Kerko shtepi me qira ne Liqeni i Thate - lista e plote e shtepive me qera

Rezultate: 46

QIRA, APARTAMENT PREMIUM 2+1+2 me POST PARKIMI ‼️

✅ Projekti më Elitar në zonën e Liqenit të Thatë, Rezidenca GreenValley 1 | Orion Construction. 
Informacion mbi Apartamentin: 
 ▪︎ Ndërtim i Ri (Viti 2024) ▪︎ Godinë Individuale 3 Kate ▪︎ Cilësi e Lartë Ndërtimi
 ▪︎ Kati 3 ▪︎ me Ashensor 
 ▪︎ Sipërfaqe Bruto: 120 m2 ▪︎ Sipërfaqe Neto: 107 m2 ▪︎ Privatësi Maksimale ▪︎ Siguri Absolute ▪︎ Rezistenc Sizmike 9 Rihter ▪︎ 2 Apartamente në Kat
 ▪︎ Kubaturë e rregullt 
 ▪︎ Orientim: Lindje-Jug-Perëndim ▪︎ Post Parkimi në kat -1 (pranë Ashensorit) ▪︎ Administrim i përfshirë në çmim Organizimi: 
 ▪︎ Koridor Shpërndarës ▪︎ Sallon Ndënjie me Oxhak funksional
 ▪︎ Kuzhinë Inkaso (me dritare) & Ishull
 ▪︎ 2 Dhoma Gjumi (e çiftit me Tualet) 
 ▪︎ 2 Tualete Inkaso me dush (të dy me dritare) ▪︎ Garderobë ▪︎ Depo/Lavanteri ▪︎ Ballkon Detaje të Tjera: ▪︎ Investim Premium në vlerën 50’000 € ▪︎ Ideuar me Interior Designer ▪︎ në proçes Arredimi si në Rendera ▪︎ Oxhak Funksional me Dru ▪︎ Mobilimi & Elektroshtëpiaket Cilësia Premium
 ▪︎ Parket Veco AC6 ▪︎ Kuzhina Inkaso ▪︎ Lavastovilje ▪︎ Tharëse Rrobash ▪︎ Tharëse Peshqirësh
 ▪︎ Tualetet Inkaso Extra nga të Firmës ▪︎ Sistemi Elektrik & Hidraulik Extra nga të Firmës ▪︎ Tavane Gipsi & Ndricimi Led Extra nga të Firmës ▪︎ Dyert e Brëndshme Extra nga të Firmës ▪︎ Vetratat Termo-Akustike Extra nga të Firmës ▪︎ Grila Eektrike ▪︎ Sistem Kondicionimi Chiller Multisplit
 ▪︎ 3 SMART TV 4K
 ▪︎ Bojra Ekologjike Italiane ▪︎ Sistem Kamerash në Hyrje Për një vizit në pronë më kontaktoni❗️

1,900 € / ne muaj
29/06/2024
 • 120 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Liqeni i Thate » GreenValley Residence, Tirane

APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA, TEK LIQENI I THATE PRANE HOTEL RADISSON!

Apartament me qira 2+1+2 vendosur ne zonen e Liqenit te Thate prane Hotel Radisson. Apartamenti eshte i organizuar ne: -Sallon -Ambient gatimi -2 Dhoma gjumi -Korridor shperndares -2 Tualete - Ballkon ne te gjithe gjatesine e apartamentit Cilesime te tjera: -Totalisht i investuar -Parket -Kondicioner ne cdo ambient -Elekroshtepiake te fjales se fundit te teknologjise Apartamenti eshte i vendosur ne katin 1 te nje pallati te ri te miradministuar me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 110 m2. Vendosur ne nje prej zonave elitare te Tiranes, ku ofrohen te gjitha facilitetet per nje jetese komode dhe te standarteve te larta. Me nje qira mujore 800 euro (neto). Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone kontaktoni!

800 € / ne muaj
22/06/2024
 • 110 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Liqeni i Thate » Liqeni i Thate, Tirane

Apartament Per Qira 2+1+2 Tek Liqeni I Thate

Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati me vit ndertimi 2008 me sistem kapote, me siperfaqe totale 107 m2, me vendndodhje tek Rruga Peti. Organizohet ne, ambient ndenjje me kend gatimi, 1 dhome gjumi me tualet, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje super ballkon. Apartamenti eshte totalisht i investuar, ku muret ndarese jane me Lesh Guri i cili është material rezistent ndaj zjarrit, izolues ndaj nxehtësisë dhe izolues akustik. Apartamenti jepet me qira bashke me nje mobilim modern teper i organizuar. Apartamenti eshte ne proces Hipotekimi. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te zhvilluara dhe kerkuara si per banim ashtu eshte per investim. Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

700 € / ne muaj
17/06/2024
 • 107 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Liqeni i Thate » Liqeni i Thate, Tirane

Apartament 3+1+2 Per Qira, Liqeni I Thate

Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati me ashensor dhe ka siperfaqe totale 133.4 m2 me orientim jug-perendim. Organizohet ne: sallon ndenje kend gatimi 3 dhoma gjumi 2 tualete 3 ballkone korridor Apartamenti jepet bosh dhe ka nje organizim shume te mire dhe eshte shume e pershtatshem per zhvillimin e bizneseve te ndryshme si: klinika te ndryshme, zyra, etj. Apartamenti eshte i diskutueshem edhe per Shitje. Eshte i pajisur me certifikate pronesie. Zona ku ndodhet nje nder zonat me te preferuara per banim dhe ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode dhe zhvillimin e biznesit. Per me shume informacione na kontaktoni.

650 € / ne muaj
30/05/2024
 • 133 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Liqeni i Thate » Liqeni i Thate, Tirane

Lista e perditesuar per shtepi me qira ne Liqeni i Thate, perfshire garsoniere dhe apartamente te lira 1+1, 2+1. Cmimet me te lira ne treg, me dhe pa komisione agjensie.

office-address