Shtepi dhe apartamente per shitje ne Paskuqan - Gjeni shtepine tuaj ideale

Rezultate: 121

SHITET APARTAMENT 2 + 1 +2 NE PASKUQAN.

Shitet apartament 2+1+2 në zonën e Paskuqanit buzë rrugës kryesore në Tiranë. Apartament ndodhet në katin e katert banim të një ndërtese nëntëkatëshe duke ofruar një hapësirë të rehatshme dhe të përshtatshme për banim. * Sipërfaqe e brendshme neto: 92.9 m² * Sipërfaqe totale bruto:109.6m² * Nje dhomë ndenje * Dy dhoma gjumi * Dy tualete •Të gjitha planimetritë që ofrojmë në këtë pallat kanë kubaturë të rregullt dhe të shfrytëzueshme •Zona është një ndër zonat më të kerkuara të momentit të cilës i rritet vlera cdo ditë dhe më shumë • Super mundësi investimi dhe banimi me cmim të arsyeshëm 1150 euro/m2. * Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

126,000 €
08/07/2024
 • 110 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Paskuqan » Paskuqan, Tirane

Apartament 2+1 në Shitje në Paskuqan, Tiranë - 101.913€ | 97.06 m²

Ky apartament i ri dhe bashkëkohor ndodhet në një zonë atraktive në Paskuqan, Tiranë, në katin e pestë të një ndërtese me tetë kate, të planifikuar të përfundojë në vitin 2024. • Sipërfaqe neto: 81.45 m² • Sipërfaqe bruto: 97.06 m² • Përfshin një dhomë ndenje, një kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe një banjo • E pajisur me ashensor • Ka infrastrukturë si: terracë, kopsht dhe parkim/garazh • Ndodhet pranë aeroportit, qendrës së qytetit, zonave rurale, policisë, spitalit dhe shkollave • Pa hipotekë , ne ndertim e siper (faze perfundimtare) • Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

101,913 €
28/06/2024
 • 97 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Paskuqan » Paskuqan, Tirane

Apartament 2+1 për Shitje në Paskuqan, Tiranë - 112.838€ | 98.12 m²

Ky apartament i ri në ndërtim në Paskuqan, Tiranë, ofron një hapësirë moderne dhe të përshtatshme për jetesë. Ndodhet në katin e katërt të një pallati 8-katësh që pritet të përfundojë në vitin 2024. • Sipërfaqe e brendshme: 82.34 m² • Sipërfaqe e përgjithshme: 98.12 m² • Apartamenti përmban një dhomë ndenjeje, një kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe një banjo • Ndërtesa është e pajisur me ashensor • Infrastruktura përfshin një tarracë, kopsht dhe parking/garazh • Zona përreth ofron qasje të lehtë në aeroport, qendër qyteti, zonë rurale, stacion policie, spital dhe shkollë • Apartamenti është i disponueshëm pa hipotekë • Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

112,838 €
28/06/2024
 • 98 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Paskuqan » Paskuqan, Tirane

Apartament 2+1+2 në shitje në Paskuqan, Tiranë - 107.772€ | 102.64 m²

Ky apartament është një mundësi e shkëlqyer për ata që kërkojne një banesë të re në një zonë të zhvilluar, si Paskuqan në Tiranë, me një sipërfaqe totale prej 102.64 m² • Sipërfaqe e brendshme: 86.13 m² • Sipërfaqe totale: 102.64 m² • Ndodhet në katin e parë të një ndërtese 8-katëshe • Përfshin një dhomë ndenje, një kuzhinë, dy dhoma gjumi, dhe dy banjo • Objekti është i pajisur me ashensor • Infrastrukturat përfshijnë kopsht dhe parkim/garazh • I rrethuar nga aeroporti, qendra e qytetit, zonat rurale, stacioni policor, spitali dhe shkolla • Perfundon në vitin 2024 dhe eshte ne proces hipotekimi • Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

107,772 €
28/06/2024
 • 102 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Paskuqan » Paskuqan, Tirane

OKAZION !SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TE RINGSIDE RESIDENCES, PRANE BULEVARDIT TE RI NE PASKUQAN !

