Apartamente dhe shtepi ne shitje ne Elbasan 1+1, 2+1, garsoniere

Rezultate: 3

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1 ME 60 m2 VERANDE NE ELBASAN❗️

Apartamenti ndodhet tek URA E BAKALLIT, pallat me ashensor edhe shume i mire administruar. Ka pamje totalisht te lire me nje verande te mrekullueshme te sapo restauruar e veshur me dru. Per te krijuar me shume ide rreth apartamentit shikoni videon! Informacion mbi Apartamentin: - Ashensor - Kati 6 banim (jo i fundit) - Sipërfaqe Bruto: 178.05 m2 - Sipërfaqe Neto: 100,84m2
 - Sipërfaqe Verande: 60 m2 - Orientim: Jug - Lindje - Kondicioner Inverter - Totalisht i mobiluar 
Organizimi: - Korridor Shpërndarës
 - Sallon Ndënjie - Ambient Kuzhine me vete
 - 3 Dhoma Gjumi
 - 2 Tualet Për një vizit në pronë më kontaktoni❗️

115,000 €
29/04/2024
  • 178 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Elbasan » Rruga: Kozma Naska, Elbasan

Po kërkoni për shtëpi në shitje në Vlorë? Ne kemi apartamente dhe shtepi 1+1, 2+1, garsoniere. Pronat me cmimet me te lira dhe okazion jane te listuara ne portalin tone.

office-address