Vila ne shitje ne Tirane, Durres, Vlore, Shkoder

Rezultate: 440

Shitet, Vilë 3-katëshe, Vilat Gjermane, Tiranë - 465.000€ |468m²

Të dhëna mbi vilën : Vila ka strukturë 3 katëshe ku 2 kate janë për banim dhe një kat shërben si magazinë dhe garazh. Sipërfaqja: ● Sipërfaqja Totale 468m² ● Truall: 387m² ● Gjurma e objektit: 131m² Organizimi i Vilës: ● Kati 0: Shërben si magazinë dhe garazh. ● Kati 1: I mobiluar; Organizimi: 3 dhoma, 2 tualete, 2 ballkone dhe verandë. ● Kati 2: I mobiluar; Organizimi: Sallon i bollshëm, 2 dhoma, 2 tualete dhe verandë. ● Oborr dhe kopësht Cilësime të tjera: -Mundësi e mirë investimi. -Zonë mjaft e qetë që ofron të gjitha facilitet për jetesë komode. -Me certifikate pronësie Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

465,000 €
19/07/2024
 • 468 m2
 • 5 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Vila ne shitje » Vilat Gjermane, Tirane

Shitet Vile 3-Kateshe tek Venue !!

Vila ndodhet ne rrugen ''Naum Veqilharxhi'' 100m larg Venue. Zona ne te cilen ndodhet ka akses me rrugen kryesore dhe ka te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Organizohet nga 3 kate ku secili kat ka hyrje te vecuar. Kati i pare eshte i organizuar ne dy apartamente 1+1 me hyrje te ndara nga njera tjetra me siperfaqe totale prej 112.8m2. Kati i dyte eshte i organizuar nga nje apartament 3+1+2 tualete +kuzhina e vecuar me nje siperfaqe prej 138.2m2 +Sip.Verande+shkalle 27m2. Kati i trete eshte i organizuar nga nje apartament 3+1 me nje siperfaqe prej 134.3m2 +Sip.Verande 25m2. Kati i dyte dhe i 3 lidhen sebashku me shkalle te brendshme. Vila ka siperfaqe totale si me poshte : Sip. Trualli-- 340.6 Sip.Ndertimi --112.8 Sip Banimi total ne 3 kate-- 385.3 Hapesira e brendshme ka drite natyrale pothuajse tere diten,dhe pavaresisht se vila ka akses me rrugen kryesore zona ku ndodhet eshte mjaft e qete. Vila ka oborr , dhe ka mundesi per 7 poste parkimi . Shitet e mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Momentalisht kati i pare dhe kati i dyte eshte i dhene me qira . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni!!

360,000 €
18/07/2024
 • 437 m2
 • 8 Dhoma gjumi
 • 5 Tualete

🏡 Vila ne shitje » Rruga Naum Veqilharxhi, Tirane

MJULLE - BATHORE, VILE PER SHITJE

Vile per Shitje ne Mjulle - Bathore. Pjese e nje prej komplekseve me te reja, te perbere nga 4 vila, ne ndertim e siper. • Siperfaqe Ndertimi: 340m2 • Siperfaqe Oborri: 440m2 Vila eshte 2 kat dhe organizohet: • Kati -1 perbehet aktualisht nga nje hapsire Open - Space. • Kati 0 organizohet nga salloni, ambienti i gatimit, 1 tualet • Kati 1 perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 tualet, dhe 1 ballkon Vlen per tu permendur oborri teper relaksues dhe i gjelberuar, ajri i paster, qe jane nje vlere e shtuar. Gjithashtu, lokacioni qe disponon eshte nje tjeter pike e forte e prones, pasi ka akses te drejtperdrejte me Autostraden, qe lidhet me Liqenin e Tiranes. Cmimi i percaktuar, eshte per fazen aktuale ne te cilen ndodhet vila. Vend parkimi per 2 automjete. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!

500,000 €
17/07/2024
 • 440 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Vila ne shitje » Mjulle - Bathore, Tirane

Shitet, Vilë, Lundër, Tiranë - 590.000€ | 765m2

Të dhëna mbi vilën : ● Strukturë 3-Katëshe ● Sipërfaqe Ndërtimi 425 m2 ● Sipërfaqe Truall 765 m2 Organizimi : ● Kati 0: -- Sipërfaqe 178.3 m2; -- Organizimi: Sallon, 2 dhoma gjumi (njëra nga dhomat ka edhe garderobë), 2 tualete, depo. ● Kati 1: -- Sipërfaqe 92.6 m2; -- Organizimi: Sallon, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe Veranda me sipërfaqe 62.6m2 ● Kati 2: -- Sipërfaqe 94.9 m2 -- Organizimi: 3 Dhoma gjumi, 2 tualete, garderobë, ballkon Cilësime të tjera: Vila ndodhet fare pranë Tegut në zonën e Lundrës me një pamje magjepsëse nga cdo cep i saj. Vila ka hyrje dalje personale për të patur privatësi maksimale; Sistemi kondicionimit Fujitsu inverter; Ambjenti kuzhinës dhe garderobat e kompletuara. Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

590,000 €
17/07/2024
 • 765 m2
 • 5 Dhoma gjumi
 • 5 Tualete

🏡 Vila ne shitje » Afër TEG, Tirane

Vile Individuale per shitje tek Olive Park Residences!

