Turquoise Marina ofron apartamente ne shitje 1+1, 2+1, 3+1

Rezultate: 50

Turquoise Marina Hamallaj, vilë në shitje

Turquoise Marina Hamallaj, vilë në shitje Vila ka një sipërfaqe parcele prej 245 m2, sipërfaqe fizike 121 m2, sipërfaqe verande 17.5 m2, sipërfaqe oborri 175.69 m2 Kati përdhe organizohet në një sallon ndenjie, ambient gatimi dhe ngrenie, tualet dhe verandë Kati i parë organizohet në dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon Turquoise Marina, Resorti mes detit te kaltër dhe natyrës në Hamallaj, në zonën me të veçantë në Gjirin e Lalëzit. Kompleksi është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROCODE, me ndjekje rigoroze të 10 standardeve evropiane për dizajnin strukturor. Kompleksi ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale. Ofron facilitete te ndryshme si Plazh Privat, Port Ankorimi për mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. Me Marinën më të madhe Rezidenciale në Shqipëri me mbi 200 vendparkime mjetesh lundruese. Turquoise Marina, vetëm 3 orë pranë Prishtinës dhe 4 orë pranë Shkupit. Gjithashtu projekti lidhet me kryeqytetin nëpërmjet aksit Tiranë-Durrës për më pak se 40 min Cmimi i shitjes 380000 euro

380,000 €
06/07/2024
 • 175 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Turquoise Marina » Turquoise Marina, Durres

Turquoise Marina Hamallaj, apartament 1+1 në shitje

Turquoise Marina Hamallaj, apartament 1+1 në shitje Apartamenti një sipërfaqe bruto prej 62.7 m2, sipërfaqe neto 60.8 m2 Ndodhet në katin e III-tw të objektit Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet, depo dhe oborr Turquoise Marina, Resorti mes detit te kaltër dhe natyrës në Hamallaj, në zonën me të veçantë në Gjirin e Lalëzit. Kompleksi është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROCODE, me ndjekje rigoroze të 10 standardeve evropiane për dizajnin strukturor. Kompleksi ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale. Turquoise Marina, vetëm 3 orë pranë Prishtinës dhe 4 orë pranë Shkupit. Gjithashtu projekti lidhet me kryeqytetin nëpërmjet aksit Tiranë-Durrës për më pak se 40 min. Cmimi i shitjes 163000 euro

163,000 €
06/07/2024
 • 60 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Turquoise Marina » Turquoise Marina, Durres

SUPER OKAZION, TURQUOISE MARINA, SHITET APARTAMENT 1+1!

Tek Turquoise Marina , Gjiri i lalzit, shitet apartament 1+1. Siperfaqe totale: 70 m2. Apartamenti eshte i organizuar: 1-Dhome ndenje dhe kushine 1-Dhome gjumi 1-Tualet 1-Ballkon Kompleksi “Turquoise Marina” do të jetë një destinacion rekreativ për individët dhe familarët që dëshirojnë të shijojnë natyrën rrethuar me pisha të buta dhe të egra ku ofrohet izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te dhe eshte i perfunduar. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

130,500 €
04/07/2024
 • 70 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Turquoise Marina » Gjiri i Lalzit, Durres

SHESIM VILE T4 TEK TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. • Vila T4 Vila ka një sipërfaqe fizike 131 m², e cila organizohet: Kati i parë: në ambientin e ngrënies, gatimit dhe kuzhina, një tualet, të aksesueshme me verandën. Kati i dytë është i organizuar në tre dhoma gjumi; dy matrimoniale, një dhomë gjumi për fëmijë dhe një tualet. • Specifikime teknike: Sipërfaqe fizike: 131 m² Sipërfaqe oborri: 220.38 m² Sipërfaqe verande: 32 m² Sipërfaqe parcele: 303 m² • Me një sipërfaqe totale prej 350’000 m² (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400 m² • Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza” dhe 23 km nga Porti i Durrësit. • Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor. • Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. • Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant. • Facilitete: Plazh Privat, Ankorim per varka, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. • Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji. Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

370,000 €
18/06/2024
 • 303 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Turquoise Marina » Turquoise Marina, Hamallaj, Durres

