Shtepi dhe apartamente me qira ne Oxhaku - Gjeni shtepine tuaj ideale

Rezultate: 9

JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1 VETEM PER ZYRA, KOMPLEKSI ASL!

Apartamenti ndodhet në një prej komplekseve më të kërkuar në zonën e Spitaleve, tek Kompleksi ASL rruga "Kongresi i Manastirit". Zona është mjaft e preferuar për shkak të faciliteteve që ofron dhe akesesueshmërisë me zonat e tjera e kryeqytetit. Informacion mbi pronën: • Sipërfaqe neto prej 91 m² • Sipërfaqe totale prej 125,5 m² • Pozicionohet në katin e 1 banim, të një ndërtese me ashensor dhe e mirëadministruar. • Organizimi: korridor shpërndarës, ambient ndenjie dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. • Planimetri e rregullt dhe e shfrytëzueshme në maksimum. • OFROHET BOSH PER BANIM VETEM NEQOFTESE QERAMARRESI MERR PERSIPER VETE TA MOBILOJ. Informacion mbi Kompleksin ASL: • Izolim Akustik - ju mbron nga zhurmat e jashtme dhe ju ofron një jetesë me standarte të larta të saj. • Termoizolim - ju mundëson të keni një ambjent banimi të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër duke ju kursyer energji elektrike. • Mundësi Parkimi në dy kate nëntokë. • Hapësira të gjelbëruara dhe shplodhëse. Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

600 € / ne muaj
27/10/2023
  • 126 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Oxhaku » Rruga Kongresi i Manastirit, Tirane

Zbuloni shtepi dhe apartamente me qira ne Oxhaku perfshire ofertat me te lira. Faqja jone ka prona 1+1, 2+1, garsoniere te pershtatshme per studentet, profesionistet, dhe familje.

office-address