Shtepi per shitje ne Laprake: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 79

NE LAPRAKE, VILE-3KATESHE PER SHITJE!

Ofrojme vile 3-kateshe per shitje ne Laprake. Eshte totalisht e investuar dhe ka siperfaqe ndertimi 364 m2 dhe siperfaqe trualli 369 m2. Kati 1 eshte i organizuar ne nje ambient ndenje, nje dhome gjumi dhe ambinet gatimi, nje tualet, oborr me siperfaqe te konsiderueshme Kati 2 eshte i organizuar ne nje ambient ndenje, dy dhoma gjumi,tualet dhe ballkon te madh Kati 3 eshte i organizuar ne nje ambient ndenje, nje dhoma gjumi,tualet dhe ballkon te madh Disa cilesime te tjera te viles •Shkalle te brendshme •Parket dhe pllaka •Vetrata dopio xham, grila •Ndertim i vitit 2013 •Sistem kapot dhe sistem kaldaja •Cdo dhome e pajisur me kondicioner •Elektroshtepiake Beko • Tarrace ne katin e 4, me mundesi ndertimi papafingo •Nje mundesi shume e mire investimi •Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Nder zonat me kyce te Tiranes ku ofron gjitha fasilitetete nevojshme , afer spitalit Ushtarak dhe spitalit American 1, me shkollat afer dhe marketet. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

300,000 €
16/07/2024
 • 364 m2
 • 6 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Laprake, Tirane

NE LAPRAKE, COLONNADE RESIDENCE APARTAMENT 1+1 PER SHITJE !

Tek rruga Dritan Hoxha Laprake, COLONNADE residence ofrojme apartament 1+1 per shitje !Colonnade është një ndër projektet më ambicioze të Nova Construction i cili do të sjellë apartamente me hapësira të bollshme të organizuara në 1 2 dhe 3 dhoma gjumi duke përdorur materiale dhe tekonologjinë e fundit në mënyrë që të sigurojë komoditet. Struktura trekëndore e këtij projekti bën të mundur që ndricimi natyral të depërtojë në cdo tipologji apartamenti dhe orientimi. Godina ndodhet 10 minuta larg Qendrës së Tiranës, e pozicionuar në një zonë ku ndërtimet e reja 7-12 kate janë formacionet urbane kryesore që e definojnë zhvillimin e zonës. Katet e para do te përdoren per funksione tregtare si: dyqane, bare, zyra,banka etj per t’iu pergjigjur kërkesave të ndryshme të banorëve dhe komunitetit rrethuar.Hapësira e përbashket në brendësi të godinës do të jetë e gjelbëruar, e krijuar enkas për te sjellë atmosferë të qetë dhe relaksuese. Apartamenti qe ofrojme eshte i tipologjise 1+1 dhe ka nje siperfaqje prej 71,4 m2 bruto dhe 59 m2 neto,ndodhet ne katin e 5-te.Apartamenti organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen ne sallon se bashku me kuzhinen e cila ka akses dalje ne ballkon, ne tualet dhe ne dhomen e gjumit.Aktualisht ne faze karabinaje . Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni ne nr +355692055138!

114,000 €
13/07/2024
 • 71 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Laprake, Tirane

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK KOMPLEKSI AURA

Shesim apartament i tipologjise 2+1-2 me siperfaqe prej 108m2 ne rrugen “Dritan Hoxha”, shume prane bankes “Pro Credit”. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te njeres prej godinave te kompleksit dhe organizohet nga korridori shperndares, ambienti i dites bashke me kendin e gatimit, dy dhomat e gjumit, dy tualete dhe nje ballkon. Orientimi i tij eshte Jug-perendim . Projekti “Aura” ka shkallëzim 3,5,7,9 dhe 11 kate, ku kati përdhe janë dyqane shërbimi dhe 2 kate parkimi nën tokë. Avantazhet e projektit janë cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23 m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë. Per nje vizite ne prone, na kontaktoni!

