Jordan Misja: Shtepi, apartamente dhe garsoniere me qira

Rezultate: 3

Rruga Jordan Misja, vila me qira

Rruga Jordan Misja, vila me qira Vilat kane një sipërfaqe prej 500 m2 Vila e pare organizohet ne tre kate , ku ne katin e pare eshte organizuar ne nje ambeint ndenjie, kuzhinë me vete, dy dhoma gjumi, tualet verande Kati i dyte organizohet ne korridor dy dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale disponon tualet dhe garderobe, depo si dhe verande. Vila e dyte organizohet ne dy kate banim dhe kati zero eshte parkim, sallon i bollshem ,ambjent gatimi i vecuar, dhe tualet. Ne katin e dyte komunikon me shkalle te brendshme dy dhoma gjumi dy tualete dhe ballkon ne te dyja katet e viles. Mobilimi i vilave eshte modern dhe komod. Cmimi i qirase 4500 euro/muaj

4,500 € / ne muaj
21/09/2023
  • 500 m2
  • 5 Dhoma gjumi
  • 5 Tualete

🏡 Shtepi me qera Jordan Misja » Jordan Misja, Tirane

Oferta per shtepi dhe apartamente me qira ne Jordan Misja nga agjensi imobiliare dhe private. Gjeni prona 1+1, 2+1 te lira per familje ose hapesira te vogla per individe.

office-address