SHESIM GARSONIERE TEK TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. • Me një sipërfaqe totale prej 350’000 m² (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400 m² • Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza” dhe 23 km nga Porti i Durrësit. • Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor. • Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. • Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant. • Facilitete: Plazh Privat, Ankorim per varka, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. • Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji. • Specifikime teknike të Garsonieres: Pozicionohet në katin përdhes Sipërfaqe e brendshme: 41.8 m² Sipërfaqe e përbashkët: 7.52 m² Sipërfaqe verande: 9.8 m² Sipërfaqe totale: 59.12 m² Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

133,000 €
18/06/2024
 • 59 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Turquoise Marina » Turquoise Marina, Hamallaj, Durres

SHESIM GARSONIERE TEK TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. • Me një sipërfaqe totale prej 350’000 m² (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400 m² • Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza” dhe 23 km nga Porti i Durrësit. • Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor. • Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. • Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant. • Facilitete: Plazh Privat, Ankorim per varka, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. • Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji. • Specifikime teknike të Garsonieres: Pozicionohet në katin e dytë Sipërfaqe e brendshme: 41.8 m² Sipërfaqe e përbashkët: 7.96 m² Sipërfaqe verande: 9.8 m² Sipërfaqe totale: 59.56 m² Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

134,000 €
18/06/2024
 • 60 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Turquoise Marina » Turquoise Marina, Hamallaj, Durres

SHESIM GARSONIERE TEK TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. • Me një sipërfaqe totale prej 350’000 m² (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400 m² • Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza” dhe 23 km nga Porti i Durrësit. • Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor. • Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. • Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant. • Facilitete: Plazh Privat, Ankorim per varka, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. • Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji. • Specifikime teknike të Garsonieres: Pozicionohet në katin e parë Sipërfaqe e brendshme: 29.7 m² Sipërfaqe e përbashkët: 5.64 m² Sipërfaqe verande: 9.5 m² Sipërfaqe totale: 44.84 m² Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

98,500 €
18/06/2024
 • 45 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Turquoise Marina » Turquoise Marina, Hamallaj, Durres

SHESIM GARSONIERE TEK TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. • Me një sipërfaqe totale prej 350’000 m² (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400 m² • Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza” dhe 23 km nga Porti i Durrësit. • Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor. • Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. • Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant. • Facilitete: Plazh Privat, Ankorim per varka, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. • Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji. • Specifikime teknike të Garsonieres: Pozicionohet në katin e dytë Sipërfaqe e brendshme: 41.3 m² Sipërfaqe e përbashkët: 7.85 m² Sipërfaqe verande: 9.8 m² Sipërfaqe totale: 58.65 m² Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

133,000 €
18/06/2024
 • 59 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Turquoise Marina » Turquoise Marina, Hamallaj, Durres

SHESIM GARSONIERE TEK TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. • Me një sipërfaqe totale prej 350’000 m² (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400 m² • Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza” dhe 23 km nga Porti i Durrësit. • Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor. • Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. • Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant. • Facilitete: Plazh Privat, Ankorim per varka, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. • Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji. • Specifikime teknike të Garsonieres: Pozicionohet në katin e parë Sipërfaqe e brendshme: 41.3 m² Sipërfaqe e përbashkët: 7.85 m² Sipërfaqe verande: 9.8 m² Sipërfaqe totale: 58.65 m² Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

133,000 €
18/06/2024
 • 59 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Turquoise Marina » Turquoise Marina, Hamallaj, Durres

SHESIM GARSONIERE TEK TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. • Me një sipërfaqe totale prej 350’000 m² (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400 m² • Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza” dhe 23 km nga Porti i Durrësit. • Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor. • Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. • Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant. • Facilitete: Plazh Privat, Ankorim per varka, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. • Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji. • Specifikime teknike të Garsonieres: Pozicionohet në katin e parë Sipërfaqe e brendshme: 41.3 m² Sipërfaqe e përbashkët: 7.85 m² Sipërfaqe verande: 9.5 m² Sipërfaqe totale: 58.65 m² Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

133,000 €
18/06/2024
 • 59 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Turquoise Marina » Turquoise Marina, Hamallaj, Durres

SHESIM APARTAMENT 1+1 TEK TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. • Me një sipërfaqe totale prej 350’000 m² (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400 m² • Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza” dhe 23 km nga Porti i Durrësit. • Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor. • Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. • Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant. • Facilitete: Plazh Privat, Ankorim per varka, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. • Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji. • Specifikime teknike të Apartamentit: Pozicionohet në katin e parë Sipërfaqe e brendshme: 62 m² Sipërfaqe e përbashkë: 9.3 m² Sipërfaqe e totale: 71.3 m² Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

163,200 €
18/06/2024
 • 71 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Turquoise Marina » Turquoise Marina, Hamallaj, Durres