144,000 €
08/07/2024
 • 108 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Laprake, Tirane

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK KOMPLEKSI AURA

Shesim apartament i tipologjise 2+1-2 me siperfaqe prej 108m2 ne rrugen “Dritan Hoxha”, shume prane bankes “Pro Credit”. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te njeres prej godinave te kompleksit dhe organizohet nga korridori shperndares, ambienti i dites bashke me kendin e gatimit, dy dhomat e gjumit, dy tualete dhe nje ballkon. Orientimi i tij eshte Jug-perendim . Projekti “Aura” ka shkallëzim 3,5,7,9 dhe 11 kate, ku kati përdhe janë dyqane shërbimi dhe 2 kate parkimi nën tokë. Avantazhet e projektit janë cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23 m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë. Per nje vizite ne prone, na kontaktoni!

144,000 €
08/07/2024
 • 108 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Laprake, Tirane

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, "AURA REZIDENCE", TIRANE!

Apartament 1+1 ne shitje i vendosur tek Aura Rezidence. Apartamenti eshte i organizuar ne: -Sallon -Ambient gatimi -1 Dhome gjumi -Korridor shperndares -1 Tualet -Ballkon Apartamenti eshte i vendosur ne katin e 8, pjese e nje prej komplekseve me te reja dhe me te mire investuara te zones. Me nje siperfaqe totale prej 74.3 m2. Apartamentet aktualisht jane ne fazen e pllakes, dhe ka punime ekstra ne izolim nga pjesa tjeter e ndertimit. Pikat kryesore te projektit 1. Kompleks Multifunksional 2. Arkitekturë e “Gjelbërt” 3. Planimetri funksionale 4. Vendndodhje afër unazësPikat kryesore te projektit 1. Kompleks Multifunksional 2. Arkitekturë e “Gjelbërt” 3. Planimetri funksionale 4. Vendndodhje afër unazës Në kompleksin Aura do të dalloni cilesinë e lartë të punimeve dhe frymën e re të zhvillimit në këtë zonë me hapësira të dedikuara për biznes dhe zyra. Dallojnë 7 godina me 2 ashensorë të dedikuar, sistem multisplit me ngrohje dhe ftohje qëndrore, vetrata të mëdha duke lejuar ndriçimin e plotë të godinave. Projekti ka për synim ringjalljen e zonës ku po ndërtohet, duke përmirësuar cilësinë e jetesës nëpërmjet hapësirave rekreative, infrastrukturës dhe hapësirave të dedikuara për biznes. Projekti ka shkallëzim 3, 5, 7, 9 dhe 11 kate, ku katet përdhe janë dyqane shërbimi dhe 2 kate parkimi nën tokë. Avantazhet e projektit janë cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mund te kontaktoni!

119,000 €
18/06/2024
 • 74 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Rruga "Dritan Hoxha", Tirane

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, "AURA REZIDENCE", TIRANE!

Apartament 2+1 ne shitje i vendosur tek Aura Rezidence. Apartamenti eshte i organizuar ne: -Sallon -Ambient gatimi -2 Dhome gjumi -Korridor shperndares -1 Tualet -Ballkon Apartamenti eshte i vendosur ne katin e 4, pjese e nje prej komplekseve me te reja dhe me te mire investuara te zones. Me nje siperfaqe totale prej 112 m2. Apartamentet aktualisht jane ne fazen e pllakes, dhe ka punime ekstra ne izolim nga pjesa tjeter e ndertimit. Pikat kryesore te projektit 1. Kompleks Multifunksional 2. Arkitekturë e “Gjelbërt” 3. Planimetri funksionale 4. Vendndodhje afër unazësPikat kryesore te projektit 1. Kompleks Multifunksional 2. Arkitekturë e “Gjelbërt” 3. Planimetri funksionale 4. Vendndodhje afër unazës Në kompleksin Aura do të dalloni cilesinë e lartë të punimeve dhe frymën e re të zhvillimit në këtë zonë me hapësira të dedikuara për biznes dhe zyra. Dallojnë 7 godina me 2 ashensorë të dedikuar, sistem multisplit me ngrohje dhe ftohje qëndrore, vetrata të mëdha duke lejuar ndriçimin e plotë të godinave. Projekti ka për synim ringjalljen e zonës ku po ndërtohet, duke përmirësuar cilësinë e jetesës nëpërmjet hapësirave rekreative, infrastrukturës dhe hapësirave të dedikuara për biznes. Projekti ka shkallëzim 3, 5, 7, 9 dhe 11 kate, ku katet përdhe janë dyqane shërbimi dhe 2 kate parkimi nën tokë. Avantazhet e projektit janë cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mund te kontaktoni!