Ringside Residences do te jete nje kompleks rezidencial modern dhe bashkekohor, qe do te ofroj trendin me te ri arkitekturor per nje jetese komode me benefitet e perditshme qe te mundeson zona pas zhvillimeve rrenjesore qe jane bere vitet e fundit, sic jane Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranes,Sistemimi i Liqenit te Paskuqanit, si dhe ne prespektive krijmi i Pyllit Orbital. Informacion mbi kompleksin: ● Karakteristika e veçante e ketij projekti eshte zhvillimi i tij ne siperfaqe dhe jo shume ne lartesi. Ketu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati perdhe njesi biznesi). ● Hapesira te gjelberta dhe ambiente shplodhese. ● Shesh lojrash per femijet dhe ambiente te sigurta per te luajtur. ● Siguri e garantuar 24 ore brenda kompleksit dhe perreth tij. ● Fasade e ventiluar/termoizolim per nje ambient te brendshem te pa ndikueshem nga atmosfera e jashteme, duke bere te mundur kursimin e energjise dhe qetesi. ● Vetrata te medha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. ► Perberja e Projektit Faza e pare e projektit perbehet nga 4 Objekte banimi dhe sherbimi, 7 Kat mbi Toke dhe 2 Kat nentoke (parkime) me apartamente dhe njesi biznesi. ► Apartamenti ndodhet te Godina 2 - Seksioni A me tipologji 2+1 i projektuar me: - Ambientin e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit - 2 dhoma gjumi - 2 tualete - 2 Ballkone me akses nga ambienti i ndenjes dhe nga dhoma e gjumit Per me shume informacion na kontaktoni!

105,735 €
27/06/2024
 • 111 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Paskuqan » Paskuqan, Tirane

OKAZION !SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TE RINGSIDE RESIDENCES, PRANE BULEVARDIT TE RI NE PASKUQAN !

Ringside Residences do te jete nje kompleks rezidencial modern dhe bashkekohor, qe do te ofroj trendin me te ri arkitekturor per nje jetese komode me benefitet e perditshme qe te mundeson zona pas zhvillimeve rrenjesore qe jane bere vitet e fundit, sic jane Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranes,Sistemimi i Liqenit te Paskuqanit, si dhe ne prespektive krijmi i Pyllit Orbital. Informacion mbi kompleksin: ● Karakteristika e veçante e ketij projekti eshte zhvillimi i tij ne siperfaqe dhe jo shume ne lartesi. Ketu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati perdhe njesi biznesi). ● Hapesira te gjelberta dhe ambiente shplodhese. ● Shesh lojrash per femijet dhe ambiente te sigurta per te luajtur. ● Siguri e garantuar 24 ore brenda kompleksit dhe perreth tij. ● Fasade e ventiluar/termoizolim per nje ambient te brendshem te pa ndikueshem nga atmosfera e jashteme, duke bere te mundur kursimin e energjise dhe qetesi. ● Vetrata te medha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. ► Perberja e Projektit Faza e pare e projektit perbehet nga 4 Objekte banimi dhe sherbimi, 7 Kat mbi Toke dhe 2 Kat nentoke (parkime) me apartamente dhe njesi biznesi. ► Apartamenti ndodhet te Godina 2 - Seksioni C me tipologji 2+1 i projektuar me: - Ambientin e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit - 2 dhoma gjumi - 2 tualete - 2 Ballkone me akses nga ambienti i ndenjes dhe nga dhoma e gjumit Per me shume informacion na kontaktoni!

105,735 €
27/06/2024
 • 111 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Paskuqan » Paskuqan, Tirane

OKAZION !SHESIM APARTAMENT 3+1+ 2 TE RINGSIDE RESIDENCES, PRANE BULEVARDIT TE RI NE PASKUQAN !

Ringside Residences do te jete nje kompleks rezidencial modern dhe bashkekohor, qe do te ofroj trendin me te ri arkitekturor per nje jetese komode me benefitet e perditshme qe te mundeson zona pas zhvillimeve rrenjesore qe jane bere vitet e fundit, sic jane Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranes,Sistemimi i Liqenit te Paskuqanit, si dhe ne prespektive krijmi i Pyllit Orbital. Informacion mbi kompleksin: ● Karakteristika e veçante e ketij projekti eshte zhvillimi i tij ne siperfaqe dhe jo shume ne lartesi. Ketu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati perdhe njesi biznesi). ● Hapesira te gjelberta dhe ambiente shplodhese. ● Shesh lojrash per femijet dhe ambiente te sigurta per te luajtur. ● Siguri e garantuar 24 ore brenda kompleksit dhe perreth tij. ● Fasade e ventiluar/termoizolim per nje ambient te brendshem te pa ndikueshem nga atmosfera e jashteme, duke bere te mundur kursimin e energjise dhe qetesi. ● Vetrata te medha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. ► Perberja e Projektit Faza e pare e projektit perbehet nga 4 Objekte banimi dhe sherbimi, 7 Kat mbi Toke dhe 2 Kat nentoke (parkime) me apartamente dhe njesi biznesi. ► Apartamenti ndodhet te Godina 2 - Seksioni D me tipologji 3+1 i projektuar me: - Ambientin e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit - 3 dhoma gjumi - 2 tualete - 1 Ballkon me akses nga ambienti i ndenjes Per me shume informacion na kontaktoni!

