti qe ka ne katin e dyte : Bar funksional 200m2 Tualete 4 Hapsire boshe e pa investuar 350 m2, ideale per dhoma hoteli, ambient zyrash etj .. Apartament 3+1+2t +sogiorno, kuzhine e jashteme,lavanderi vec, lavazh makinash + parking 1000m2 I tere objekti jepet me qera 5+ me vleren 5500 euro Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, mund te na kontaktoni!

2,700 € / ne muaj
24/01/2024
  • 3000 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 6 Tualete

🏡 Lokal me qera » Sallmone, Durres

Lokal me qera

Me te kerkuarat

office-address