179,200 €
18/06/2024
 • 112 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Rruga "Dritan Hoxha", Tirane

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, "AURA REZIDENCE", TIRANE!

Apartament 1+1 ne shitje i vendosur tek Aura Rezidence. Apartamenti eshte i organizuar ne: -Sallon -Ambient gatimi -1 Dhome gjumi -Korridor shperndares -1 Tualet -Ballkon Apartamenti eshte i vendosur ne katin e 4, pjese e nje prej komplekseve me te reja dhe me te mire investuara te zones. Me nje siperfaqe totale prej 73.9 m2. Apartamentet aktualisht jane ne fazen e pllakes, dhe ka punime ekstra ne izolim nga pjesa tjeter e ndertimit Pikat kryesore te projektit 1. Kompleks Multifunksional 2. Arkitekturë e “Gjelbërt” 3. Planimetri funksionale 4. Vendndodhje afër unazësPikat kryesore te projektit 1. Kompleks Multifunksional 2. Arkitekturë e “Gjelbërt” 3. Planimetri funksionale 4. Vendndodhje afër unazës Në kompleksin Aura do të dalloni cilesinë e lartë të punimeve dhe frymën e re të zhvillimit në këtë zonë me hapësira të dedikuara për biznes dhe zyra. Dallojnë 7 godina me 2 ashensorë të dedikuar, sistem multisplit me ngrohje dhe ftohje qëndrore, vetrata të mëdha duke lejuar ndriçimin e plotë të godinave. Projekti ka për synim ringjalljen e zonës ku po ndërtohet, duke përmirësuar cilësinë e jetesës nëpërmjet hapësirave rekreative, infrastrukturës dhe hapësirave të dedikuara për biznes. Projekti ka shkallëzim 3, 5, 7, 9 dhe 11 kate, ku katet përdhe janë dyqane shërbimi dhe 2 kate parkimi nën tokë. Avantazhet e projektit janë cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mund te kontaktoni!

118,500 €
18/06/2024
 • 74 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Rruga "Dritan Hoxha", Tirane

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, "AURA REZIDENCE", TIRANE!

Apartament 2+1 ne shitje i vendosur tek Aura Rezidence. Apartamenti eshte i organizuar ne: -Sallon -Ambient gatimi -2 Dhome gjumi -Korridor shperndares -1 Tualet -Ballkon Apartamenti eshte i vendosur ne katin e 1, pjese e nje prej komplekseve me te reja dhe me te mire investuara te zones. Me nje siperfaqe totale prej 103.7 m2. Apartamentet aktualisht jane ne fazen e pllakes, dhe ka punime ekstra ne izolim nga pjesa tjeter e ndertimit Pikat kryesore te projektit 1. Kompleks Multifunksional 2. Arkitekturë e “Gjelbërt” 3. Planimetri funksionale 4. Vendndodhje afër unazësPikat kryesore te projektit 1. Kompleks Multifunksional 2. Arkitekturë e “Gjelbërt” 3. Planimetri funksionale 4. Vendndodhje afër unazës Në kompleksin Aura do të dalloni cilesinë e lartë të punimeve dhe frymën e re të zhvillimit në këtë zonë me hapësira të dedikuara për biznes dhe zyra. Dallojnë 7 godina me 2 ashensorë të dedikuar, sistem multisplit me ngrohje dhe ftohje qëndrore, vetrata të mëdha duke lejuar ndriçimin e plotë të godinave. Projekti ka për synim ringjalljen e zonës ku po ndërtohet, duke përmirësuar cilësinë e jetesës nëpërmjet hapësirave rekreative, infrastrukturës dhe hapësirave të dedikuara për biznes. Projekti ka shkallëzim 3, 5, 7, 9 dhe 11 kate, ku katet përdhe janë dyqane shërbimi dhe 2 kate parkimi nën tokë. Avantazhet e projektit janë cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mund te kontaktoni!

