Brryli: Shtepi, apartamente dhe garsoniere me qira

Rezultate: 16

NE BRRYL VILE 5 KATESHE ME QERA PER BANIM OSE BIZNES.

Ofrojme vile 5-kateshe ne Brryl me qira, per banim ose biznes. Ka siperfaqe 475 m2. Vila eshte e organizuar: Kati 0 eshte open space. Kati 1 eshte i organizuar ne nje sallon, nje guzhine, nje tualet. Kati 2 eshte i organizuar ne tre dhoma, nje tualet. Kati 3 eshte i organizuar ne tre dhoma, nje tualet. Kati 4 eshte i organizuar ne papafingo dhe verand. Disa cilesime te tjera te viles: •Shkalle te brendshme •Parket •Sistem antizjarri •Sistem i brendshem ngrohje, kaldaja. •Dy oxhaqe •Panel diellor Lokacioni ne te cilen ndodhet eshte ideal per klinike mjeksore, depo farmaceutike, qender kursesh, azil, hotel, kopesht, çerdhe, etj. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500.

2,500 € / ne muaj
19/01/2024
  • 475 m2
  • 6 Dhoma gjumi
  • 5 Tualete

🏡 Shtepi me qera Brryli » Brryli, Tirane

Shfletoni njoftime per apartamente dhe shtepi me qira ne Brryli te duashpi.al. Gjeni pronen perfekte 1+1, 2+1 ne zonat me te kerkuara si Brryli.

office-address