Olive Park Residences karakterizohet nga nje arkitekture moderne, linjat e pastra dhe te lexueshme, thjeshtesia ne forme dhe funksionalitet si dhe volumet me hapesire e plot drite. Vila ne fjale, eshte nje nga vilat me interesante dhe me pozicionimin me te mire ne kompleks. Siperfaqja ndertimore e viles eshte 402,9m2 Siperfaqja e parceles eshte 633m2 Ne katin -1 149.7 m2 kemi ambjentet e kantines apo perdorime te tjera preferenciale si kinema, ambjent argetimi etj, nje lavanteri dhe nje tualet. Kati -1 merr ndricim natural. Ne katin perdhes (0) 123.2 m2 jane salloni dhe ambjenti i kuzhines, nga keto ambjente mund te aksesohen lehtesisht kopshti dhe pishina. Si dhe 1 dhome gjumi e ideuar per miqte. Kati i pare 130 m2 i viles perfshin tre dhoma gjumi dhe 2 tualete. Dhoma Matrimoniale perfshin ambjentin e fjetjes, garderobe dhe nje tualet te brendshem. Dhome e paisur me vetrate te gjere qe mundeson drite maksimale. Ne kete kat ndodhen dhe dy dhoma gjumi te tjera te cilat perdorin nje tualet te perbashket. Pishina vjen si nje element i miremenduar qe ploteson peisazhin e gjelbert te kopshtit, ne cdo vile te kompleksit. Rezidenca ofron per rezidentet e saj privatesi dhe siguri maksimale, fale hyrje-daljeve te kontrolluara dhe perfshirjes se sherbimit te mirembajtjes. Per me shume informacione me kontaktoni!

840,000 €
17/07/2024
 • 633 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Vila ne shitje » Sauk Olive Park Residences, Tirane

Shitet, Vilë, Selitë, Tiranë - 730.000€ |720m²

Të dhëna mbi vilën : Vila ka strukturë 5 katëshe ku kati i fundit është papafingo Sipërfaqja: ● Ndërtimi në total 720m² ● Truall: 270m² ● Gjurma e objektit 100m² ● Bodrum: 100 m² Organizimi i Vilës: ● Kati 1: I parregulluar -- 125 m² ● Kati 2: I mobiluar; Sipërfaqja 125 m²; Organizimi: Sallon, 3 dhoma, 2 tualete, 2 ballkone ● Kati 3: I mobiluar; Sipërfaqja 125 m² ; Organizimi: Sallon, 3 dhoma, 2 tualete, 2 ballkone. ● Kati 4: I mobiluar; Sipërfaqja 125 m²; Organizimi: Sallon, 3 dhoma, 2 tualete, 2 ballkone. ● Papafingo: Sipërfaqja 125 m2 (Nga e cila 2/3 e mbuluar me cati & 1/3 e zbuluar) Cilësime të tjera: -Mundësi e mirë investimi. -Zonë mjaft e qetë që ofron të gjitha facilitet për jetesë komode. -Me certifikate pronësie Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

730,000 €
17/07/2024
 • 720 m2
 • 9 Dhoma gjumi
 • 6 Tualete

🏡 Vila ne shitje » Prane Universitetit Marin Barleti, Tirane

NE LAPRAKE, VILE-3KATESHE PER SHITJE!

Ofrojme vile 3-kateshe per shitje ne Laprake. Eshte totalisht e investuar dhe ka siperfaqe ndertimi 364 m2 dhe siperfaqe trualli 369 m2. Kati 1 eshte i organizuar ne nje ambient ndenje, nje dhome gjumi dhe ambinet gatimi, nje tualet, oborr me siperfaqe te konsiderueshme Kati 2 eshte i organizuar ne nje ambient ndenje, dy dhoma gjumi,tualet dhe ballkon te madh Kati 3 eshte i organizuar ne nje ambient ndenje, nje dhoma gjumi,tualet dhe ballkon te madh Disa cilesime te tjera te viles •Shkalle te brendshme •Parket dhe pllaka •Vetrata dopio xham, grila •Ndertim i vitit 2013 •Sistem kapot dhe sistem kaldaja •Cdo dhome e pajisur me kondicioner •Elektroshtepiake Beko • Tarrace ne katin e 4, me mundesi ndertimi papafingo •Nje mundesi shume e mire investimi •Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Nder zonat me kyce te Tiranes ku ofron gjitha fasilitetete nevojshme , afer spitalit Ushtarak dhe spitalit American 1, me shkollat afer dhe marketet. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

300,000 €
16/07/2024
 • 364 m2
 • 6 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Vila ne shitje » Laprake, Tirane

MJULLE - BATHORE, VILE INDIVIDUALE NE SHITJE !

Vile per Shitje ne Mjulle - Bathore. Pjese e nje prej komplekseve me te reja, te perbere nga 4 vila, ne ndertim e siper. • Siperfaqe Ndertimi: 340m2 • Siperfaqe Oborri: 905m2 Vila eshte 2 kat dhe organizohet: • Kati -1 perbehet aktualisht nga nje hapsire Open - Space. • Kati 0 organizohet nga salloni, ambienti i gatimit, 1 tualet • Kati 1 perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 tualet, dhe 1 ballkon Vlen per tu permendur oborri teper relaksues dhe i gjelberuar, ajri i paster, qe jane nje vlere e shtuar. Gjithashtu, lokacioni qe disponon eshte nje tjeter pike e forte e prones, pasi ka akses te drejtperdrejte me Autostraden, qe lidhet me Liqenin e Tiranes. Cmimi i percaktuar, eshte per fazen aktuale ne te cilen ndodhet vila. Vend parkimi per 2 automjete. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!

550,000 €
15/07/2024
 • 905 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Vila ne shitje » Mjull Bathore, Tirane

VILE NE PLAZH , DURRES PER SHITJE !

Vila ndodhet ne rrugen dytesore Shkozet-Plazh ne nje zone te qete e te pershtatshme per banim. Disponon 379m2 truall, 117m2 ndertim kati perdhe dhe 129m2 ndertim kati siper. Kati perdhe eshte i organizuar si apartament 2+1 dhe gjithashtu ka nje ambient i cili perdoret si ambient pune ndersa kati siper organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome pritjeje, 1 kuzhine te vecuar, korridor, 1 tualet dhe 2 ballkone. Vila eshte e mbuluar me cati dhe gjysma e catise eshte lene si verande e shtruar me pllaka e cila gjithashtu aksesohet me shkalle te brendshme. Rreth e qark viles eshte oborri i cilieshte i mbjelle me peme frutore, peme zbukuruese dhe nje pjese nga pas si bace me zarzavate per nostalgji. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje ! Per me teper informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni !

