Pallati me Shigjeta: Shtepi, apartamente dhe garsoniere ne shitje

Rezultate: 5

PRANE DELIJORGJIT, SHESIM APARTAMENT 2+1

Prane Kompleksit Delijorgji, Shesim Apartament 2+1. Siperfaqe Totale: 107m2 Kati: 8-te, i fundit Pallat i Ri, me ashensor Organizimi: Salloni se bashku me ambientin e gatimit, me dalje ne ballkon 2 dhoma gjumi, ku ne dhomen matrimoniale ka serish dalje ne ballkon, ku ku i fundit eshte i mbyllur dhe 1 garderobe e vogel (lehtesisht e konvertueshme ne tualet, pasi linjat instalimet elektrike jane gati). 1 tualet Shitet totalisht i arreduar ne menyre moderne, i investuar kohet e fundit. Ka nje orientim te mire Lindje dhe me nje pamje te lire, dhe te bukur buze Bulevardit Bajram - Curri. Disponon Dokumentacion te Plote Hipotekor. Gjithashtu, disponon edhe tarrace me siperfaqe 120 m2 ku eshte me hyrje personale, me vete dhe me pamje 360°. Per me shume detaje, kontaktoni agjenten e prones

205,000 €
17/07/2024
  • 105 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Pallati me Shigjeta » Perballe me Kompleksin Delijorgji, Tirane

Shfletoni njoftime per apartamente dhe shtepi per shitje ne Pallati me Shigjeta te duashpi.al. Gjeni pronen perfekte 1+1, 2+1 ne zonat me te kerkuara si Pallati me Shigjeta.

office-address