Shtepi dhe apartamente per shitje ne Ish Parku Autobuzave - Gjeni shtepine tuaj ideale

Rezultate: 26

Apartament 2+1 në Shitje tek Ish Parku, Tiranë - 170000€ - I diskutueshem | 95.2 m²

Ky apartament ndodhet në katin e katërt në një zonë të preferuar të Tiranës, të quajtur Ish Parku, dhe ofron një kombinim të përsosur të komoditetit dhe qasjes në shërbime të ndryshme. • Sipërfaqe e brendshme: 86.84 m² • Sipërfaqe e përgjithshme: 95.2 m² • Dhoma ndenje: 1 • Kuzhinë: 1 • Dhoma gjumi: 2 • Tualet: 1 • Rrethinat përfshijnë: Qendrën e qytetit, zonën rurale, qendrat tregtare, stacionin e zjarrfikësve, stacionin e policisë, spitalin, bibliotekën publike, shkollën • Pajisje: Kondicioner, ashensor • Infrastruktura: Kopsht, parking/garazh • Me dokumentacion te rregullt hipotekor • Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

170,000 €
08/07/2024
 • 95 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ish Parku Autobuzave » Rruga Stavri Themeli, Tirane

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE "VIVA COMPLEX", TIRANE!

Apartament ne shitje i vendosur ne rezidencen Viva Complex. Apartamenti eshte i organizuar ne: -Sallon -Ambient gatimi -2 Dhoma gjumi -2 Tualete -Ballkon Me nje siperfaqe totale prej 97.7 m2, i vendosur ne katin e 5, me nje orjentim veri-perendim. Ndertim i vitit 2024. TË DHËNAT E PROJEKTIT 2000㎡ Ndërtuar Katet totale: 10 Katet e banimit: 9 Kate komerciale: 1 Kate parkimi: 2 Kompleksi Viva, një projekt rezidencial i vendosur në rrugën Javer Malo, ndodhet në një zonë të përcaktuar nga masterplani i Bashkisë së Tiranës, që synon rinovimin e lagjes dhe ofrimin e një mjedisi të përshtatshëm dhe të favorshëm për një jetë cilësore. Kompleksi Viva është një strukturë ku estetika dhe elementët bashkëkohorë përzihen pa probleme, duke krijuar një harmoni të pashoqe. Ai qëndron si vendi i përsosur për të përjetuar bukurinë dhe një mënyrë jetese moderne nga dora e parë. Me 9 kate mbi tokë, duke përfshirë 8 nivele banimi dhe dy kate nëntokë, ndërtesa mishëron një shkrirje të jashtëzakonshme të dizajnit arkitekturor modern. Zhvillimi i vazhdueshëm i zonës përreth e pozicionon kompleksin Viva si një investim të qëndrueshëm dhe të vlefshëm për të ardhmen. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mund te kontaktoni!

176,000 €
04/07/2024
 • 98 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Ish Parku Autobuzave » Rruga "Javer Malo", Tirane

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE "VIVA COMPLEX", TIRANE!

Apartament ne shitje i vendosur ne rezidencen Viva Complex. Apartamenti eshte i organizuar ne: -Sallon -Ambient gatimi -Dhome gjumi -Tualet -Ballkon Me nje siperfaqe totale prej 69.9 m2, i vendosur ne katin e 2, me nje orjentim lindje. Ndertim i vitit 2024. TË DHËNAT E PROJEKTIT 2000㎡ Ndërtuar Katet totale: 10 Katet e banimit: 9 Kate komerciale: 1 Kate parkimi: 2 Kompleksi Viva, një projekt rezidencial i vendosur në rrugën Javer Malo, ndodhet në një zonë të përcaktuar nga masterplani i Bashkisë së Tiranës, që synon rinovimin e lagjes dhe ofrimin e një mjedisi të përshtatshëm dhe të favorshëm për një jetë cilësore. Kompleksi Viva është një strukturë ku estetika dhe elementët bashkëkohorë përzihen pa probleme, duke krijuar një harmoni të pashoqe. Ai qëndron si vendi i përsosur për të përjetuar bukurinë dhe një mënyrë jetese moderne nga dora e parë. Me 9 kate mbi tokë, duke përfshirë 8 nivele banimi dhe dy kate nëntokë, ndërtesa mishëron një shkrirje të jashtëzakonshme të dizajnit arkitekturor modern. Zhvillimi i vazhdueshëm i zonës përreth e pozicionon kompleksin Viva si një investim të qëndrueshëm dhe të vlefshëm për të ardhmen. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mund te kontaktoni!

126,000 €
04/07/2024
 • 70 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ish Parku Autobuzave » Rruga "Javer Malo", Tirane

Shitet Apartament 2+1 pranë Square 21!

