Ish Ekspozita: Shtepi, apartamente dhe garsoniere ne shitje

Rezultate: 19

Apartament 1+1 Per Shitje, Tek Ish Ekspozita

Apartamenti ndodhet në katin e 2 te nje pallati te ri te sapo perfunduar, me një vendndodhje perfekte, shumë afër qendrës. Apartamenti ka një hapsirë të mire organizuar me sipërfaqe të brëndëshme 74,83 m2 dhe siperfaqe totale 87,32 m2, me orientim veri . Apartamenti organizohet ne: Ambient ndenjje me kend gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, dhe ballkon. Pallati ku ndodhet apartamenti ka nje cilesi ndertimi modern sipas standarteve Europiane, me godine banimi dhe sherbimesh 2, 3-11 kate, mbi toke dhe 2 kate parkimi dhe sherbimesh nentoke. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te zhvilluara dhe me te kerkuara si per banim ashtu dhe per investim. Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

0 €
27/06/2024
 • 74 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ish Ekspozita » Ish Ekspozita, Tirane

Apartament 2+1 Per Shitje, Tek Ish Ekspozita

Apartamenti ndodhet në katin e 4 te nje pallati te ri te sapo perfunduar, me një vendndodhje perfekte, shumë afër qendrës. Apartamenti ka një hapsirë të mire organizuar me sipërfaqe të brëndëshme 72,2 m2 dhe siperfaqe totale 84,25 m2, me orientim veri . Apartamenti organizohet ne: Ambient ndenjje me kend gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, dhe ballkon. Pallati ku ndodhet apartamenti ka nje cilesi ndertimi modern sipas standarteve Europiane, me godine banimi dhe sherbimesh 2, 3-11 kate, mbi toke dhe 2 kate parkimi dhe sherbimesh nentoke. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te zhvilluara dhe me te kerkuara si per banim ashtu dhe per investim. Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

0 €
27/06/2024
 • 84 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ish Ekspozita » Ish Ekspozita, Tirane

Apartament 2+1+2 Per Shitje, tek Ish Ekspozita

Apartamenti ndodhet në katin e 5 te nje pallati te ri te sapo perfunduar, me një vendndodhje perfekte, shumë afër qendrës. Apartamenti ka një hapsirë të mire organizuar me sipërfaqe të brëndëshme 97,12 m2 dhe siperfaqe totale 113,35 m2, me orientim veri . Apartamenti organizohet ne: Ambient ndenjje me kend gatimi, 1dhome gjumi me tualet, 1dhome gjumi, 1 tualet, dhe ballkon. Pallati ku ndodhet apartamenti ka nje cilesi ndertimi modern sipas standarteve Europiane, me godine banimi dhe sherbimesh 2, 3-11 kate, mbi toke dhe 2 kate parkimi dhe sherbimesh nentoke. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te zhvilluara dhe me te kerkuara si per banim ashtu dhe per investim. Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

0 €
27/06/2024
 • 113 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Ish Ekspozita » Ish Ekspozita, Tirane

TEK ISH EKSPOZITA, SHITET APARTAMENT 2+1

Shitet apartament 2+1, tek “Ish Ekspozita”. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me atraktive te Tiranes, per shkak te fasiliteteve te shumta, komoditetit qe ofron dhe afersise qe ka me qendren. Ofrohet totalisht i mobiluar dhe i arreduar ne menyre bashkekohore, me te gjitha pajisjet e nevojshme. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor, te mireadministruar. Apartamenti ka siperfaqe 80 m2. Organizohet ne: 1 sallon ndenje 2 dhoma gjumi 1 tualet 1 ballkon -Elektroshtepiake te reja. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

210,000 €
30/04/2024
 • 80 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ish Ekspozita » Ish Ekspozita, Tirane

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK ISH EKSPOZITA

Apartament 2+1+2 për shitje në godinën me të re të qytetit, "Ekspozita Building". Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te banimit dhe organizohet ne 1 dhome ndenje, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ekspozita Building, nje projekt unik ne zemer te Tiranes me 24 kate . Dizajni i godinës i ka kushtuar vëmendje të madhe klimës së Tiranës. Nivelet e larta të izolimit të saj, hijet diellore për të minimizuar fitimin e nxehtësisë dhe tarracat e mëdha që veprojnë si rregullues diellor, sigurojnë që ndërtesa do të ketë nevojë për 30% më pak energji se zhvillimet e tjera të krahasueshme. Zona e banimit e pallatit do të shërbehet nga 10 ashensorë. Zonë e preferuar për banim pasi ofron të gjitha facilitet dhe një standart elitar jetese. Për më tepër informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

