Shtepi me qira ne Laprake: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 15

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE LAPRAKE TOTALISHT I RI❗️

Apartament me qera 2+1 ne Laprake, prane Spitalit Ushtarak. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar edhe investuar dhe pa i baunar me pare. Apartameti do te plotesohet edhe me elektroshtepiake (frigorifer , lavatice , televizor) Cmimi perfshin 15% qe eshte Tatimi mbi Fitim, por edhe kondicionimin ngrohje e ftohje. Informacion mbi Apartamentin: •Kati i 2 banim ose 3 teknik •Sipërfaqe Bruto: 70M2 •Sipërfaqe Neto : 75 M2 •Kubaturë e Rregullt • Ndricim Natyral Organizimi: •Korridor shpërndarës •Sallon i Bollshem •1 Dhoma Gjumi •1 Tualet • Sistem ngrohje ne cdo dhome Për një vizite në pronë më kontaktoni❗️

550 € / ne muaj
28/06/2024
  • 75 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Laprake » Laprake, prane Siptalit Ushtarak, Tirane

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE LAPRAKE TOTALISHT I RI❗️

Apartament me qera 1+1 ne Laprake, prane Spitalit Ushtarak. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar edhe investuar dhe pa i baunar me pare. Apartameti do te plotesohet edhe me elektroshtepiake (frigorifer , lavatice , televizor) Cmimi perfshin 15% qe eshte Tatimi mbi Fitim, por edhe kondicionimin ngrohje e ftohje. Informacion mbi Apartamentin: •Kati i 1 banim ose 2 teknik •Sipërfaqe Bruto: 57M2 •Sipërfaqe Neto : 51 M2 •Kubaturë e Rregullt • Ndricim Natyral me Orjentim Jug-Lindje Organizimi: •Korridor shpërndarës •Sallon i Bollshem •1 Dhoma Gjumi •1 Tualet • Sistem ngrohje ne cdo dhome Për një vizite në pronë më kontaktoni❗️

450 € / ne muaj
27/06/2024
  • 57 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Laprake » Laprake, prane Siptalit Ushtarak, Tirane

FIORI DI BOSKO APARTAMENT 2+1+2+POST PARKIMI.

Tek kompleksi Fiori Di Bosko ne zonen e Don Boskos ofrojme super apartament 2+1+2 per qira. Zona eshte nga me te preferuarat per banim per shkak te te gjitha fasiliteteve qe ofron per jetese. Apartamenti ka siperfaqe prej 93 m2 dhe ndodhet ne katin i 2 te nje pallati te ri, . Ka planimetri te rregullt dhe eshte i organizuar nga nje korridor shperndares, nga sallonin spacioz se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit dhe 2 tualete .Ka orientim optimal i cili ben te mundur ndricimin e apartamentit gjate gjithe dites. Ofrohet i mobiluar si ne foto,. Disponon dhe nje post parkimi me cmim ekstra. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

650 € / ne muaj
12/02/2024
  • 93 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Laprake » Fiore Di Bosco, Tirane

Zbuloni shtepi dhe apartamente me qira ne Laprake perfshire ofertat me te lira. Faqja jone ka prona 1+1, 2+1, garsoniere te pershtatshme per studentet, profesionistet, dhe familje.

office-address