Shtepi me qira ne Myslym Shyri: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 26

MYSLYM SHYRI, JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PER ZYRA!!

Myslym Shyri, prane Drejtorise se Policise, Jepet me Qira Apartament 2+1 per zyra. Ambient 84 m2 ne nje ndertese ikonike italiane. Ndertesa eshte rinovuar teresisht brenda dhe jashte ne vitin 2023, me sisteme termo-izolimi kapot. Ambienti i brendshem i apartamentit eshte rinovuar ne vitin 2024, me vetrata te reja dopio xham, tualet teresisht i rinovuar dhe laminat i cilesise se larte i sapo vendosur. Ambienti eshte i pa-mobiluar, i pershtatshem per zyra,me dy dhoma te bollshme dhe ndricim natyral nga fasada e perparme e xhamit. I gjithe apartamenti eshte i pozicionuar ne rruge kryesore, me mundesi per te vendosur logo biznesi ne fasaden e perparme te pallatit. Per me shume info me kontaktoni!

800 € / ne muaj
01/07/2024
 • 84 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Myslym Shyri » Myslym Shyri, Tirane

QIRA, APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2 me POST PARKIMI ‼️

Informacion mbi Apartamentin:
 • Ndërtim i Ri
 • Kati 4 • 2 Ashensor
 • Sipërfaqe Bruto: 190 m2
 • Sipërfaqe Neto: 163 m2
 • Orientim: Jug-Lindje • Dritë natyrale në çdo ambient
 • Kubaturë e Rregullt
 • Post Parkimi (përfshirë në çmim)
 Organizimi:
 • Korridor Shpërndarës
 • Salloni i Ndënjes
 • Dhomë Gatimi
Inkaso (me dritare) • 2 Dhoma Gjumi • Garderobë
 • Lavanteri • 2 Tualete Inkaso
 • 2 Ballkone Detaje të Tjera:
 • Investim Premium
 • Arreduar me Interior • Kuzhinë Inkaso • Ndriçim Led • Tavan i Varur • Parket AC6 Druri
 • Tualetet Inkaso
 • 2 SMART TV 4K
 • Kondicionim Chiller Inverter
Daikin • Dritare Termo-Akustike

 ✅ Apartamenti ndodhet një zonë shumë të aksesueshme, 100 m larg Qendrës së Tiranës. Për një vizit në pronë më kontaktoni❗

1,900 € / ne muaj
22/06/2024
 • 190 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Myslym Shyri » 3 min larg QENDRËS, Tirane

QIRA, APARTAMENT MODERN 1+1+2 me POST PARKIMI ‼️

Informacion mbi Apartamentin:
 • Ndërtim i Ri
 • Kati 8 • 2 Ashensor
 • Sipërfaqe Bruto: 95 m2
 • Sipërfaqe Neto: 81 m2
 • Orientim: Jug-Perëndim
 • Dritë natyrale në çdo ambient
 • Kubaturë e Rregullt
 • Post Parkimi (përfshirë në çmim)
 • Kusht Kontrat Noteriale • Nuk lejohen kafsh shtëpiake • Lirohet me 30 Gusht • Mund të bëjm shoqërime ndërkohë Organizimi:
 • Korridor shpërndarës
 • Salloni i Ndënjes
 • Ambient Gatimi
Inkaso • Dhomë Gjumi • Garderobë
 • 2 Tualete Inkaso
 • 2 Ballkone me Pamje të Lirë

 Detaje të Tjera:
 • i Investuar
 • Mobilim Modern
 • Kuzhinë Inkaso • Ndriçim Led • Tavan i Varur • Parket AC6 Druri
 • Tualetet Inkaso
 • 2 SMART TV 48”
 • Kondicionim Chiller Inverter
 • Dritare Termo-Akustike

 ✅ Apartamenti ndodhet një zonë shumë të aksesueshme, 200 m larg Qendrës së Tiranës. 
 Për një vizit në pronë më kontaktoni❗

1,200 € / ne muaj
22/06/2024
 • 95 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Myslym Shyri » Myslym Shyri, Tirane

Apartament 1+1 me qira në Sheshi Skënderbej/Myslym Shyri, Tiranë - 600€ | 70 m²

Ky apartament ndodhet në një zonë të preferuar dhe qendrore në Tiranë, te Sheshi Skënderbej/Myslym Shyri, duke ofruar akses të lehtë në shërbimet kryesore qytetare. • Sipërfaqe neto: 70 m² • Ndodhet në katin e 6-të, i cili është edhe kati i fundit i ndërtesës • Shtëpi me një dhomë gjumi dhe një banjo • Ka një dhomë ndenje dhe një kuzhinë të pajisur • Është i pajisur me kondicioner dhe lavastovilje • Ideal për individë ose çifte që kërkojnë të jetojnë në qendër të qytetit • Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

600 € / ne muaj
24/05/2024
 • 70 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Myslym Shyri » pran drejtoris se policis, Tirane

Apartament 3+2 për qira në Myslym Shyri, Tiranë - 1300€ | 150 m²

Ky apartament është i vendosur në katin e gjashtë në një zonë të pëlqyer të Tiranës, Myslym Shyri, duke ofruar një jetesë të rehatshme dhe të qetë në qendër të qytetit. • Sipërfaqe neto: 150 m² • Ndodhet në katin e 6-të • Ka 1 sallon, 1 kuzhinë, 3 dhoma gjumi dhe 2 banjo • I pajisur me kondicioner dhe ashensor • Pranë qendrës së qytetit, qendrave tregtare, stacionit të zjarrfikësve, policisë, spitalit dhe shkollave • Ideal për familje ose profesionistë që kërkojnë komoditet dhe qasje të lehtë në shërbimet kryesore • Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

1,300 € / ne muaj
02/05/2024
 • 150 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Myslym Shyri » Myslym Shyri, Tirane

Apartament 4+2 me qira në Myslym Shyri, Tiranë - 2200€ | 300 m²

Ky apartament i madh dhe i rinovuar gjendet në katin e nëntë të një ndërtese 11-katëshe në zonën e Myslym Shyrit, Tiranë. Apartamenti është rinovuar më 2020 dhe ofron hapësira të bollshme dhe moderne për banim. • Sipërfaqe e brendshme: 290 m² • Sipërfaqe totale: 300 m² • Sipërfaqe e ballkonit: 30 m² • Dy dhoma ndenjeje dhe një kuzhinë • Katër dhoma gjumi dhe dy banjo • E ndërtuar më 2012 dhe e rinovuar më 2020 • I përshtatshëm për familje të mëdha ose për ata që kërkojnë hapësira të mëdha për jetesë në qytet • Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

2,200 € / ne muaj
02/05/2024
 • 300 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Myslym Shyri » Myslym Shyr, Tirane

Lista e perditesuar per shtepi me qira ne Myslym Shyri, perfshire garsoniere dhe apartamente te lira 1+1, 2+1. Cmimet me te lira ne treg, me dhe pa komisione agjensie.

office-address