Shtepi per shitje ne Ish Dogana: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 13

Apartament 2+1+2 te Akses Tirana

Apartamenti ndodhet në Kompleksin e ri që po ndërtohet prane Ish Doganes. Kompleksi ”Akses Tirana” është konceptuar për të qenë gjithëpërfshirës. Ai ndodhet vetëm 15 minuta nga qendra e qytetit të Tiranës. Akses Tirana ofron apartamente të projektuara me një standart të lartë dhe stil bashkëkohor, të ndriçuara mirë me vetrata që zgjaten deri në dysheme. Akses Tirana është hapësira më e re multifunksionale në hyrje të Tiranës, me kapacitet ndërtimi rreth 90.000m2, 8 objekte banimi dhe shërbimi. Hapësira rekreative dhe të gjelbërta të shtrira në sipërfaqe dhe lartësi që mundësojnë ndërlidhje midis banimit, biznesit dhe zyrave. Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje. Informacion mbi apartamentin: • Kati 7 banim • Siperfaqe: 117.5 m2 • Rezidence e re • Ne ndertim e siper • Me ashensor Organizimi i brendshëm: • Salloni dhe Ambienti gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone • Korridor Shperndares Per me shume informacione na kontaktoni!

141,000 €
31/05/2024
  • 118 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Ish Dogana » Akses Tirana, Tirane

TIRANA ENTRY II, SHESIM APARTAMENTE 1+1, 2+1, 3+1

Kompleksi shtrihet pergjate aksit te rruges “29 Nentori” prane mbikalimit tek qendra tregtare Casa Italia, Tirane. Kompleksi perfshin godina banimi dhe sherbimi gjithashtu hoteleri dhe institucione bankare e shendetesore, me standarde të larta dhe bashkëkohore. Sheshi I ndertimit kufizohet ne jug nga rruga 29 Nentori e cila eshte aksi kryesor Tirane-Durres. Ndodhet ne nje nyje te rendesishme kominikimi midis Durresit, Tiranes dhe pjeses veriore, Kamez, etj. Rruga kryesore e lidh sheshin me qendren e Tiranes, ne vije te drejte, nepermejt rruges se Durresit. Kompleksi perbehete nga 5 godina., 8 kate mbi toke,1 kat nen toke dhe 1 kat komercial. Disponojme ne shitje apartamente te tipologjive 1+1,2+1,3+1. Per cdo informacion ose vizite ne prone na kontaktoni +355692033500.

1,200 €
15/12/2023
  • 59 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ish Dogana » RRUGA 29 NENTORI, Tirane

KOMPLEKSI MATRIX NE DOGANE, SHITET APARTAMENTE 2+1+2 ME CMIM KLERINGU!

KOMPLEKSI MATRIX NE DOGANE, SHITET APARTAMENTE 2+1 ME CMIM KLERINGU! Ne Dogane ,Rezidenca me e re Matrix e pozicionuar ne nje nga zonat kryesore te Kryeqytetit, nje kompleks multikunksionare me te gjitha fasilitetet e nevojshme ,ofrojme Apartament 2+1 per shitje. Apartamenti ka nje planimetri perfekte dhe orientim optimal me shume drite. Matrix Residence perfshin ambiente pushimi si dhe hapesira te gjelberta te implementuara si pjese e cdo apartamenti. Apartamenti te cilin ofrojme per shitje ndodhet ne katin e katert dhe ka siperfaqe totale 117m2 . Shitet dhe garazh me cmim ekstra.Mos humbisni rastin per te bere tuajin nje apartament ne nje nga ndertimet me te vecanta ne Tirane. Per me shume informacione si dhe per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

1,000 €
10/10/2023
  • 117 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ish Dogana » DOGANE, Tirane

Lista e perditesuar per shtepi ne shitje ne Ish Dogana, perfshire garsoniere dhe apartamente te lira 1+1, 2+1. Cmimet me te lira ne treg, me dhe pa komisione agjensie.

office-address