Ky është një apartament 2+1 me sipërfaqe totale 87m²,për shitje i pozicionuar në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor dhe të mirëmbajtur. Përmbajtja e ambientit: •Sallon •Kuzhinë •2 Dhoma gjumi •Tualet Cilësime të tjera: •Është ideal për çiftet ose familjarët që kërkojnë të jetojnë në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës. •Apartamenti është i investuar, duke filluar që nga instalimet hidraulike dhe elektrike, dritare termike, elektroshtepiake të markave më cilësore, etj,. • Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. *Çmimi 174 000€ Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

174,000 €
10/06/2024
 • 87 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ish Parku Autobuzave » Ish Parku Autobuzave, Tirane

Shitet, Apartament 2+1+2, Kompleksi Viva, Tiranë - 156.300€ | 97.7m²

Të dhëna mbi apartamentin : ● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi ● 2 Dhoma Gjumi ● 2 Tualete ● Kati 2 ● Ashensor ● Sipërfaqe Bruto 97.7 m2 ● Sipërfaqe neto 82.8 m² ● Sipërfaqe të përbashkëta 14.9 m² ● Orientimi Veri- Perëndim Cilësime të tjera: Apartamenti është në ndërtim. Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni! ~~~ Më shumë mbi Kompleksin Viva Kompleksi Viva, një projekt rezidencial i vendosur në rrugën Javer Malo, me 9 kate mbi tokë, duke përfshirë 8 nivele banimi dhe dy kate nëntokë, ndërtesa mishëron një shkrirje të jashtëzakonshme të dizajnit arkitekturor modern. Zhvillimi i vazhdueshëm i zonës përreth e pozicionon Kompleksin Viva si një investim të qëndrueshëm dhe të vlefshëm për të ardhmen.

156,300 €
09/05/2024
 • 98 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Ish Parku Autobuzave » Rruga Javer Malo, Tirane

Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Viva, Tiranë - 102.000€ | 63.8m²

Të dhëna mbi apartamentin : ● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi ● Dhomë Gjumi ● Tualete ● Kati 3 ● Ashensor ● Sipërfaqe Bruto 63.8 m2 ● Sipërfaqe neto 54 m² ● Sipërfaqe të përbashkëta 9.7 m² ● Orientimi Lindje Cilësime të tjera: Apartamenti është në ndërtim. Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni! ~~~ Më shumë mbi Kompleksin Viva Kompleksi Viva, një projekt rezidencial i vendosur në rrugën Javer Malo, me 9 kate mbi tokë, duke përfshirë 8 nivele banimi dhe dy kate nëntokë, ndërtesa mishëron një shkrirje të jashtëzakonshme të dizajnit arkitekturor modern. Zhvillimi i vazhdueshëm i zonës përreth e pozicionon Kompleksin Viva si një investim të qëndrueshëm dhe të vlefshëm për të ardhmen.

102,000 €
09/05/2024
 • 63 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ish Parku Autobuzave » Ish Parku i Autobusave, Tirane

Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Viva, Tiranë - 110.500€ | 69.1m²

Të dhëna mbi apartamentin : ● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi ● Dhomë Gjumi ● Tualete ● Kati 3 ● Ashensor ● Sipërfaqe Bruto 69.1 m2 ● Sipërfaqe neto 58.6 m² ● Sipërfaqe të përbashkëta 10.5 m² ● Orientimi Lindje Cilësime të tjera: Apartamenti është në ndërtim. Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni! ~~~ Më shumë mbi Kompleksin Viva Kompleksi Viva, një projekt rezidencial i vendosur në rrugën Javer Malo, me 9 kate mbi tokë, duke përfshirë 8 nivele banimi dhe dy kate nëntokë, ndërtesa mishëron një shkrirje të jashtëzakonshme të dizajnit arkitekturor modern. Zhvillimi i vazhdueshëm i zonës përreth e pozicionon Kompleksin Viva si një investim të qëndrueshëm dhe të vlefshëm për të ardhmen.

110,500 €
09/05/2024
 • 69 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ish Parku Autobuzave » Ish Parku i Autobusave, Tirane

Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Viva, Tiranë - 118.000€ | 63.2m²

Të dhëna mbi apartamentin : ● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi ● Dhomë Gjumi ● Tualete ● Kati 6 ● Ashensor ● Sipërfaqe Bruto 63.2 m2 ● Sipërfaqe neto 53.6 m² ● Sipërfaqe të përbashkëta 9.6 m² ● Verandë me sipërfaqe 21.2 m2 ● Orientimi Lindje Cilësime të tjera: Apartamenti është në ndërtim. Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni! ~~~ Më shumë mbi Kompleksin Viva Kompleksi Viva, një projekt rezidencial i vendosur në rrugën Javer Malo, me 9 kate mbi tokë, duke përfshirë 8 nivele banimi dhe dy kate nëntokë, ndërtesa mishëron një shkrirje të jashtëzakonshme të dizajnit arkitekturor modern. Zhvillimi i vazhdueshëm i zonës përreth e pozicionon Kompleksin Viva si një investim të qëndrueshëm dhe të vlefshëm për të ardhmen.

118,000 €
09/05/2024
 • 63 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Ish Parku Autobuzave » Rruga Javer Malo, Tirane

Shfletoni njoftime per apartamente dhe shtepi per shitje ne Ish Parku Autobuzave te duashpi.al. Gjeni pronen perfekte 1+1, 2+1 ne zonat me te kerkuara si Ish Parku Autobuzave.

office-address