250,000 €
12/07/2024
 • 250 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Vila ne shitje » Plazh, rruga dytesore, Durres ALB, Durres

NE MULLET, TEK GREEN FIELD RESIDENCE SUPER VILE PER SHITJE!

Rezidenca e vilave gjendet mes kodrave te fshatit Mullet, ne komunen e Petreles, e rrethuar nga ullinj e peme frutore ku fare prane qendron edhe kalaja mesjetare e Petreles. Nje vendndodhje kjo qe ofron pamje mahnitese, monumente historike, privatesi mes natyres, qetesine e periferise por mjaftueshem prane qytetit. Nen kombinimin e arkitektures moderne me kontekstin e natyres se harlisur mesdhetare, Green Field Residence eshte ndertuar duke perdorur materiale te nivelit me te larte me fokus lokal, duke garantuar nje lidhje te drejtperdrejte estetike te ndertimit me terrenin si edhe qendrueshmeri dhe jetegjatesi te materialeve te sprovuara nga klima lokale. Ndertimi - Hidroizolim i nivelit me te larte me tre sisteme: Drenazh dhe Hidroizolim te ndertimit nentoke me variantin klasik (2 shtresa katrama) te cilesise se pare, pergatitja e betonit per katin -1 deri ne nivelin 0 (pllaka + kolona dhe mure vertikale) me aditiv kunder lageshtires dhe perdorimi i sistemit interkapet ne katin nentoke. - Termoizolimi: Fasade e jashtme e veshur me sistem kapot me densitetit te larte te cilesise se pare plus veshje guri dekorativ, fasade xhami termik dhe akustik (triplex + i temperuar) dhe vetrate alumini me ure termike e cilesise se pare. Sherbimet Green Field Residence eshte e rrethuar dhe ruajtur me kamera te teknologjise se larte dhe sherbim security 24 ore, eshte e aksesueshme nga nje hyrje kryesore. Sherbimet qe ofrohen per banoret jane pishina, fusha e sportit si edhe nje bar/restorant. Ndersa administrimi do te perfshije ndricimin, pastrimin dhe mirembajtjen e rrugeve dhe siperfaqeve te perbashketa si edhe ruajtjen e permendur me larte. VILA qe ne ofrojme per shitje organizohet nga nje total prej kater dhoma gjumi te bollshme secila me garderobe, tre tualete dhe dy sallone te medhenj + nje kuzhine dhe tre hapesira depo te medha, te inkorporuara si pjese e nje organizimi lluksoz me hapesira voluminoze dhe komode. Fasadat e hapura, si ne dy sallonet ashtu edhe ne dhomat e gjumit, ofrojne nje pamje te mrekullueshme te natyres si ne ditet me diell ashtu edhe ne ato me shi duke garantuar njekohesisht intimitet te plote nga vilat e tjera. Vila gjithashtu disponon dhe nje pishine. Aktualisht ndodhet ne faze karabina. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr.+355692055138!

660,000 €
12/07/2024
 • 301 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Vila ne shitje » Mullet, Tirane

NE MULLET, TEK GREEN FIELD RESIDENCE SUPER VILE PER SHITJE!

Rezidenca e vilave gjendet mes kodrave te fshatit Mullet, ne komunen e Petreles, e rrethuar nga ullinj e peme frutore ku fare prane qendron edhe kalaja mesjetare e Petreles. Nje vendndodhje kjo qe ofron pamje mahnitese, monumente historike, privatesi mes natyres, qetesine e periferise por mjaftueshem prane qytetit. Nen kombinimin e arkitektures moderne me kontekstin e natyres se harlisur mesdhetare, Green Field Residence eshte ndertuar duke perdorur materiale te nivelit me te larte me fokus lokal, duke garantuar nje lidhje te drejtperdrejte estetike te ndertimit me terrenin si edhe qendrueshmeri dhe jetegjatesi te materialeve te sprovuara nga klima lokale. Ndertimi - Hidroizolim i nivelit me te larte me tre sisteme: Drenazh dhe Hidroizolim te ndertimit nentoke me variantin klasik (2 shtresa katrama) te cilesise se pare, pergatitja e betonit per katin -1 deri ne nivelin 0 (pllaka + kolona dhe mure vertikale) me aditiv kunder lageshtires dhe perdorimi i sistemit interkapet ne katin nentoke. - Termoizolimi: Fasade e jashtme e veshur me sistem kapot me densitetit te larte te cilesise se pare plus veshje guri dekorativ, fasade xhami termik dhe akustik (triplex + i temperuar) dhe vetrate alumini me ure termike e cilesise se pare. Sherbimet Green Field Residence eshte e rrethuar dhe ruajtur me kamera te teknologjise se larte dhe sherbim security 24 ore, eshte e aksesueshme nga nje hyrje kryesore. Sherbimet qe ofrohen per banoret jane pishina, fusha e sportit si edhe nje bar/restorant. Ndersa administrimi do te perfshije ndricimin, pastrimin dhe mirembajtjen e rrugeve dhe siperfaqeve te perbashketa si edhe ruajtjen e permendur me larte. VILA qe ne ofrojme per shitje organizohet nga nje total prej kater dhoma gjumi secila me garderobe, tre tualete dhe dy sallone te medhenj + nje kuzhine dhe tre hapesira depo, te inkorporuara si pjese e nje organizimi ideal te nje balance midis funksionales dhe lluksit. Fasadat e hapura, si ne dy sallonet ashtu edhe ne dhomat e gjumit, ofrojne nje pamje te mrekullueshme te natyres si ne ditet me diell ashtu edhe ne ato me shi duke garantuar njekohesisht intimitet te plote nga vilat e tjera. Aktualisht ndodhet ne faze suvaje. Ofrohet mundesia e ndertimit te pishines me 30.000 euro extra cmimit fillestar. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr.+355692055138!