166,000 €
18/06/2024
 • 104 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Rruga "Dritan Hoxha", Tirane

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, "AURA REZIDENCE", TIRANE!

Apartament 2+1 ne shitje i vendosur tek Aura Rezidence. Apartamenti eshte i organizuar ne: -Sallon -Ambient gatimi -2 Dhome gjumi -Korridor shperndares -1 Tualet -Ballkon Apartamenti eshte i vendosur ne katin e 7, pjese e nje prej komplekseve me te reja dhe me te mire investuara te zones. Me nje siperfaqe totale prej 116.7 m2. Apartamentet aktualisht jane ne fazen e pllakes, dhe ka punime ekstra ne izolim nga pjesa tjeter e ndertimit Pikat kryesore te projektit 1. Kompleks Multifunksional 2. Arkitekturë e “Gjelbërt” 3. Planimetri funksionale 4. Vendndodhje afër unazësPikat kryesore te projektit 1. Kompleks Multifunksional 2. Arkitekturë e “Gjelbërt” 3. Planimetri funksionale 4. Vendndodhje afër unazës Në kompleksin Aura do të dalloni cilesinë e lartë të punimeve dhe frymën e re të zhvillimit në këtë zonë me hapësira të dedikuara për biznes dhe zyra. Dallojnë 7 godina me 2 ashensorë të dedikuar, sistem multisplit me ngrohje dhe ftohje qëndrore, vetrata të mëdha duke lejuar ndriçimin e plotë të godinave. Projekti ka për synim ringjalljen e zonës ku po ndërtohet, duke përmirësuar cilësinë e jetesës nëpërmjet hapësirave rekreative, infrastrukturës dhe hapësirave të dedikuara për biznes. Projekti ka shkallëzim 3, 5, 7, 9 dhe 11 kate, ku katet përdhe janë dyqane shërbimi dhe 2 kate parkimi nën tokë. Avantazhet e projektit janë cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mund te kontaktoni!

187,000 €
18/06/2024
 • 117 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Rruga "Dritan Hoxha", Tirane

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, "AURA REZIDENCE", TIRANE!

Apartament 2+1 ne shitje i vendosur tek Aura Rezidence. Apartamenti eshte i organizuar ne: -Sallon -Ambient gatimi -2 Dhome gjumi -Korridor shperndares -1 Tualet -Ballkon Apartamenti eshte i vendosur ne katin e 1, pjese e nje prej komplekseve me te reja dhe me te mire investuara te zones. Me nje siperfaqe totale prej 93.2 m2. Apartamentet aktualisht jane ne fazen e pllakes, dhe ka punime ekstra ne izolim nga pjesa tjeter e ndertimit Pikat kryesore te projektit 1. Kompleks Multifunksional 2. Arkitekturë e “Gjelbërt” 3. Planimetri funksionale 4. Vendndodhje afër unazësPikat kryesore te projektit 1. Kompleks Multifunksional 2. Arkitekturë e “Gjelbërt” 3. Planimetri funksionale 4. Vendndodhje afër unazës Në kompleksin Aura do të dalloni cilesinë e lartë të punimeve dhe frymën e re të zhvillimit në këtë zonë me hapësira të dedikuara për biznes dhe zyra. Dallojnë 7 godina me 2 ashensorë të dedikuar, sistem multisplit me ngrohje dhe ftohje qëndrore, vetrata të mëdha duke lejuar ndriçimin e plotë të godinave. Projekti ka për synim ringjalljen e zonës ku po ndërtohet, duke përmirësuar cilësinë e jetesës nëpërmjet hapësirave rekreative, infrastrukturës dhe hapësirave të dedikuara për biznes. Projekti ka shkallëzim 3, 5, 7, 9 dhe 11 kate, ku katet përdhe janë dyqane shërbimi dhe 2 kate parkimi nën tokë. Avantazhet e projektit janë cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mund te kontaktoni!

150,000 €
18/06/2024
 • 93 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Rruga "Dritan Hoxha", Tirane

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, AURA REZIDENCE, TIRANE!

