Kompleksi Delijorgji shtepi dhe apartamente ne shitje 1+1, 2+1, 3+1, garsoniere okazion

Rezultate: 12

PRANE DELIJORGJIT, SHESIM APARTAMENT 2+1

Prane Kompleksit Delijorgji, Shesim Apartament 2+1. Siperfaqe Totale: 107m2 Kati: 8-te, i fundit Pallat i Ri, me ashensor Organizimi: Salloni se bashku me ambientin e gatimit, me dalje ne ballkon 2 dhoma gjumi, ku ne dhomen matrimoniale ka serish dalje ne ballkon, ku ku i fundit eshte i mbyllur dhe 1 garderobe e vogel (lehtesisht e konvertueshme ne tualet, pasi linjat instalimet elektrike jane gati). 1 tualet Shitet totalisht i arreduar ne menyre moderne, i investuar kohet e fundit. Ka nje orientim te mire Lindje dhe me nje pamje te lire, dhe te bukur buze Bulevardit Bajram - Curri. Disponon Dokumentacion te Plote Hipotekor. Gjithashtu, disponon edhe tarrace me siperfaqe 120 m2 ku eshte me hyrje personale, me vete dhe me pamje 360°. Per me shume detaje, kontaktoni agjenten e prones

205,000 €
17/07/2024
 • 105 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Kompleksi Delijorgji shtepi ne shitje » Perballe me Kompleksin Delijorgji, Tirane

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI "SHUSHICA" PERBALL DELIJORGJIT!

Apartamenti ndodhet në rrugën Stavri Themeli, përballë kompleksit Delijorgji dhe gjendet në një kompleks të vogël miqësor për familjet me fëmijë. Është një apartament 2+1 me certifikatë pronësie, me një sipërfaqe totale prej 95.2 m² (86.84 m² sipas certifikatës). Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një ndërtese të re me ashensor. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë moderne, me parket, kondicioner, dhe është i organizuar: 1 dhomë ndenjeje me zonën e kuzhinës 2 dhoma gjumi 1 një tualet 1 ballkon 1 korridor që ndan dhomat. Orientim Jug-Lindje Cmimi eshte i diskutueshem. Per cdo info apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

170,000 €
11/07/2024
 • 95 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Kompleksi Delijorgji shtepi ne shitje » Globe, Tirane

PERBALLE KOMPLEKSIT DELIJORGJI , SHITET SUPER APARTAMENT 2+1

Shitet, super apartament 2+1 ne rrugen Stavri Themeli, perballe kompleksit Delijorgji. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar,me ashensor, ne nje kompleks te vogel familjar te pershtatshem per familje me femije. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Apartamenti ka siperfaqje siperfaqe totale 95.2 m² (86.84 m² Neto) Eshte totalisht i mobiluar dhe investuar ne menyre moderne dhe me punime cilesore Apartamenti organizohet ne: - 1 sallon ndenje me kuzhine - 2 dhoma gjumi - 1 tualet - 1 korridor shperndares - 1 ballkon Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto. Zgjedhje fantastike per banim ose investim. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te kerkuara per banim dhe investim, pasi ofrohen te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te rehatshme. Cmimi eshte i diskutueshem! Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

170,000 €
10/07/2024
 • 95 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Kompleksi Delijorgji shtepi ne shitje » Rruga Stavri Themeli, Tirane

SUPER OKAZION, APARTAMENTE 1+1 DHE 2+1 NE SHITJE

Ne rrugen Stavri Themeli, mbrapa qendres tregtare "Globe", ofrojme apartamente 1+1 dhe 2+1 tek "Kris Residence". Apartamentet qe disponojme ofrohen me cmim okazion 1300 euro/m2. Ndodhur ne nje pike shume strategjike, per shkak te afersise dhe infrastruktures se gatshme qe do kete ne perfundim te vazhdimit te Bulevardit "Gjergj Fishta" dhe "Bajram Curri". Gjithashtu eshte 5 minuta larg nga kompleksi "Delijorgji" dhe 10 minuta larg rrugeve hyrese-dalese te kryeqytetit. Ndertimi shume cilesor, me fasade te ventiluar dhe me nje arkitekture moderne. Punimet priten te zgjasin 2 vite. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

1 €
01/04/2024
 • 100 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Kompleksi Delijorgji shtepi ne shitje » Rruga Stavri Themeli, Tirane

Apartament 2+1 në shitje në Kompleksin Delijorgji

Apartament 2+1 në shitje në Kompleksin Delijorgji Apartamenti ka një sipërfaqe brtuo prej 116.52 m2 dhe sipërfaqe neto 100.75 m2 Ndodhet në katin e VI-të të objektit Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon Apartamenti është i sapo përfunduar dhe pozicionhet në një ndër komplekset me elitare të kryeqytetit Kompleksi Delijorgji është cilësuar si kompleksi me i mirë i viteve të fundit, jo vetëm për cilësinë e punimeve por edhe për arkitekturën moderne dhe tejet bashkëkohore, për të patur një jetesë sa më cilësore. Cmimi i shitjes 2500 euro/m2 Disponon gjithashtu një post parkimi në vlerën 35000 euro Totali 326300 euro

326,300 €
11/03/2024
 • 116 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Kompleksi Delijorgji shtepi ne shitje » Kompleksi Delijorgji, Tirane

Kompleksi Delijorgji i cilesuar si kompleksi me design me te bukur ne Tirane ofron nje cilesi te larte jetese. Shtepite dhe apartamentet jane ne pallat te pajisura me kamera sigurie dhe ashensore cilesore. Prane gjenden shume dyqane, sherbime, supermarkete qe e kane bere kete nje nga projektet me te kerkuara.

Me te kerkuarat

office-address