626,450 €
17/04/2024
 • 187 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ish Ekspozita » Ish Ekspozita, Tirane

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ISH EKSPOZITA

Apartament 1+1+1 për shitje në godinën me të re të qytetit, "Ekspozita Building". Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te banimit dhe organizohet ne1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Ekspozita Building, nje projekt unik ne zemer te Tiranes me 24 kate . Dizajni i godinës i ka kushtuar vëmendje të madhe klimës së Tiranës. Nivelet e larta të izolimit të saj, hijet diellore për të minimizuar fitimin e nxehtësisë dhe tarracat e mëdha që veprojnë si rregullues diellor, sigurojnë që ndërtesa do të ketë nevojë për 30% më pak energji se zhvillimet e tjera të krahasueshme. Zona e banimit e pallatit do të shërbehet nga 10 ashensorë. Zonë e preferuar për banim pasi ofron të gjitha facilitet dhe një standart elitar jetese. Për më tepër informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

327,000 €
17/04/2024
 • 98 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ish Ekspozita » Ish Ekspozita, Tirane

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ISH EKSPOZITA

Apartament 1+1+1 për shitje në godinën me të re të qytetit, "Ekspozita Building". Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te banimit dhe organizohet ne1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Ekspozita Building, nje projekt unik ne zemer te Tiranes me 24 kate . Dizajni i godinës i ka kushtuar vëmendje të madhe klimës së Tiranës. Nivelet e larta të izolimit të saj, hijet diellore për të minimizuar fitimin e nxehtësisë dhe tarracat e mëdha që veprojnë si rregullues diellor, sigurojnë që ndërtesa do të ketë nevojë për 30% më pak energji se zhvillimet e tjera të krahasueshme. Zona e banimit e pallatit do të shërbehet nga 10 ashensorë. Zonë e preferuar për banim pasi ofron të gjitha facilitet dhe një standart elitar jetese. Për më tepër informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

297,000 €
17/04/2024
 • 89 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ish Ekspozita » Ish Ekspozita, Tirane

Apartamet 3+1 në shitje në Ekspozita Building

Apartamet 3+1 në shitje në Ekspozita Building Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 217.27 m2 dhe sipërfaqe neto 163.12 m2 Ndodhet në katin e VIII-të të objektit Organizohet në një ambient ndenjie, gatimi dhe ngrenie, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një depo Godina Ekspozita, një ndërtesë shumëfunksionale 93 m e lartë në qendër të Tiranës, Shqipëri; që përfshin hapësira komerciale, rezidenciale dhe komoditete publike. Forma e pazakontë e ndërtesës e lejon atë të rrethojë pjesërisht një hapësirë të re të gjelbër, veçanërisht të vlefshme në një kryeqytet të ngarkuar, ku zonat e hapura janë të pakta. Praktika ishte në gjendje, nëpërmjet një rrotullimi të siluetës së ndërtesës së ardhshme në lidhje me parcelën dhe recesionit të katit përdhes, të imagjinonte një ndërtesë statuja e cila gjithsesi është e depërtueshme: pa fasada të mbyllura dhe hapje të ndryshme që formohen si korridore për të. lidhni këtë ndërtim të ri me ato ekzistuese. Mbjellja bujare dhe ballkonet me pamje nga brenda japin një ndjenjë mbylljeje dhe mbrojtjeje nga qyteti i ngarkuar Dizajni i godinës së Ekspozitave prej 24 katesh lejon që ajo të zërë vetëm 44% të truallit, ndërsa fasadat e jashtme i kushtojnë vëmendje klimës së Tiranës me një sistem diellor hijezues që minimizon fitimin e nxehtësisë në ndërtesën me xham bujarisht në verë. . Ekipi i projektimit llogarit se këto strategji do të nënkuptojnë se ndërtesa përdor 30% më pak energji sesa zhvillimet e tjera të krahasueshme Cmimi i shitjes 3500 euro/m2 Totali 760445 euro

760,445 €
19/02/2024
 • 217 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Ish Ekspozita » Ekspozita Building, Tirane

Shitet, Apartament 2+1+2, Ish Ekspozita, Tiranë.

