Shtepi me qira ne Sauk: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 8

Touch of Sun, apartament 3+1 me qira

Touch of Sun, apartament 3+1 me qira Apartamenti ka një sipërfaqe prej 185 m2 Ndodhet në katin e III-të Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, njera me tualetin dhe garderobën e saj, dy tualete dhe verandë Dhomat jane mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites dhe ballkoni ju ofron pamje te mrekullushme te zones perreth Ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Mobilimi eshte bashkohor dhe pothuajse i ri. Cdo dhome eshte e shtruar me parket druri dhe e pajisur me sistem qendror per ngrohjen dhe ftohjen. Rezidenca ju ofron siguri maksimale me kamera e roje 24-ore, sheshpushime te gjelberuara me peme e lule te ndryshme, qetesine, kend lojerash per femije, pishine, palester, salle lojerash te ndryshme, salle kinemaje . Nje post parkimi eshte i perfshire ne cmim. Aksesohet lehtesisht ne autostraden Tirane-Elbasan dhe rrugen e Elbasanit. Cmimi i qirasë 1500 euro/muaj

1,500 € / ne muaj
17/07/2024
  • 185 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 3 Tualete

🏡 Shtepi me qera Sauk » Touch of Sun Residence, Tirane

Apartament 2+1+2 me qira tek “Touch Of The Sun Residence”

Apartament 2+1 me qira te “Touch Of The Sun Residence” Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 110 m2, sipërfaqe neto prej 98 m2. Organizohet nga salloni i bollshëm dhe ambient gatimi, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon Apartamenti është tepër modern, I mobiluar me pajiset dhe orenditë me cilësore Vendi ideal për të jetuar shëndetshëm, në mes të gjelberimit në privatesi mes ajrit të pastër, larg zhurmës së kryeqytetit, vetem 8 KM nga qendra e Tiranës. “Touch Of The Sun” nje destinacioni i ri në Tiranë, i cili ofron arkitekturë të përshtatur sipas kërkesave të klienteve, infrastrukture moderne, me ashensor i cili shkon gjer ne katin -1, cilësi të lartë ndërtimi, siguri dhe administrim 24 orë, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet të perzgjedhur me shqiptar edhe të huaj. Cmimi i qirase 750 euro

750 € / ne muaj
11/09/2023
  • 110 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Sauk » Touch of the Sun, Tirane

Lista e perditesuar per shtepi me qira ne Sauk, perfshire garsoniere dhe apartamente te lira 1+1, 2+1. Cmimet me te lira ne treg, me dhe pa komisione agjensie.

office-address