550,000 €
12/07/2024
 • 260 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Vila ne shitje » Mullet, Tirane

Shitje, Vilë 3 kateshe, Vilat Gjermane, Tiranë.

Disponojme Vile 3 Kateshe, per Shitje Vila ndodhet tek Vilat Gjermane, Tiranë Informacion mbi vilen: • Sipërfaqja e ndertimit 115 m². • Sipërfaqe trualli: 379 m². • Siperfaqe e katit 0: 139.5 m² • Siperfaqe e katit 1: 119 m² • Siperfaqe e katit 2: 115 m² Cilesime te tjera: • Disponon dokumenta te rregullta pronesie • E rrethuar me mur me dy porta, porte automatike me pult dhe porte me hyrje me vete private • Garazh me qepene ku parkohen 2 makina, dhe 1 makine jashte ne oborr • Catia eshte me termoizolim, me beton dhe cati tjegulle cilesore dhe hidroizolim me polisterol • Vila ka privatesi ne nje zone shume te qete, pa zhurma, pasi rruga eshte pa dalje dhe nuk ka levizje makinash te tjera, por vetem te nje blloku prej 5 vilash te pavarura nga njera tjetra • Viles i eshte bere dhe nje investim i ri i konsiderueshem extra ne bahcen nga pas me dalje porte me vete, me gure dekorativ, pedane druri, gjelberim per party dhe barbeque duke i dhene nje privatesi dhe relax absolut • Ka elemente te larte sigurie • Disponon panel diellor dhe sistem ngrohje-ftohje qendror Ciller per te gjithe vilen • Ideale për familjet që kërkojnë komoditet dhe privatësi. • Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

700,000 €
10/07/2024
 • 379 m2

🏡 Vila ne shitje » Vilat Gjermane, Tirane

Vile Per Shitje, Ne Mjulle-Bathore

Vila moderne ka nje siperfaqe ndertimi 403 m2 te organizuar ne 3 kate mbi toke dhe nje kat nentoke dhe siperfaqe trualli 550 m2 me vendndodhje ne Mjulle-Bathore. Organizohet ne: Katin -1, siperfaqe 169,5 m2: 1 dhome gjumi, palester ne shtepi, zyre dhe dhome sherbimi. Kati 0, siperfaqe 105 m2: kuzhine e vecuar, dhome ndenjje, banjo, garderob dhe verande 50 m2 Kati 1, siperfaqe 115,5 m2: 2 dhoma gjumi matrimoniale te pajisura me dollap dhe banjo te brendshme, nje dhome femijesh dhe nje tualet si dhe verande me gjelberim 70 m2. Kati 2, siperfaqe 100,7 m2: tarrace e bukur te gjelber te perdorshme, duke perfshire 20 m2 arbor (pergola). Rezidenca ka nje zone relaksi me nje pishine te jashtme 90 m2, xhakuzi dhe pishine per femije. Vila eshte e rregullt dhe dinjitoze, me vetrata xhami tripleks, punime hidraulike, elektrike dhe izolimi fantastik i bodrumit me materiale ndertimi te perzgjedhura me cilesi te larte. Disponon 2 poste parkimi. Zona e Mjulle-Bathore ku ndodhet vila eshte nje nder zonat me te preferuara te Tiranes per banim per shkak te gjelberimit dhe qetesise qe ofron. Per me shume detaje apo vizite ne ambient, ju lutem na kontaktoni!

1,000,000 €
09/07/2024
 • 403 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 5 Tualete

🏡 Vila ne shitje » Mjull - Bathore, Tirane

Vile Per Shitje, Ne Farke

Vila ka siperfaqe ndertimi 218 m2 te organizuar ne 3 kate mbi toke dhe nje kat nentoke dhe siperfaqe trualli 188 m2 me vendndodhje ne Farke. Me orientim nga mali i Dajtit. Organizohet ne: Katin -1, siperfaqe 66 m2: open space, 1 tualet Katin 0, siperfaqe 66 m2: sallon ndenjje, kend gatimi, tualet Kati 2, siperfaqe 77 m2: 3 dhoma gjumi, tualet, depo Kati 3, siperfaqe 9 m2: open space e shfrytezueshme per playroom Vila eshte e rregullt dhe dinjitoze, me vetrata xhami tripleks, punime hidraulike, elektrike dhe izolimi fantastik i bodrumit me materiale ndertimi te perzgjedhura me cilesi te larte. Disponon 2 poste parkimi. Zona e Farkes ku ndodhet vila eshte nje nder zonat me te preferuara te Tiranes per banim per shkak te gjelberimit dhe qetesise qe ofron. Per me shume detaje apo vizite ne ambient, ju lutem na kontaktoni!

372,800 €
06/07/2024
 • 218 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Vila ne shitje » Farke, Tirane

Vile per Shitje, ne Farke

Vila ka siperfaqe ndertimi 391 m2 te organizuar ne 3 kate mbi toke dhe nje kat nentoke dhe siperfaqe trualli 475 m2 me vendndodhje ne Farke. Me orientim nga mali i Dajtit. Organizohet ne: Katin -1, siperfaqe 102 m2: open space, depo, 1 tualet Katin 0, siperfaqe 87 m2: sallon ndenje, kend gatimi me vete, studio, tualet Kati 2, siperfaqe 101 m2: 1 dhome gjumi me tualet, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon Kati 3, siperfaqe 101 m2: open space e shfrytezueshme per playroom, 1 tualet Vila eshte e rregullt dhe dinjitoze, me vetrata xhami tripleks, punime hidraulike, elektrike dhe izolimi fantastik i bodrumit me materiale ndertimi te perzgjedhura me cilesi te larte. Disponon me 2 poste parkimi. Zona e Farkes ku ndodhet vila eshte nje nder zonat me te preferuara te Tiranes per banim per shkak te gjelberimit dhe qetesise qe ofron. Per me shume detaje apo vizite ne ambient, ju lutem na kontaktoni!