124,754 €
27/06/2024
 • 131 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Paskuqan » Paskuqan, Tirane

OKAZION !SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TE RINGSIDE RESIDENCES, PRANE BULEVARDIT TE RI NE PASKUQAN !

Ringside Residences do te jete nje kompleks rezidencial modern dhe bashkekohor, qe do te ofroj trendin me te ri arkitekturor per nje jetese komode me benefitet e perditshme qe te mundeson zona pas zhvillimeve rrenjesore qe jane bere vitet e fundit, sic jane Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranes,Sistemimi i Liqenit te Paskuqanit, si dhe ne prespektive krijmi i Pyllit Orbital. Informacion mbi kompleksin: ● Karakteristika e veçante e ketij projekti eshte zhvillimi i tij ne siperfaqe dhe jo shume ne lartesi. Ketu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati perdhe njesi biznesi). ● Hapesira te gjelberta dhe ambiente shplodhese. ● Shesh lojrash per femijet dhe ambiente te sigurta per te luajtur. ● Siguri e garantuar 24 ore brenda kompleksit dhe perreth tij. ● Fasade e ventiluar/termoizolim per nje ambient te brendshem te pa ndikueshem nga atmosfera e jashteme, duke bere te mundur kursimin e energjise dhe qetesi. ● Vetrata te medha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. ► Perberja e Projektit Faza e pare e projektit perbehet nga 4 Objekte banimi dhe sherbimi, 7 Kat mbi Toke dhe 2 Kat nentoke (parkime) me apartamente dhe njesi biznesi. ► Apartamenti ndodhet te Godina 2 - Seksioni C me tipologji 2+1 i projektuar me: - Ambientin e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit - 2 dhoma gjumi - 2 tualete - 1 Ballkon me akses nga ambienti i ndenjes Per me shume informacion na kontaktoni!

93,613 €
27/06/2024
 • 99 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Paskuqan » Paskuqan, Tirane

OKAZION !SHESIM APARTAMENT 1+1 TE RINGSIDE RESIDENCES, PRANE BULEVARDIT TE RI NE PASKUQAN !

Ringside Residences do te jete nje kompleks rezidencial modern dhe bashkekohor, qe do te ofroj trendin me te ri arkitekturor per nje jetese komode me benefitet e perditshme qe te mundeson zona pas zhvillimeve rrenjesore qe jane bere vitet e fundit, sic jane Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranes,Sistemimi i Liqenit te Paskuqanit, si dhe ne prespektive krijmi i Pyllit Orbital. Informacion mbi kompleksin: ● Karakteristika e veçante e ketij projekti eshte zhvillimi i tij ne siperfaqe dhe jo shume ne lartesi. Ketu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati perdhe njesi biznesi). ● Hapesira te gjelberta dhe ambiente shplodhese. ● Shesh lojrash per femijet dhe ambiente te sigurta per te luajtur. ● Siguri e garantuar 24 ore brenda kompleksit dhe perreth tij. ● Fasade e ventiluar/termoizolim per nje ambient te brendshem te pa ndikueshem nga atmosfera e jashteme, duke bere te mundur kursimin e energjise dhe qetesi. ● Vetrata te medha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. ► Perberja e Projektit Faza e pare e projektit perbehet nga 4 Objekte banimi dhe sherbimi, 7 Kat mbi Toke dhe 2 Kat nentoke (parkime) me apartamente dhe njesi biznesi. ► Apartamenti ndodhet te Godina 2 - Seksioni B me tipologji 1+1 i projektuar me: - Ambientin e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit - 1 dhome gjumi - 1 tualet - 1 Ballkon Per me shume informacion na kontaktoni!

67,697 €
27/06/2024
 • 71 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Paskuqan » Paskuqan, Tirane

OKAZION !SHESIM APARTAMENT 1+1 TE RINGSIDE RESIDENCES, PRANE BULEVARDIT TE RI NE PASKUQAN !

