Shtepi dhe apartamente me qira ne Rruga Mine Peza - Gjeni shtepine tuaj ideale

Rezultate: 4

Apartament 3+1 me qira në rrugën “Mine Peza”

Apartament 3+1 me qira në rrugën “Mine Peza” Apartamenti ka një sipërfaqe prej 95 m2 Ndodhet në katin e III-të të një pallati ekzistues Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, tualet dhe ballkon Është kryer rikonstruksion rrënjësor në suvature, në sistemin elektrik trefazor, në sistemin hidraulik më ujë 24 ore, më sistem kondicionimi qendror E gjithë sipërfaqja është shtruar me parket industrial, dyer të reja, dritaret duralumi të cilësisë së lartë, pajisur më grila. Aneksi i guzhinës dhe banjo jenë kompletuar më pajisje të kohës etj. E pershtatshme për zyra, studio projektimi, studio klinikë mjekësore e dentare, laborator, studio juridike dhe për çdo veprimtari Cmimi i qirasë 800 euro/muaj

800 € / ne muaj
29/11/2023
  • 95 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Rruga Mine Peza » Mine Peza, Tirane

Gjeni shtepine tuaj ideale me qera ne Rruga Mine Peza me nje shumellojshmeri pronash. Filtra te avancuar per 1+1, 2+1 per te ndihmuar ne kerkimin tuaj per apartamente, garsoniere dhe vila.

office-address