Shitet, Apartament 2+1+2, Ish Ekspozita, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në rezidencën "Ekspozita Building". Forma arkitekturore e ndërtesës është frymëzuar nga forma e malit të Dajtit. Ky projekt thekson hapësirat e gjelbra dhe zonat e përbashkëta që favorizojnë ndërveprimin mes banorëve. Godina multifunksionale Ekspozita Building, do të ketë një lartësi totale prej 93 metrash, me 24 nivele mbi tokë dhe 5 nëntokë. Informacion mbi apartamentin: • Siperfaqja e apartamentit (bruto): 196.92 m2 • Siperfaqja e apartamentit (neto): 121.83 m2 • Siperfaqe Verande: 34.49m2 • Kati 11. Organizimi i brendshem: • Ambient ndenje. • Ambient gatimi. • 2 Dhoma gjumi. • 2 Tualete. • Verandë. Cilësime të tjera: • Ndërtim i ri. • Ashensor. • Orientimi Jug. • Fasadë e ventiluar. • Hidrosanitare incaso. • Sistem chiller. • Fazë karabina. • Në proces hipotekimi. • Zonë e ideale për banim pasi ofron të gjitha facilitetet per një standart elitar jetese. Për ta vizituar na kontaktoni!

629,000 €
09/02/2024
 • 197 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Ish Ekspozita » Ish Ekspozita, Tirane

Shitet, Apartament 2+1, Ish Ekspozita, Tiranë.

Shitet, Apartament 2+1, Ish Ekspozita, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në rezidencën "Ekspozita Building". Forma arkitekturore e ndërtesës është frymëzuar nga forma e malit të Dajtit. Ky projekt thekson hapësirat e gjelbra dhe zonat e përbashkëta që favorizojnë ndërveprimin mes banorëve. Godina multifunksionale Ekspozita Building, do të ketë një lartësi totale prej 93 metrash, me 24 nivele mbi tokë dhe 5 nëntokë. Informacion mbi apartamentin: • Siperfaqja e apartamentit (bruto): 120.37 m2 • Siperfaqja e apartamentit (neto): 79.92 m2 • Siperfaqe Verande: 14.08m2 • Kati 8. Organizimi i brendshem: • Ambient ndenje. • Ambient gatimi. • 2 Dhoma gjumi. • 1 Tualet. • Verandë. Cilësime të tjera: • Ndërtim i ri. • Ashensor. • Orientimi Jug. • Fasadë e ventiluar. • Hidrosanitare incaso. • Sistem chiller. • Fazë karabina. • Në proces hipotekimi. • Zonë e ideale për banim pasi ofron të gjitha facilitetet per një standart elitar jetese. Për ta vizituar na kontaktoni!

396,000 €
09/02/2024
 • 120 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ish Ekspozita » Ish Ekspozita, Tirane

EKSPOZITA BUILDING, SHESIM APARTAMENT 2+1

Ekspozita Building, Shesim Apartament 2+1. Siperfaqe Neto: 79.92m2 Siperfaqe Verande: 14.08m2 Siperfaqe e Perbashket: 26.37 Siperfaqe Totale: 120.37m2 Ndodhet ne katin e 8-te, me nje orientim nga Jugu, ku pozicioni qe disponon ne corner, ben qe te kete nje super pamje te buze bulevardit. Organizohet nga ambienti i ndenjes se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 verande. Apartamenti vjen bashke me nje post parkimi me cmim ekstra 60.000 €. Ekzpozita Building eshte kompleksi me standartin me te larte dhe me inovativ, ne ndertim e siper, shume prane Qendres se Tiranes. Dizajni i godinës i ka kushtuar vëmendje të madhe klimës së Tiranës. Nivelet e larta të izolimit të saj, hijet diellore për të minimizuar fitimin e nxehtësisë dhe tarracat e mëdha që veprojnë si rregullues diellor, sigurojnë që ndërtesa do të ketë nevojë për 30% më pak energji se zhvillimet e tjera të krahasueshme. Forma arkitekturore e ndërtesës është frymëzuar nga forma e malit të Dajtit. Ky projekt thekson hapësirat e gjelbra dhe zonat e përbashkëta që favorizojnë ndërveprimin mes banorëve. Godina multifunksionale Ekspozita Building, do të ketë një lartësi totale prej 93 metrash, me 24 nivele mbi tokë dhe 5 nëntokë. Zona e banimit e pallatit do të shërbehet nga 10 ashensorë. Zonë e ideale për banim pasi ofron të gjitha facilitetet per një standart elitar jetese. Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni.

390,000 €
20/10/2023
 • 120 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ish Ekspozita » Blv. Gjergj Fishta - Ish Ekspozita, Tirane

Oferta per shtepi dhe apartamente per shitje ne Ish Ekspozita nga agjensi imobiliare dhe private. Gjeni prona 1+1, 2+1 te lira per familje ose hapesira te vogla per individe.

office-address