SHESIM APARTAMENT 1+1 ME VERANDE TEK TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. • Specifikime teknike të Apartamentit: Pozicionohet në katin e parë Sipërfaqe e brendshme: 60.8 m² Sipërfaqe e përbashkët: 9.1 m² Sipërfaqe e totale: 69.9 m² • Me një sipërfaqe totale prej 350’000 m² (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400 m² • Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza” dhe 23 km nga Porti i Durrësit. • Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor. • Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. • Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant. • Facilitete: Plazh Privat, Ankorim per varka, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. • Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji. Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

160,000 €
18/06/2024
 • 70 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Turquoise Marina » Turquoise Marina, Hamallaj, Durres

SHESIM APARTAMENT 1+1 TEK TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. • Me një sipërfaqe totale prej 350’000 m² (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400 m² • Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza” dhe 23 km nga Porti i Durrësit. • Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor. • Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. • Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant. • Facilitete: Plazh Privat, Ankorim per varka, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. • Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji. • Specifikime teknike të Apartamentit: Pozicionohet në katin e parë Sipërfaqe e brendshme: 60.8 m² Sipërfaqe e përbashkët: 9.1 m² Sipërfaqe e totale: 69.9 m² Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

160,000 €
18/06/2024
 • 70 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Turquoise Marina » Turquoise Marina, Hamallaj, Durres

SHESIM APARTAMENT 1+1 TEK TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. • Me një sipërfaqe totale prej 350’000 m² (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400 m² • Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza” dhe 23 km nga Porti i Durrësit. • Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor. • Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. • Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant. • Facilitete: Plazh Privat, Ankorim per varka, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. • Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji. • Specifikime teknike të Apartamentit: Pozicionohet në katin e dytë Sipërfaqe e brendshme: 60.8 m² Sipërfaqe e përbashkët: 9.1 m² Sipërfaqe totale: 69.9 m² Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

160,000 €
18/06/2024
 • 70 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Turquoise Marina » Turquoise Marina, Hamallaj, Durres

SHESIM APARTAMENT 1+1 TEK TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. • Me një sipërfaqe totale prej 350’000 m² (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400 m² • Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza” dhe 23 km nga Porti i Durrësit. • Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor. • Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. • Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant. • Facilitete: Plazh Privat, Ankorim per varka, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. • Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji. • Specifikime teknike të Apartamentit: Pozicionohet në katin e dytë Sipërfaqe e brendshme: 60.8 m² Sipërfaqe e përbashkët: 9.1 m² Sipërfaqe totale: 69.9m² Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

160,000 €
18/06/2024
 • 70 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Turquoise Marina » Turquoise Marina, Hamallaj, Durres

SHESIM APARTAMENT 1+1 TEK TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. • Me një sipërfaqe totale prej 350’000 m² (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400 m² • Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza” dhe 23 km nga Porti i Durrësit. • Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor. • Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. • Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant. • Facilitete: Plazh Privat, Ankorim per varka, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. • Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji. • Specifikime teknike të Apartamentit: Pozicionohet në katin e parë Sipërfaqe e brendshme: 60.8 m² Sipërfaqe e përbashkët: 9.1 m² Sipërfaqe totale: 69.9 m² Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

160,000 €
18/06/2024
 • 70 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Turquoise Marina » Turquoise Marina, Hamallaj, Durres

SHESIM APARTAMENT 1+1 ME OBORR TEK TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. • Specifikime teknike të Apartamentit: Pozicionohet në katin përdhes Sipërfaqe e brendshme: 60.8 m² Sipërfaqe e përbashkët: 9.1 m² Sipërfaqe totale: 69.9 m² Sipërfaqe parcele: 60m² • Me një sipërfaqe totale prej 350’000 m² (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400 m² • Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza” dhe 23 km nga Porti i Durrësit. • Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor. • Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. • Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant. • Facilitete: Plazh Privat, Ankorim per varka, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. • Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji. Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

198,000 €
18/06/2024
 • 70 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Turquoise Marina » Turquoise Marina, Hamallaj, Durres

SHESIM VILE T4 TEK TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. • Vila T4 Vila ka një sipërfaqe fizike 131 m², e cila organizohet: Kati i parë: në ambientin e ngrënies, gatimit dhe kuzhina, një tualet, të aksesueshme me verandën. Kati i dytë është i organizuar në tre dhoma gjumi; dy matrimoniale, një dhomë gjumi për fëmijë dhe një tualet. • Specifikime teknike: Sipërfaqe fizike: 131 m² Sipërfaqe oborri: 207.38 m² Sipërfaqe verande: 32 m² Sipërfaqe parcele: 290 m² • Me një sipërfaqe totale prej 350’000 m² (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400 m² • Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza” dhe 23 km nga Porti i Durrësit. • Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor. • Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. • Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant. • Facilitete: Plazh Privat, Ankorim per varka, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. • Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji. Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

