Sheshi Skenderbej (Qender): Shtepi, apartamente dhe garsoniere me qira

Rezultate: 43

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 4+1+2 NE QENDER

Ofrojme super apartament per qira ne Qender . Eshte totalisht e investuar dhe ka siperfaqe ndertimi 140 m2 . Eshte i organizuar ne 4 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, 2 tualete, ballkon. Apartamenti ka 4 kondicioner 1 TV, 1 frigorifer 1 krevat dopjo dhe 1 kundrabufe . Eshte i pershtatshme per banim,zyra per biznes , Airbnb. Hapesira e bollshme lejon zhvillimin e tipologjive te ndryshme te sipermarrjes. Zona ne te cilen ndodhet prona ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme si shkolla, kopshte, farmaci, market, furre buke, stacion autobusi etj. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

1,000 € / ne muaj
18/07/2024
  • 140 m2
  • 4 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Sheshi Skenderbej (Qender) » KAFE FLORA, Tirane

QIRA, APARTAMENT PREMIUM 2+1, QENDËR‼️

✅ Apartamenti ndodhet 5 hapa larg Sheshit Skënderbej, Qendër e Tiranës. 
 Informacion mbi Apartamentin: ▪︎ Ndërtim Ekzistues
 ▪︎ Kati 2
 ▪︎ Sipërfaqe: 72 m2 
 ▪︎ Kubaturë e rregullt 
 ▪︎ Orientim: Lindje-Jug-Perëndim Organizimi: 
 ▪︎ Korridor Shpërndarës ▪︎ Sallon Ndënjie
 ▪︎ Kuzhinë Inkaso e veçuar (me dritare)
 ▪︎ 2 Dhoma Gjumi (e çiftit me Ballkon) 
 ▪︎ Tualet Inkaso (me dritare) ▪︎ Ballkon Detaje të Tjera: ▪︎ Investim Premium në vlerën 30’000 € ▪︎ Ideuar me Interior Designer ▪︎ i Pabanuar më Parë ▪︎ Mobilimi & Elektroshtëpiaket Cilësi e Lartë
 ▪︎ Kuzhina Inkaso ▪︎ Parket AC6 ▪︎ Tharëse Peshqirësh ▪︎ Sistemi Elektrik & Hidraulik i Ri ▪︎ Tavane Gipsi & Ndricimi Led ▪︎ Dyert e Brëndshme të Reja ▪︎ Sistem Kondicionimi Chiller Multisplit
 ▪︎ 3 SMART TV 4K
 ▪︎ Dritare Triplex Termo-Akustike Për një vizit në pronë më kontaktoni❗️

1,000 € / ne muaj
05/07/2024
  • 72 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Sheshi Skenderbej (Qender) » Sheshi Skenderbej (Qender), Tirane

Apartament Me Qira 2+1+3 Në Afërsi Të Shkencave Të Natyrës, Qendër!

Informacione mbi pronën: Apartamenti me sipërfaqe bruto 120 m2 dhe sipërfaqe neto 100 m2 ndodhet në qendër të Tiranës, në afërsi të Shkencave Të Natyrës në katin e 4-ërt banim në një pallat të ri me ashensor, me administrim shumë te mirë. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar, i organizuar në një sallon të madh me ballkon, kuzhinë pak te vecuar, me dy dhoma gjumi me tualet dhe një tualet në sallon. Mbetet për t'u theksuar që ofron të gjitha facilitetet e nevojshme jetësore. Organizimi: • 1 Dhomë ndenje • 1 Kuzhinë • 2 Dhoma Gjumi • 3 Tualete • 1 Ballkon *Preferohen familjarë për periudhë afatgjatë *Çmimi: 850 €/muaj i diskutueshëm Ju lutemi na kontaktoni për më shumë informacion ose për të organizuar një vizitë në apartament!

850 € / ne muaj
10/06/2024
  • 120 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 3 Tualete

🏡 Shtepi me qera Sheshi Skenderbej (Qender) » Qender, Tirane

Gjeni shtepine tuaj ideale me qera ne Sheshi Skenderbej (Qender) me nje shumellojshmeri pronash. Filtra te avancuar per 1+1, 2+1 per te ndihmuar ne kerkimin tuaj per apartamente, garsoniere dhe vila.

office-address