797,050 €
06/07/2024
 • 391 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 5 Tualete

🏡 Vila ne shitje » Farke, Tirane

Turquoise Marina Hamallaj, vilë në shitje

Turquoise Marina Hamallaj, vilë në shitje Vila ka një sipërfaqe parcele prej 245 m2, sipërfaqe fizike 121 m2, sipërfaqe verande 17.5 m2, sipërfaqe oborri 175.69 m2 Kati përdhe organizohet në një sallon ndenjie, ambient gatimi dhe ngrenie, tualet dhe verandë Kati i parë organizohet në dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon Turquoise Marina, Resorti mes detit te kaltër dhe natyrës në Hamallaj, në zonën me të veçantë në Gjirin e Lalëzit. Kompleksi është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROCODE, me ndjekje rigoroze të 10 standardeve evropiane për dizajnin strukturor. Kompleksi ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale. Ofron facilitete te ndryshme si Plazh Privat, Port Ankorimi për mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. Me Marinën më të madhe Rezidenciale në Shqipëri me mbi 200 vendparkime mjetesh lundruese. Turquoise Marina, vetëm 3 orë pranë Prishtinës dhe 4 orë pranë Shkupit. Gjithashtu projekti lidhet me kryeqytetin nëpërmjet aksit Tiranë-Durrës për më pak se 40 min Cmimi i shitjes 380000 euro

380,000 €
06/07/2024
 • 175 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Vila ne shitje » Turquoise Marina, Durres

VILE 2+1 NE GREEN COAST VILLAGE

E vendosur në bregun e bardhë të Palasë, Green Coast është projektuar për t'u lidhur natyrshëm me mjedisin, duke ofruar një jetë komode dhe "të ngadaltë". Green Coast do të jetë një simbol i rëndësishëm i modernitetit, dinamizmit dhe relaksimit. - Detaje: Sip. Ndertimi: 132.75 m2 Sip. Depo: 10.92 m2 Sip. Garazhd: 12.50 m2 Sip. Verande: 119.75 m2 - Cmimi: 705.794 Euro - Blerja e depos eshte opsionale dhe ofrohet me cmimin 1550€/m2 Likujdimi: ✅Kesti 1: 30% prenotim ✅Kesti 2: 20% perfundim karabina ✅Kesti 3: 20% perfundim murature ✅Kesti 4: 20% perfundim rifirniture ✅Kesti 5: 5% dorezimi i celesave ✅Kesti 6: 5% certifikata Green Coast 2 është një vazhdimësi e Green Coast 1, dhe të dyja konsiderohen si destinacioni kryesor i rivierës së jashtëzakonshme shqiptare, duke ofruar cilësinë më të lartë të jetës në një arkitekturë bashkëkohore, të frymëzuar nga vlerat tradicionale të zonës. Një projekt unik për ata që duan të shijojnë natyrën dhe bukurinë e rivierës së mrekullueshme shqiptare gjatë gjithë vitit, në harmoni me arkitekturën moderne të dizajnit, të frymëzuar nga tradita. Një plazh i bukur me guralecë të bardhë qëndron i rrethuar nga ujëra blu dhe te kristalte dhe kodra të gjelbra, duke e bërë këtë zonë një destinacion ëndrrash jo vetëm për pushime, por edhe për të jetuar.

705,794 €
06/07/2024
 • 133 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Vila ne shitje » Palase, Vlore

VILE 2+1 NE GREEN COAST VILLAGE

E vendosur në bregun e bardhë të Palasë, Green Coast është projektuar për t'u lidhur natyrshëm me mjedisin, duke ofruar një jetë komode dhe "të ngadaltë". Green Coast do të jetë një simbol i rëndësishëm i modernitetit, dinamizmit dhe relaksimit. - Detaje: Sip. Ndertimi: 116.03 m2 Sip. Depo: 13.72 m2 Sip. Garazhd: 12.50 m2 Sip. Verande: 70.98 m2 - Cmimi: 567.827 Euro - Blerja e depos eshte opsionale dhe ofrohet me cmimin 1550€/m2 Likujdimi: ✅Kesti 1: 30% prenotim ✅Kesti 2: 20% perfundim karabina ✅Kesti 3: 20% perfundim murature ✅Kesti 4: 20% perfundim rifirniture ✅Kesti 5: 5% dorezimi i celesave ✅Kesti 6: 5% certifikata Green Coast 2 është një vazhdimësi e Green Coast 1, dhe të dyja konsiderohen si destinacioni kryesor i rivierës së jashtëzakonshme shqiptare, duke ofruar cilësinë më të lartë të jetës në një arkitekturë bashkëkohore, të frymëzuar nga vlerat tradicionale të zonës. Një projekt unik për ata që duan të shijojnë natyrën dhe bukurinë e rivierës së mrekullueshme shqiptare gjatë gjithë vitit, në harmoni me arkitekturën moderne të dizajnit, të frymëzuar nga tradita. Një plazh i bukur me guralecë të bardhë qëndron i rrethuar nga ujëra blu dhe te kristalte dhe kodra të gjelbra, duke e bërë këtë zonë një destinacion ëndrrash jo vetëm për pushime, por edhe për të jetuar.