Ringside Residences do te jete nje kompleks rezidencial modern dhe bashkekohor, qe do te ofroj trendin me te ri arkitekturor per nje jetese komode me benefitet e perditshme qe te mundeson zona pas zhvillimeve rrenjesore qe jane bere vitet e fundit, sic jane Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranes,Sistemimi i Liqenit te Paskuqanit, si dhe ne prespektive krijmi i Pyllit Orbital. Informacion mbi kompleksin: ● Karakteristika e veçante e ketij projekti eshte zhvillimi i tij ne siperfaqe dhe jo shume ne lartesi. Ketu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati perdhe njesi biznesi). ● Hapesira te gjelberta dhe ambiente shplodhese. ● Shesh lojrash per femijet dhe ambiente te sigurta per te luajtur. ● Siguri e garantuar 24 ore brenda kompleksit dhe perreth tij. ● Fasade e ventiluar/termoizolim per nje ambient te brendshem te pa ndikueshem nga atmosfera e jashteme, duke bere te mundur kursimin e energjise dhe qetesi. ● Vetrata te medha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. ► Perberja e Projektit Faza e pare e projektit perbehet nga 4 Objekte banimi dhe sherbimi, 7 Kat mbi Toke dhe 2 Kat nentoke (parkime) me apartamente dhe njesi biznesi. ► Apartamenti ndodhet te Godina 2 - Seksioni A me tipologji 1+1 i projektuar me: - Ambientin e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit - 1 dhome gjumi - 1 tualet - 1 Ballkon Per me shume informacion na kontaktoni!

64,134 €
27/06/2024
 • 71 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Paskuqan » Paskuqan, Tirane

OKAZION !SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TE RINGSIDE RESIDENCES, PRANE BULEVARDIT TE RI NE PASKUQAN !

Ringside Residences do te jete nje kompleks rezidencial modern dhe bashkekohor, qe do te ofroj trendin me te ri arkitekturor per nje jetese komode me benefitet e perditshme qe te mundeson zona pas zhvillimeve rrenjesore qe jane bere vitet e fundit, sic jane Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranes,Sistemimi i Liqenit te Paskuqanit, si dhe ne prespektive krijmi i Pyllit Orbital. Informacion mbi kompleksin: ● Karakteristika e veçante e ketij projekti eshte zhvillimi i tij ne siperfaqe dhe jo shume ne lartesi. Ketu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati perdhe njesi biznesi). ● Hapesira te gjelberta dhe ambiente shplodhese. ● Shesh lojrash per femijet dhe ambiente te sigurta per te luajtur. ● Siguri e garantuar 24 ore brenda kompleksit dhe perreth tij. ● Fasade e ventiluar/termoizolim per nje ambient te brendshem te pa ndikueshem nga atmosfera e jashteme, duke bere te mundur kursimin e energjise dhe qetesi. ● Vetrata te medha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. ► Perberja e Projektit Faza e pare e projektit perbehet nga 4 Objekte banimi dhe sherbimi, 7 Kat mbi Toke dhe 2 Kat nentoke (parkime) me apartamente dhe njesi biznesi. ► Apartamenti ndodhet te Godina 2 - Seksioni C me tipologji 2+1 i projektuar me: - Ambientin e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit - 2 dhoma gjumi - 2 tualete - 2 Ballkone me akses nga ambienti i ndenjes dhe nga dhoma e gjumit. Per me shume informacion na kontaktoni!

105,735 €
27/06/2024
 • 111 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Paskuqan » Paskuqan, Tirane

Apartament 2+1 për Shitje në fund të Bulevardit të Ri

Ky apartament ndodhet në katin e pestë banim të një ndërtese nëntëkatëshe në zonën e Paskuqanit buzë rrugës kryesore në Tiranë, duke ofruar një hapësirë të rehatshme dhe të përshtatshme për banim. * Sipërfaqe e brendshme neto: 89.90 m² * Sipërfaqe totale bruto:103.70 m² * Një dhomë ndenje * Dy dhoma gjumi * Një tualet •Pallati ndodhet në fazën karabina në katin e katërt të banimit. •Të gjitha planimetritë që ofrojmë në këtë pallat kanë kubaturë të rregullt dhe të shfrytëzueshme •Zona është një ndër zonat më të kerkuara të momentit të cilës i rritet vlera cdo ditë dhe më shumë • Super mundësi investimi dhe banimi me cmim të arsyeshëm 1200 euro/m2. * Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni! Legacy34a

