Kerko shtepi me qira ne Shkolla e Baletit - lista e plote e shtepive me qera

Rezultate: 11

Apartament 3+1+2+Ballkon per qira tek Ura e Tabakeve

Jepet Apartament 3+1+2+Ballkon tejet i pershtatshem per zyra ose airbnb Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues me fasade te lyer dhe te mbajtur. Eshte i sapoinvestuar me parket, ndricim, kondicioner dhe nje kuzhine te fundit. Orientimi i apartamentit ne Veri-Perendim dhe Jug-Lindje i mundesojne apartamentit ndricim natyral gjate gjithe dites. Siperfaqja prej 82,5 metrash eshte persosshmerisht e shfrytezueshme dhe organizohet ne: 1 Kuzhine dhe ambient ngrenie; 3 Dhoma gjumi ku njera mund te kthehet ne sallon ndenje; 2 Tualete; 1 Ballkon; Lokacioni dhe aksesi qe ka apartamenti e bejne te perkryer per zyra ose Airbnb. Per informacion te metejshem me kontaktoni!

650 € / ne muaj
22/05/2024
  • 82 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Shkolla e Baletit » Shkolla e Baletit, Tirane

APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA PRANE SHKOLLES SE BALETIT!

Jepet me qira apartament 2+1+2 tualete ne rrugen Petro Nini Luarasi prane Shkolles se Baletit. Apartamenti eshte i saporestauruar dhe shume pak i banuar. Pallati eshte i ndertuar rreth vitit 2010 dhe disponon ashensor. Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me kuzhinen e vecuar, nje tualet me dritare dhe ballkon i madh me vetrate,gjithashtu ka nje koridor qe ben shperndarjen neper dy dhomat e gjumit dhe nje tualet me dritare . Orientimi Veri-Jug. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e duhura per nje jetese sa me komode. Apartamenti eshte i arreduar kohet e fundit me mobilje bashkekohore. Nuk preferohen kliente me kafshe shtepiake. Apartamenti do te jete i lire me date 1 Shtator. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

900 € / ne muaj
20/05/2024
  • 103 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Shkolla e Baletit » Shkolla e Baletit, Tirane

Shfletoni njoftime per apartamente dhe shtepi me qira ne Shkolla e Baletit te duashpi.al. Gjeni pronen perfekte 1+1, 2+1 ne zonat me te kerkuara si Shkolla e Baletit.

office-address