Shtepi me qira ne Komuna e Parisit: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 33

Jepet me Qira Apartament 2+1+2 tek Komuna e Parisit!

Jepet me qira Apartament 2+1+2 tek Komuna e Parisit,prane Qendres Kristal. Apartamenti pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati me ashensor. Ka siperfaqe neto prej 157.8m2 dhe organizohet si me poshte: -Koridor shperndares -Sallon i madh -Kuzhine e vecuar -2 dhoma gjumi -2 tualete (njeri me vaske) -2 Ballkone Apartamenti mund te konvertohet ne 3+1 . Jepet me qira i mobiluar si ne foto. Cmimi i diskutueshem! Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e kerkuar, prane te gjitha faciliteteve te nevojshme me akses ne disa nga zonat me te frekuentuara si Qendra e Tiranes,Liqeni artificial etj. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!!

800 € / ne muaj
20/06/2024
  • 158 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Komuna e Parisit » Komuna e Parisit, Tirane

APARTAMENT PËR QIRA 2+1+DEPO TEK KOMUNA E PARISIT!

Japim apartament për qira tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim, në një godinë të re dhe organizohet në sallon ndenje bashkë me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet, korridori, i cili bën shpërndarjen mes ambienteve dhe 2 ballkone. Ka një orientim perfekt, çka bën të mundur diell dhe ndriçim natyral në pjesën më të madhe të ditës. Apartamenti është i rikonstruktuar, investuar së fundmi, si edhe arreduar me shumë cilësi. Ka një pozicion mjaft të mirë pranë rrugës kryesore, si edhe ka të gjitha facilitetet afër, kopësht, shkolla, si dhe çdo shërbim social. Apartamenti lirohet në fund të muajit Qershor. Prona disponon dokumentacion hipotekor të rregullt. Për më shumë informacion dhe një vizitë në pronë, na kontaktoni!

800 € / ne muaj
25/05/2024
  • 112 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Komuna e Parisit » Komuna e Parisit, Tirane

Shfletoni njoftime per apartamente dhe shtepi me qira ne Komuna e Parisit te duashpi.al. Gjeni pronen perfekte 1+1, 2+1 ne zonat me te kerkuara si Komuna e Parisit.

office-address