418,000 €
18/06/2024
 • 290 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Turquoise Marina » Turquoise Marina, Hamallaj, Durres

SHESIM VILE T4 TEK TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. • Me një sipërfaqe totale prej 350’000 m² (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400 m² • Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza” dhe 23 km nga Porti i Durrësit. • Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor. • Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. • Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant. • Facilitete: Plazh Privat, Ankorim per varka, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. • Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji. • Vila T4 Vila ka një sipërfaqe fizike 131 m², e cila organizohet: Kati i parë: në ambientin e ngrënies, gatimit dhe kuzhina, një tualet, të aksesueshme me verandën. Kati i dytë është i organizuar në tre dhoma gjumi; dy matrimoniale, një dhomë gjumi për fëmijë dhe një tualet. • Specifikime teknike: Sipërfaqe fizike: 131 m² Sipërfaqe oborri: 207.38 m² Sipërfaqe verande: 32 m² Sipërfaqe parcele: 290 m² Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

418,000 €
18/06/2024
 • 290 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Turquoise Marina » Turquoise Marina, Hamallaj, Durres

SHESIM VILE T4 TEK TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. • Me një sipërfaqe totale prej 350’000 m² (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400 m² • Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza” dhe 23 km nga Porti i Durrësit. • Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor. • Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. • Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant. • Facilitete: Plazh Privat, Ankorim per varka, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. • Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji. • Vila T4 Vila ka një sipërfaqe fizike 131 m², e cila organizohet: Kati i parë: në ambientin e ngrënies, gatimit dhe kuzhina, një tualet, të aksesueshme me verandën. Kati i dytë është i organizuar në tre dhoma gjumi; dy matrimoniale, një dhomë gjumi për fëmijë dhe një tualet. • Specifikime teknike: Sipërfaqe fizike: 131 m² Sipërfaqe oborri: 247.38 m² Sipërfaqe verande: 32 m² Sipërfaqe parcele: 330 m² Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

434,000 €
18/06/2024
 • 330 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Turquoise Marina » Turquoise Marina, Hamallaj, Durres

SHESIM VILE T3 TEK TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. • Vila T3: Vila ka sipërfaqe fizike 121 m², e cila organizohet: Kati i parë në ambientin e ngrënies, kuzhina dhe gatimi, një tualet, të aksesueshme me verandën. Kati i dytë është i organizuar në dy dhoma gjumi, ajo matrimoniale, dhoma e gjumit e fëmijëve dhe një tualet. • Specifikime teknike: Sipërfaqe fizike: 121 m² Sipërfaqe oborri: 142.69 m² Sipërfaqe verande: 17.5 m² Sipërfaqe parcele: 212 m² • Me një sipërfaqe totale prej 350’000 m² (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400 m² • Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza” dhe 23 km nga Porti i Durrësit. • Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor. • Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. • Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant. • Facilitete: Plazh Privat, Ankorim per varka, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. • Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji. Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

366,500 €
18/06/2024
 • 212 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Turquoise Marina » Turquoise Marina, Hamallaj, Durres

SHESIM VILE T3 TEK TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. • Vila T3: Vila ka sipërfaqe fizike 121 m², e cila organizohet: Kati i parë në ambientin e ngrënies, kuzhina dhe gatimi, një tualet, të aksesueshme me verandën. Kati i dytë është i organizuar në dy dhoma gjumi, ajo matrimoniale, dhoma e gjumit e fëmijëve dhe një tualet. • Specifikime teknike: Sipërfaqe fizike: 121 m² Sipërfaqe oborri: 218.69 m² Sipërfaqe verande: 17.5 m² Sipërfaqe parcele: 288 m² • Me një sipërfaqe totale prej 350’000 m² (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400 m² • Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza” dhe 23 km nga Porti i Durrësit. • Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor. • Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. • Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant. • Facilitete: Plazh Privat, Ankorim per varka, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. • Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji. Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

382,000 €
18/06/2024
 • 288 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Turquoise Marina » Turquoise Marina, Hamallaj, Durres

