Vore: Shtepi, apartamente dhe garsoniere ne shitje

Rezultate: 3

Vilë në shitje në Kompleksin Venture Park

Vilë në shitje në Kompleksin Venture Park Vila organizohet në dy kate Ka një sipërfaqe prej 590 m2 ku secili kat është 295 m2 Kati përdhe organizohet në një ambient ndenjie, kuzhinë, një dhomë gjumi, dy tualete, depo, dhomë teknike, tarracë dhe pishinë Kati i I-rë i vilës organizohet në dhomën e gjumit master me garderobën dhe tualetin e saj, korridor, një dhomë tjeter gjumi sebashku me tualetin, ballkon dhe lavanteri Kompleksi Elitra Residencial Venture Park, shtrihet në një sipërfaqe prej 20.000 m2 në një pozicion ideal, lehtësisht i aksesueshëm nga dy qytet më të zhvilluara e kryesore të Shqipërisë Gjendur mes gjelberimit, larg zhurmës e ndotjessë qendrës, Venture Park ndodhet 12 km latg kryeqytetit, 10 min nga aerporti Nënë Tereza dhe aksin kryesor Tiranë-Durrës. Gjithashtu avantazh përbën dhe afërsia me qendrën tregetrae Citypark e cila vjen me një concept të ri shërbimi, dyqanesh, qendër panairi, bar dhe restorante dhe Aquapark Kompleksi përbëhet nga 23 vila elitare dhe 350 apartamente deluxe. Secila vilë do të ketë një sipërfaqe ndërtimi prej 170-210 m2 të shpërndarë në dy kate dhe një sipërfaqe trualli prej 420-620 m2me dy vende parkimi te dedikuara dhe një infinity pool. Struktura e vilave është projektuar me një rezistencë ndaj tërmetit prej 9 ballësh. Hekuri i përdorur është i markës Sidenor dhe marka e betonit 300 janë të testuara nga laboratorët SGS duke garantuar kështu rezistencën dhe clësinë e materialit. Fasada e viles do te jete nj kombinim i teknologjise se fasades se ventilar, xham struktural dhe veshje guri natyror per te siguruar maksimumin e komfortit termik dhe estetikes moderne te saj. Infrastruktura e kompleksit siguron furnizimin me uje 24 orë nga burimet nintokesore me sistem filtrimi osmoze, teknologji nga Izraeli. Per te siguruar furnizimin e panderpree me energji elektrike, 24 gieneratore do te jene ne dispozicion, per do rast emergence. Kompleksi do te kete nj sistem sigurie me kamera dhe roje private per te ofruar qetesine dhe sigurine e banorëve te tij. Pozicioni i Venture Park eshtë pika e parë e kontaktit dhe me e aksesueshmja për banorët e Kosoves ashtu si dhe Jugun e Shqipërisë duke e kthyer zonën e mbulimit, e konsideruar terciale, ne 2.1 milion banor. Venture Park esht i pozicionuar në perëndim të Tiranes, përgjate korridorit multifunksional Tiranë- Durres. Perkrahë qendres tregtare Citypark me nje pozicion unik sepse eshtënë kryqëzim te korridoreve ekonomike Veri - Jug dhe Lindje-Perëndim Cmimi i shitjes 750000 euro

750,000 €
22/03/2024
  • 590 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Vore » Venture Park, Tirane

Shesim vile 2-kateshe ne kompleksin Venture Park

Vila ndodhet ne nje kompleks elitar rezidencial, ne nje pozicion ideal lehtesisht i aksesueshem nga dy qytetet kryesore te Shqiperise, Tirane-Durres. Gjendet mes gjelberimit, larg zhurmes dhe ndotjes se qendres , 12km larg kryeqytetit,10 min nga aeroporti Nene Tereza. Vila ka nje siperfaqe totale prej 300.39m2, nga e cila 55.12m2 eshte siperfaqa e pishines. Siperfaqa totale e truallit eshte 588.76m2. Vila eshte e organizuar ne dy kate . Kati i pare organizohet ne: nje korridor, nje living room ,kuzhina, nje dhome gjumi,dy tualete, depo, dhome teknike dhe veranda. Kati i dyte eshte i organizuar ne :korridor shperndares, dy dhoma gjumi, dhome garderobe , lavanderi dhe dy tualete. Vila ka nje pishine dhe dy poste parkimi. Per me shume informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

740,000 €
19/01/2024
  • 589 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Vore » Vore, Tirane

Gjeni shtepine tuaj ideale per shitje ne Vore me nje shumellojshmeri pronash. Filtra te avancuar per 1+1, 2+1 per te ndihmuar ne kerkimin tuaj per apartamente, garsoniere dhe vila.

office-address