567,827 €
06/07/2024
 • 116 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Vila ne shitje » Palase, Vlore

VILE 2+1 NE GREEN COAST VILLAGE

E vendosur në bregun e bardhë të Palasës, Green Coast është projektuar për t'u lidhur natyrshëm me mjedisin, duke ofruar një jetë komode dhe "të ngadaltë". Green Coast do të jetë një simbol i rëndësishëm i modernitetit, dinamizmit dhe relaksimit. - Detaje: Sip. Ndertimi: 114.72 m2 Sip. Depo: 10.92 m2 Sip. Garazhd: 12.50 m2 Sip. Verande: 76.90 m2 - Cmimi: 572.349 Euro - Blerja e depos eshte opsionale dhe ofrohet me cmimin 1550€/m2 Likujdimi: ✅Kesti 1: 30% prenotim ✅Kesti 2: 20% perfundim karabina ✅Kesti 3: 20% perfundim murature ✅Kesti 4: 20% perfundim rifirniture ✅Kesti 5: 5% dorezimi i celesave ✅Kesti 6: 5% certifikata Green Coast 2 është një vazhdimësi e Green Coast 1, dhe të dyja konsiderohen si destinacioni kryesor i rivierës së jashtëzakonshme shqiptare, duke ofruar cilësinë më të lartë të jetës në një arkitekturë bashkëkohore, të frymëzuar nga vlerat tradicionale të zonës. Një projekt unik për ata që duan të shijojnë natyrën dhe bukurinë e rivierës së mrekullueshme shqiptare gjatë gjithë vitit, në harmoni me arkitekturën moderne të dizajnit, të frymëzuar nga tradita. Një plazh i bukur me guralecë të bardhë qëndron i rrethuar nga ujëra blu dhe te kristalte dhe kodra të gjelbra, duke e bërë këtë zonë një destinacion ëndrrash jo vetëm për pushime, por edhe për të jetuar.

572,349 €
06/07/2024
 • 115 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Vila ne shitje » Palase, Vlore

SHESIM, VILË MODERNE me OBORR, TEG ‼️

✅ Vila ndodhet në nië rezidencë private 2 min larg TEG. Informacion mbi Vilën: •Ndërtim Individual (Viti 2019) •Objekt 3 Kate •Sipërfaqe Ndërtim: 354 m2 •Sipërfaqe Truall: 700 m2 •Kubaturë e Rregullt çdo Kat •Oborr me Gjelbërim •Vend për Pishinë •Verand në Tarrac: 118 m2 •Garazh për 4 Poste Parkimi •Zonë e Qetë •Privatësi Maksimale Organizimi: •4 Dhoma Gjumi •Sallon Ndënjie (me Linjë për Oxhak) •Dhomë Kuzhinë (e veçuar) •5 Tualete Inkaso (me dritare) •3 Ballkone •Garderobë •Depo •Lavanteri •Verandë në Tarrac Detaje të Tjera: •Investim i Ri •Shitet Bosh (gati për Mobilim) •Sistem Termo-Izolim Weber Austriak •Ndriçim Led •Parket •Rrjet Elektrik-Hidraulik cilësor •Vetratat Triplex Termo-Akustike •Kuzhina Inkaso •Tualetet Inkaso •Sistem Kondicionimi Inverter Multi-Split •Panel Diellor •Pus Uji Për një vizitë në pronë më kontaktoni❗️

500,000 €
05/07/2024
 • 936 m2
 • 4 Dhoma gjumi
 • 5 Tualete

🏡 Vila ne shitje » Qendra Tregtare TEG, Tirane

VILE 2+1 NE GREEN COAST VILLAGE

E vendosur në bregun e bardhë të Palasës, Green Coast është projektuar për t'u lidhur natyrshëm me mjedisin, duke ofruar një jetë komode dhe "të ngadaltë". Green Coast do të jetë një simbol i rëndësishëm i modernitetit, dinamizmit dhe relaksimit. - Detaje: Sip. Ndertimi: 112.08 m2 Sip. Depo: 14.38 m2 Sip. Garazhd: 12.50 m2 Sip. Verande: 62.08 m2 - Cmimi: 539.989 Euro - Blerja e depos eshte opsionale dhe ofrohet me cmimin 1550€/m2 Likujdimi: ✅Kesti 1: 30% prenotim ✅Kesti 2: 20% perfundim karabina ✅Kesti 3: 20% perfundim murature ✅Kesti 4: 20% perfundim rifirniture ✅Kesti 5: 5% dorezimi i celesave ✅Kesti 6: 5% certifikata Green Coast 2 është një vazhdimësi e Green Coast 1, dhe të dyja konsiderohen si destinacioni kryesor i rivierës së jashtëzakonshme shqiptare, duke ofruar cilësinë më të lartë të jetës në një arkitekturë bashkëkohore, të frymëzuar nga vlerat tradicionale të zonës. Një projekt unik për ata që duan të shijojnë natyrën dhe bukurinë e rivierës së mrekullueshme shqiptare gjatë gjithë vitit, në harmoni me arkitekturën moderne të dizajnit, të frymëzuar nga tradita. Një plazh i bukur me guralecë të bardhë qëndron i rrethuar nga ujëra blu dhe te kristalte dhe kodra të gjelbra, duke e bërë këtë zonë një destinacion ëndrrash jo vetëm për pushime, por edhe për të jetuar.

539,989 €
05/07/2024
 • 112 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Vila ne shitje » Palase, Vlore

VILE 2+1 NE GREEN COAST VILLAGE

E vendosur në bregun e bardhë të Palasës, Green Coast është projektuar për t'u lidhur natyrshëm me mjedisin, duke ofruar një jetë komode dhe "të ngadaltë". Green Coast do të jetë një simbol i rëndësishëm i modernitetit, dinamizmit dhe relaksimit. - Detaje: Sip. Ndertimi: 119.93 m2 Sip. Depo: 13.86 m2 Sip. Garazhd: 12.50 m2 Sip. Verande: 75.92 m2 - Cmimi: 590.179 Euro - Blerja e depos eshte opsionale dhe ofrohet me cmimin 1550€/m2 Likujdimi: ✅Kesti 1: 30% prenotim ✅Kesti 2: 20% perfundim karabina ✅Kesti 3: 20% perfundim murature ✅Kesti 4: 20% perfundim rifirniture ✅Kesti 5: 5% dorezimi i celesave ✅Kesti 6: 5% certifikata Green Coast 2 është një vazhdimësi e Green Coast 1, dhe të dyja konsiderohen si destinacioni kryesor i rivierës së jashtëzakonshme shqiptare, duke ofruar cilësinë më të lartë të jetës në një arkitekturë bashkëkohore, të frymëzuar nga vlerat tradicionale të zonës. Një projekt unik për ata që duan të shijojnë natyrën dhe bukurinë e rivierës së mrekullueshme shqiptare gjatë gjithë vitit, në harmoni me arkitekturën moderne të dizajnit, të frymëzuar nga tradita. Një plazh i bukur me guralecë të bardhë qëndron i rrethuar nga ujëra blu dhe te kristalte dhe kodra të gjelbra, duke e bërë këtë zonë një destinacion ëndrrash jo vetëm për pushime, por edhe për të jetuar.