SHESIM VILE T3 TEK TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. • Me një sipërfaqe totale prej 350’000 m² (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400 m² • Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza” dhe 23 km nga Porti i Durrësit. • Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor. • Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. • Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant. • Facilitete: Plazh Privat, Ankorim per varka, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. • Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji. • Vila T3: Vila ka sipërfaqe fizike 121m², e cila organizohet: Kati i parë në ambientin e ngrënies, kuzhina dhe gatimi, një tualet, të aksesueshme me verandën. Kati i dytë është i organizuar në dy dhoma gjumi, ajo matrimoniale, dhoma e gjumit e fëmijëve dhe një tualet. • Specifikime teknike: Sipërfaqe fizike: 121 m² Sipërfaqe oborri: 175.69 m² Sipërfaqe verande: 17.5 m² Sipërfaqe parcele: 245 m² Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

374,000 €
18/06/2024
 • 245 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Turquoise Marina » Turquoise Marina, Hamallaj, Durres

TURQUOISE MARINA - VILE INDIVIDUALE PER SHITJE

Gjiri i Lalzit, Kompleksi Turquoise Marina Vile Individuale per Shitje. Turquoise Marina pozicionohet në Hamallaj, në Gjirin e Lalëzit dhe është ndër projektet më të mëdha. Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor. Kompleksi ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem dixhital si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant. Facilitete: Plazh Privat, Ankorim per varka, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji. Vila T2 Siperfaqe Parcele: 443m2 Kati -1: 100m2 Kati 0: 155m2 + 37.5m2 Verande Kati 1: 155m2 Siperfaqe Oborri: 344m2 Organizimi: Kati -1: hapsire Open - Space Kati 0: eshte i perbere nga 1 ambient ndenje, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje verande prej 35.7m2 Kati1: 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni.

620,000 €
30/04/2024
 • 290 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Turquoise Marina » TURQUOISE MARINA - GJIRI I LALZIT, Durres

Shitet apartament 1+1 ne Turquoise Marina Residence

Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim të rreptë të 10 standardeve evropiane për projektimin strukturor. Investimi përbëhet nga hapësira të dedikuara për terrene sportive, pishina, Aquapark, Port Detar dhe ambiente të shumta për të dhënë një jetë të qetë, larg zhurmës dhe kaosit të përditshëm të qyteteve. Kompleksi “Turquoise Marine” ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 62m², ndodhet ne katin zero dhe organizohet nga nje sallon me ambjent gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje super verande. Specifikimet teknike: Sipërfaqja dhe fizike… 62 m² Sipërfaqja perbashket… 9.3 m²

200,607 €
28/03/2024
 • 62 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Turquoise Marina » Hamallaj, Durres

Apartament 1+1 në shitje në “Turquoise Marina” Hamallaj

Apartament 1+1 në shitje në “Turquoise Marina” Hamallaj Apartamenti një sipërfaqe bruto prej 69.9 m2, sipërfaqe neto 60.8 m2 dhe sipërfaqe parcele 116.43 m2 Ndodhet në katin përdhe të objektit Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet, depo dhe oborr Disponon gjithashtu dhe një post parkimi Turquoise Marina, Resorti mes detit te kaltër dhe natyrës në Hamallaj, në zonën me të veçantë në Gjirin e Lalëzit. Kompleksi është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROCODE, me ndjekje rigoroze të 10 standardeve evropiane për dizajnin strukturor. Kompleksi ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale. Turquoise Marina, vetëm 3 orë pranë Prishtinës dhe 4 orë pranë Shkupit. Gjithashtu projekti lidhet me kryeqytetin nëpërmjet aksit Tiranë-Durrës për më pak se 40 min. Cmimi i shitjes 220000 euro

220,000 €
21/03/2024
 • 69 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Turquoise Marina » Turquoise Marina, Durres

Një zhvillim urban krejt i ri që ndërthur jetesën me shërbime të ndryshme ne gjirin e Lalezit. Shtepi dhe apartamente 1+1, 2+1, 3+1 me pamje nga deti ne nje nder projektet me te medha ne ballkan qe e kthejnë Hamallajn në epiqendrën më dinamike te rajonit. Turquoise Marina pozicionohet në Hamallaj, në Gjirin e Lalëzit. Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdha. Jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, me një sipërfaqe totale prej 350’000m2 (35 ha), sipërfaqe ujore 34’070m2, poste parkimi dhe pistën më të gjatë të biçikletave në zonë. Për vetëm 3h nga Prishtina dhe 4h nga Shkupi tek Turquoise Marina.

office-address