Restorant Durresi: Shtepi, apartamente dhe garsoniere me qira

Rezultate: 3

Jepet Apartament me qira 2+1 prane Restorant Durresit!

- Ofrohet për qira një apartament 2+1 me një sipërfaqe prej 115 m2, i vendosur në katin e dytë të një vile trekatëshe. Ky apartament është i organizuar në një ambient të përbashkët dhome ndenjeje dhe kuzhine, duke ofruar gjithashtu 2 dhoma gjumi dhe një tualet. Ka 2 ballkone, njëri prej të cilëve ndodhet në dhomën e gjumit të çiftit dhe tjetri në kuzhinë. Orientimi i apartamentit është Lindje-Perendim, duke garantuar dritë të bollshme gjatë gjithë ditës. Pallati është i pajisur me termoizolim, izolim kapot dhe një derë sigurie e cila hapet me cetofoni. Apartamenti do të jetë i lirë nga data 1 Gusht. Çmimi është 550 Euro i diskutueshëm. Nëse jeni të interesuar për më shumë detaje ose për të bërë një vizitë personale në pronë, ju lutem kontaktoni konsulentin tonë të pronës.

550 € / ne muaj
16/07/2024
  • 115 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Restorant Durresi » Restorant Durresi, Tirane

Oferta per shtepi dhe apartamente me qira ne Restorant Durresi nga agjensi imobiliare dhe private. Gjeni prona 1+1, 2+1 te lira per familje ose hapesira te vogla per individe.

office-address