Apartament 2+1 ne shitje i vendosur tek Aura Rezidence. Apartamenti eshte i organizuar ne: -Sallon -Ambient gatimi -2 Dhome gjumi -Korridor shperndares -Tualet -Ballkon Apartamenti eshte i vendosur ne katin e 2, pjese e nje prej komplekseve me te reja dhe me te mire investuara te zones. Me nje siperfaqe totale prej 105.6 m2. Apartamentet aktualisht jane ne fazen e pllakes, dhe ka punime ekstra ne izolim nga pjesa tjeter e ndertimit. Pikat kryesore te projektit 1. Kompleks Multifunksional 2. Arkitekturë e “Gjelbërt” 3. Planimetri funksionale 4. Vendndodhje afër unazësPikat kryesore te projektit 1. Kompleks Multifunksional 2. Arkitekturë e “Gjelbërt” 3. Planimetri funksionale 4. Vendndodhje afër unazës Në kompleksin Aura do të dalloni cilesinë e lartë të punimeve dhe frymën e re të zhvillimit në këtë zonë me hapësira të dedikuara për biznes dhe zyra. Dallojnë 7 godina me 2 ashensorë të dedikuar, sistem multisplit me ngrohje dhe ftohje qëndrore, vetrata të mëdha duke lejuar ndriçimin e plotë të godinave. Projekti ka për synim ringjalljen e zonës ku po ndërtohet, duke përmirësuar cilësinë e jetesës nëpërmjet hapësirave rekreative, infrastrukturës dhe hapësirave të dedikuara për biznes. Projekti ka shkallëzim 3, 5, 7, 9 dhe 11 kate, ku katet përdhe janë dyqane shërbimi dhe 2 kate parkimi nën tokë. Avantazhet e projektit janë cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mund te kontaktoni!

168,000 €
18/06/2024
 • 106 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Rruga "Dritan Hoxha", Tirane

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, "AURA REZIDENCE", TIRANE!

Apartament 2+1 ne shitje i vendosur tek Aura Rezidence. Apartamenti eshte i organizuar ne: -Sallon -Ambient gatimi -2 Dhome gjumi -Korridor shperndares -2 Tualete -Ballkon Apartamenti eshte i vendosur ne katin e 8, pjese e nje prej komplekseve me te reja dhe me te mire investuara te zones. Me nje siperfaqe totale prej 131.3 m2. Apartamentet aktualisht jane ne fazen e pllakes, dhe ka punime ekstra ne izolim nga pjesa tjeter e ndertimit. Pikat kryesore te projektit 1. Kompleks Multifunksional 2. Arkitekturë e “Gjelbërt” 3. Planimetri funksionale 4. Vendndodhje afër unazësPikat kryesore te projektit 1. Kompleks Multifunksional 2. Arkitekturë e “Gjelbërt” 3. Planimetri funksionale 4. Vendndodhje afër unazës Në kompleksin Aura do të dalloni cilesinë e lartë të punimeve dhe frymën e re të zhvillimit në këtë zonë me hapësira të dedikuara për biznes dhe zyra. Dallojnë 7 godina me 2 ashensorë të dedikuar, sistem multisplit me ngrohje dhe ftohje qëndrore, vetrata të mëdha duke lejuar ndriçimin e plotë të godinave. Projekti ka për synim ringjalljen e zonës ku po ndërtohet, duke përmirësuar cilësinë e jetesës nëpërmjet hapësirave rekreative, infrastrukturës dhe hapësirave të dedikuara për biznes. Projekti ka shkallëzim 3, 5, 7, 9 dhe 11 kate, ku katet përdhe janë dyqane shërbimi dhe 2 kate parkimi nën tokë. Avantazhet e projektit janë cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mund te kontaktoni!

210,100 €
18/06/2024
 • 131 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Rruga "Dritan Hoxha", Tirane

Oferta per shtepi dhe apartamente per shitje ne Laprake nga agjensi imobiliare dhe private. Gjeni prona 1+1, 2+1 te lira per familje ose hapesira te vogla per individe.

office-address