590,179 €
05/07/2024
 • 120 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Vila ne shitje » Palase, Vlore

VILE 2+1 NE GREEN COAST VILLAGE

E vendosur në bregun e bardhë të Palasës, Green Coast është projektuar për t'u lidhur natyrshëm me mjedisin, duke ofruar një jetë komode dhe "të ngadaltë". Green Coast do të jetë një simbol i rëndësishëm i modernitetit, dinamizmit dhe relaksimit. - Detaje: Sip. Ndertimi: 111.53 m2 Sip. Depo: 11.68 m2 Sip. Garazhd: 12.50 m2 Sip. Verande: 62.07 m2 - Cmimi: 537.410 Euro - Blerja e depos eshte opsionale dhe ofrohet me cmimin 1550€/m2 Likujdimi: ✅Kesti 1: 30% prenotim ✅Kesti 2: 20% perfundim karabina ✅Kesti 3: 20% perfundim murature ✅Kesti 4: 20% perfundim rifirniture ✅Kesti 5: 5% dorezimi i celesave ✅Kesti 6: 5% certifikata Green Coast 2 është një vazhdimësi e Green Coast 1, dhe të dyja konsiderohen si destinacioni kryesor i rivierës së jashtëzakonshme shqiptare, duke ofruar cilësinë më të lartë të jetës në një arkitekturë bashkëkohore, të frymëzuar nga vlerat tradicionale të zonës. Një projekt unik për ata që duan të shijojnë natyrën dhe bukurinë e rivierës së mrekullueshme shqiptare gjatë gjithë vitit, në harmoni me arkitekturën moderne të dizajnit, të frymëzuar nga tradita. Një plazh i bukur me guralecë të bardhë qëndron i rrethuar nga ujëra blu dhe te kristalte dhe kodra të gjelbra, duke e bërë këtë zonë një destinacion ëndrrash jo vetëm për pushime, por edhe për të jetuar.

537,410 €
05/07/2024
 • 112 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Vila ne shitje » Palase, Vlore

VILE 2+1 NE GREEN COAST VILLAGE

E vendosur në bregun e bardhë të Palasës, Green Coast është projektuar për t'u lidhur natyrshëm me mjedisin, duke ofruar një jetë komode dhe "të ngadaltë". Green Coast do të jetë një simbol i rëndësishëm i modernitetit, dinamizmit dhe relaksimit. - Detaje: Sip. Ndertimi: 111.53 m2 Sip. Depo: 11.96 m2 Sip. Garazhd: 12.50 m2 Sip. Verande: 62.06 m2 - Cmimi: 537.420 Euro - Blerja e depos eshte opsionale dhe ofrohet me cmimin 1550€/m2 Likujdimi: ✅Kesti 1: 30% prenotim ✅Kesti 2: 20% perfundim karabina ✅Kesti 3: 20% perfundim murature ✅Kesti 4: 20% perfundim rifirniture ✅Kesti 5: 5% dorezimi i celesave ✅Kesti 6: 5% certifikata Green Coast 2 është një vazhdimësi e Green Coast 1, dhe të dyja konsiderohen si destinacioni kryesor i rivierës së jashtëzakonshme shqiptare, duke ofruar cilësinë më të lartë të jetës në një arkitekturë bashkëkohore, të frymëzuar nga vlerat tradicionale të zonës. Një projekt unik për ata që duan të shijojnë natyrën dhe bukurinë e rivierës së mrekullueshme shqiptare gjatë gjithë vitit, në harmoni me arkitekturën moderne të dizajnit, të frymëzuar nga tradita. Një plazh i bukur me guralecë të bardhë qëndron i rrethuar nga ujëra blu dhe te kristalte dhe kodra të gjelbra, duke e bërë këtë zonë një destinacion ëndrrash jo vetëm për pushime, por edhe për të jetuar.

537,420 €
05/07/2024
 • 112 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Vila ne shitje » Palase, Vlore

VILE 2+1 NE GREEN COAST VILLAGE

E vendosur në bregun e bardhë të Palasës, Green Coast është projektuar për t'u lidhur natyrshëm me mjedisin, duke ofruar një jetë komode dhe "të ngadaltë". Green Coast do të jetë një simbol i rëndësishëm i modernitetit, dinamizmit dhe relaksimit. - Detaje: Sip. Ndertimi: 110.61 m2 Sip. Depo: 11.15 m2 Sip. Garazhd: 12.50 m2 Sip. Verande: 108.42 m2 - Cmimi: 605.400 Euro - Blerja e depos eshte opsionale dhe ofrohet me cmimin 1550€/m2 Likujdimi: ✅Kesti 1: 30% prenotim ✅Kesti 2: 20% perfundim karabina ✅Kesti 3: 20% perfundim murature ✅Kesti 4: 20% perfundim rifirniture ✅Kesti 5: 5% dorezimi i celesave ✅Kesti 6: 5% certifikata Green Coast 2 është një vazhdimësi e Green Coast 1, dhe të dyja konsiderohen si destinacioni kryesor i rivierës së jashtëzakonshme shqiptare, duke ofruar cilësinë më të lartë të jetës në një arkitekturë bashkëkohore, të frymëzuar nga vlerat tradicionale të zonës. Një projekt unik për ata që duan të shijojnë natyrën dhe bukurinë e rivierës së mrekullueshme shqiptare gjatë gjithë vitit, në harmoni me arkitekturën moderne të dizajnit, të frymëzuar nga tradita. Një plazh i bukur me guralecë të bardhë qëndron i rrethuar nga ujëra blu dhe te kristalte dhe kodra të gjelbra, duke e bërë këtë zonë një destinacion ëndrrash jo vetëm për pushime, por edhe për të jetuar.