124,500 €
26/06/2024
 • 103 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Paskuqan » Paskuqan, Tirane

Apartament 2+1 për Shitje në fund të Bulevardit të Ri

Ky apartament ndodhet në katin e tetë banim të një ndërtese nëntëkatëshe në zonën e Paskuqanit buzë rrugës kryesore në Tiranë, duke ofruar një hapësirë të rehatshme dhe të përshtatshme për banim. * Sipërfaqe e brendshme neto: 82.16m² * Sipërfaqe totale bruto:94.77 m² * Një dhomë ndenje * Dy dhoma gjumi * Një tualet •Pallati ndodhet në fazën karabina në katin e katërt •Të gjitha planimetritë që ofrojmë në këtë pallat kanë kubaturë të rregullt dhe të shfrytëzueshme •Zona është një ndër zonat më të kerkuara të momentit të cilës i rritet vlera cdo ditë dhe më shumë • Super mundësi investimi dhe banimi me cmim të arsyeshëm 1200 euro/m2. * Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni! Legacy53a

114,000 €
26/06/2024
 • 94 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Paskuqan » Paskuqan, Tirane

Apartament 1+1 për Shitje në fund të Bulevardit të Ri

Ky apartament ndodhet në katin e tetë banim të një ndërtese nëntëkatëshe në zonën e Paskuqanit buzë rrugës kryesore në Tiranë, duke ofruar një hapësirë të rehatshme dhe të përshtatshme për banim. * Sipërfaqe e brendshme neto: 47.19 m² * Sipërfaqe totale bruto: 54.43 m² * Një dhomë ndenje * Një dhoma gjumi * Një tualet •Pallati ndodhet në fazën karabina në katin e katërt •Të gjitha planimetritë që ofrojmë në këtë pallat kanë kubaturë të rregullt dhe të shfrytëzueshme •Zona është një ndër zonat më të kerkuara të momentit të cilës i rritet vlera cdo ditë dhe më shumë • Super mundësi investimi dhe banimi me cmim të arsyeshëm 1200 euro/m2. * Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni! Legacy52b

65,400 €
26/06/2024
 • 54 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Paskuqan » Paskuqan, Tirane

Apartament 2+1 për Shitje në fund të Bulevardit të Ri

Ky apartament ndodhet në katin e tetë banim të një ndërtese nëntëkatëshe në zonën e Paskuqanit buzë rrugës kryesore në Tiranë, duke ofruar një hapësirë të rehatshme dhe të përshtatshme për banim. * Sipërfaqe e brendshme neto: 89.49 m² * Sipërfaqe totale bruto:103.23 m² * Një dhomë ndenje * Dy dhoma gjumi * Një tualet •Pallati ndodhet në fazën karabina në katin e katërt •Të gjitha planimetritë që ofrojmë në këtë pallat kanë kubaturë të rregullt dhe të shfrytëzueshme •Zona është një ndër zonat më të kerkuara të momentit të cilës i rritet vlera cdo ditë dhe më shumë • Super mundësi investimi dhe banimi me cmim të arsyeshëm 1200 euro/m2. * Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni! Legacy48a

124,000 €
26/06/2024
 • 103 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Paskuqan » Paskuqan, Tirane

Apartament 2+1 për Shitje në fund të Bulevardit të Ri

Ky apartament ndodhet në katin e shtatë banim të një ndërtese nëntëkatëshe në zonën e Paskuqanit buzë rrugës kryesore në Tiranë, duke ofruar një hapësirë të rehatshme dhe të përshtatshme për banim. * Sipërfaqe e brendshme neto: 89.49 m² * Sipërfaqe totale bruto:103.23 m² * Një dhomë ndenje * Dy dhoma gjumi * Një tualet •Pallati ndodhet në fazën karabina në katin e katërt •Të gjitha planimetritë që ofrojmë në këtë pallat kanë kubaturë të rregullt dhe të shfrytëzueshme •Zona është një ndër zonat më të kerkuara të momentit të cilës i rritet vlera cdo ditë dhe më shumë • Super mundësi investimi dhe banimi me cmim të arsyeshëm 1200 euro/m2. * Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni! Legacy42a

124,000 €
26/06/2024
 • 103 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Paskuqan » Paskuqan, Tirane

Oferta per shtepi dhe apartamente per shitje ne Paskuqan nga agjensi imobiliare dhe private. Gjeni prona 1+1, 2+1 te lira per familje ose hapesira te vogla per individe.

office-address