Apartamente dhe shtepi ne shitje ne Vore 1+1, 2+1, garsoniere

Rezultate: 2

SHITEN APARTAMENTE 2+1 NË TRANSBALLKANIKE,VLORË.

🆕🔥 SHITEN APARTAMENTE 2+1 NË TRANSBALLKANIKE,VLORË. ✅ Çmimi: 1.000 €/M2 ( i negociueshem nese pagesa behet total). ✅ Vendndodhja: Transballkanike,Vlorë ✅ Në fazë ndërtimi Zona në të cilën ndodhen apartamentet është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. ORGANIZIMI ✅ Apartamentet jane me tipologji: 2+1, te ndara si me poshte: ▶ Ap nr 3, 98 m2 kati i 6-të ▶ Ap nr 6, 118 m2 kati i 7-të ▶ Ap nr 5, 95 m2 kati i 8-të ▶ Ap nr 5, 95 m2 kati i 9-të ▶ Ap nr 6, 118 m2 kati i 9-të ▶ Ap nr 8, 120 m2 kati i 8-të ———————————————————————— ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ +355 69 4090663 📧 🌐 www.desrealestate.al ————————————————————

1,000 €
09/05/2024
  • 98 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Vore » Transballkanike, Vore

Po kërkoni për shtëpi në shitje në Vlorë? Ne kemi apartamente dhe shtepi 1+1, 2+1, garsoniere. Pronat me cmimet me te lira dhe okazion jane te listuara ne portalin tone.

Me te kerkuarat

Shtepi me qera ne Vore
office-address