605,400 €
05/07/2024
 • 111 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Vila ne shitje » Palase, Vlore

VILE 2+1 NE GREEN COAST VILLAGE

E vendosur në bregun e bardhë të Palasës, Green Coast është projektuar për t'u lidhur natyrshëm me mjedisin, duke ofruar një jetë komode dhe "të ngadaltë". Green Coast do të jetë një simbol i rëndësishëm i modernitetit, dinamizmit dhe relaksimit. - Detaje: Sip. Ndertimi: 109.90 m2 Sip. Depo: 11.02 m2 Sip. Garazhd: 12.50 m2 Sip. Verande: 99.17 m2 - Cmimi: 588.403 Euro - Blerja e depos eshte opsionale dhe ofrohet me cmimin 1550€/m2 Likujdimi: ✅Kesti 1: 30% prenotim ✅Kesti 2: 20% perfundim karabina ✅Kesti 3: 20% perfundim murature ✅Kesti 4: 20% perfundim rifirniture ✅Kesti 5: 5% dorezimi i celesave ✅Kesti 6: 5% certifikata Green Coast 2 është një vazhdimësi e Green Coast 1, dhe të dyja konsiderohen si destinacioni kryesor i rivierës së jashtëzakonshme shqiptare, duke ofruar cilësinë më të lartë të jetës në një arkitekturë bashkëkohore, të frymëzuar nga vlerat tradicionale të zonës. Një projekt unik për ata që duan të shijojnë natyrën dhe bukurinë e rivierës së mrekullueshme shqiptare gjatë gjithë vitit, në harmoni me arkitekturën moderne të dizajnit, të frymëzuar nga tradita. Një plazh i bukur me guralecë të bardhë qëndron i rrethuar nga ujëra blu dhe te kristalte dhe kodra të gjelbra, duke e bërë këtë zonë një destinacion ëndrrash jo vetëm për pushime, por edhe për të jetuar.

588,403 €
05/07/2024
 • 110 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Vila ne shitje » Palase, Vlore

VILE 2+1 NE GREEN COAST VILLAGE

E vendosur në bregun e bardhë të Palasës, Green Coast është projektuar për t'u lidhur natyrshëm me mjedisin, duke ofruar një jetë komode dhe "të ngadaltë". Green Coast do të jetë një simbol i rëndësishëm i modernitetit, dinamizmit dhe relaksimit. - Detaje: Sip. Ndertimi: 103.30 m2 Sip. Depo: 12.62 m2 Sip. Garazhd: 12.50 m2 Sip. Verande: 76.88 m2 - Cmimi: 529.354 Euro - Blerja e depos eshte opsionale dhe ofrohet me cmimin 1550€/m2 Likujdimi: ✅Kesti 1: 30% prenotim ✅Kesti 2: 20% perfundim karabina ✅Kesti 3: 20% perfundim murature ✅Kesti 4: 20% perfundim rifirniture ✅Kesti 5: 5% dorezimi i celesave ✅Kesti 6: 5% certifikata Green Coast 2 është një vazhdimësi e Green Coast 1, dhe të dyja konsiderohen si destinacioni kryesor i rivierës së jashtëzakonshme shqiptare, duke ofruar cilësinë më të lartë të jetës në një arkitekturë bashkëkohore, të frymëzuar nga vlerat tradicionale të zonës. Një projekt unik për ata që duan të shijojnë natyrën dhe bukurinë e rivierës së mrekullueshme shqiptare gjatë gjithë vitit, në harmoni me arkitekturën moderne të dizajnit, të frymëzuar nga tradita. Një plazh i bukur me guralecë të bardhë qëndron i rrethuar nga ujëra blu dhe te kristalte dhe kodra të gjelbra, duke e bërë këtë zonë një destinacion ëndrrash jo vetëm për pushime, por edhe për të jetuar.

529,354 €
05/07/2024
 • 103 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Vila ne shitje » Palase, Vlore

VILE 2+1 NE GREEN COAST VILLAGE

E vendosur në bregun e bardhë të Palasës, Green Coast është projektuar për t'u lidhur natyrshëm me mjedisin, duke ofruar një jetë komode dhe "të ngadaltë". Green Coast do të jetë një simbol i rëndësishëm i modernitetit, dinamizmit dhe relaksimit. - Detaje: Sip. Ndertimi: 102.01 m2 Sip. Depo: 14.03 m2 Sip. Garazhd: 12.50 m2 Sip. Verande: 138.85 m2 - Cmimi: 620.770 Euro - Blerja e depos eshte opsionale dhe ofrohet me cmimin 1550€/m2 Likujdimi: ✅Kesti 1: 30% prenotim ✅Kesti 2: 20% perfundim karabina ✅Kesti 3: 20% perfundim murature ✅Kesti 4: 20% perfundim rifirniture ✅Kesti 5: 5% dorezimi i celesave ✅Kesti 6: 5% certifikata Green Coast 2 është një vazhdimësi e Green Coast 1, dhe të dyja konsiderohen si destinacioni kryesor i rivierës së jashtëzakonshme shqiptare, duke ofruar cilësinë më të lartë të jetës në një arkitekturë bashkëkohore, të frymëzuar nga vlerat tradicionale të zonës. Një projekt unik për ata që duan të shijojnë natyrën dhe bukurinë e rivierës së mrekullueshme shqiptare gjatë gjithë vitit, në harmoni me arkitekturën moderne të dizajnit, të frymëzuar nga tradita. Një plazh i bukur me guralecë të bardhë qëndron i rrethuar nga ujëra blu dhe te kristalte dhe kodra të gjelbra, duke e bërë këtë zonë një destinacion ëndrrash jo vetëm për pushime, por edhe për të jetuar.

620,770 €
05/07/2024
 • 102 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Vila ne shitje » Palase, Vlore

Me te kerkuarat

office-address