Shtepi per shitje ne Sauk i Ri: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 13

OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1+2 TUALETE ''PORTA TIRANA E RE'' !

Apartamenti ndodhet në Rezidencën Porta Tirana e Re, Sauk i Ri pranë TEG. Informacion mbi Apartamentin: •Ndërtim i Ri •me 2 Ashensor •Kati 3 •Kubaturë e Rregullt •Sipërfaqe Neto: 105.70 M2 •Sipërfaqe Bruto: 122.41 M2 •Orientim: JUG-LINDJE •në Proçes Hipotekimi Organizimi: •Korridor Shpërndarës •Sallon Ndënje •Ambient Gatimi •2 Dhoma Gjumi •2 Tualete •1 Ballkone Detaje të Tjera: •Pallati përfundon në Tetor 2024 •Pallat 5 -katesh •Dritare Dopio Xham •Parket •Tualet Inkaso •Muret Narese Dopio Tulle 10 cm + Lesh Guri midis tyre •Fasada Sistem Kapot material me Cilesor Apartamentti ndodhet në një zonë shumë të zhvilluar. Ideal për Banim apo Investim. Për më shumë informacion më kontaktoni!

156,000 €
17/07/2024
 • 122 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Sauk i Ri » Unaza e re, prane TEG, Tirane

Në Shitje Tre Apartamente 2+1+2 tek Rezidenca 'Porta Tirana e Re' 1300 €/m²!

♦Disponojmë tre apartamente 2+1 tek rezidenca 'Porta Tirana e Re' lokalizuar në zonën e rrethrrotullimit të Saukut. ♦Apartamentet janë në kate të ndryshme dhe orientime të larmishme. * Apartamentet janë të disponueshme si më poshtë: 1. Apartament 2+1+2 -Kati i 1-rë banim - Sipërfaqe e brendshme: 128m² - Sipërfaqe e përbashkët: 19.4m² - Sipërfaqe totale: 147.4m² 2. Dy Apartament 2+1+2 me planimetri të njëjtë. -Kati i 2-të banim - Sipërfaqe e brendshme: 110.6m² - Sipërfaqe e përbashkët: 17.4m² - Sipërfaqe totale: 128m² ♦Cilësime të tjera: •Apartamentet kanë planimetri të rregullta dhe funksionale. •Cilësi e lartë ndërtimi,teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambient banimi të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër. •Mundësi ideale investimi. •Pritet të përfundojë në Dhjetor 2024. Çmimi i apartamenteve është 1300 Euro/m². Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

191,620 €
06/07/2024
 • 147 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Sauk i Ri » Sauk, Tirane

SHESIM, APARTAMENT 2+1+2 me 2 POSTE PARKIMI NE SAUK!

Apartamenti ndodhet ne zonen e Saukut. Informacion mbi Apartamentin: * Ndërtim i Ri (Viti 2023) * Sipërfaqe Totale: 137.68 M2 * Sipërfaqe Bruto: 116.53 M2 * Sipërfaqe Neto: 99.82 M2 * Verandë: 21.15 M2 * Kati 5 * Kubaturë e Rregullt * Orientim: Veri-Lindje-Perendim * Dritë Natyrale në çdo ambient * Ashensor * 2 Poste Parkimi (përfshirë në çmim) Organizimi: * Korridor Shpërndarës * Salloni i Ndënjes * Ambient Gatimi * 2 Dhoma Gjumi * 2 Tualete Inkaso (njëri me dritare) * Verandë me Pamje të Lirë nga Tirana Detaje të Tjera: * Sistem Kapot & Termo-Izolim * Dritare Triplex Termo-Akustike * Linje Sistem Kondicionimi Multisplit Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te qete per banim. Për një vizit në pronë më kontaktoni❗️

280,000 €
24/06/2024
 • 138 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Sauk i Ri » Sauk i Ri, Tirane

!! TOUCH OF SUUN Shitet 3+1+3 !!

Super apartment for sale located at "Touch of the Sun". The apartment is organized in: - Living room - Separate kitchen - 3 Bedrooms - Wardrobe - 3 toilets - 1 Storeroom - Spacious veranda The apartment has a total area of 164 m2. It is located on the first floor. The apartment is located in one of the most invested residences in the area. The investment is very high-quality, from the thermal insulation of the external facade that saves electricity, acoustic insulation, floors with natural wood parquet, chiller system, etc. The complex offers super security, swimming pool, gym, game room, cinema, playground. A parking post is included in the price. For a visit to the property, you can contact +355062055138

370,000 €
21/06/2024
 • 200 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Sauk i Ri » Ibrahim Shalqizi, Tirane

Rezidenca "Touch Of The Sun", Shesim Super Apartament 3+1+Post Parkimi!!!

Ne rezidencen Touch of the Sun, shesim apartament 3+1 se bashku me nje post parkimi. Apartamenti ndodhet ne ne katin e 2 te nje nga rezidencat me te mira te Tiranes dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vete, nje dhome gjumi matrimoniale me tualetin e dedikuar, dy dhoma gjumi femijesh, nje tualet te pergjithshem dhe nje ballkon i cili pershkon te gjithe apartamentin. Apartamenti eshte investuar dhe i mobiluar i gjithi, gjithashtu ofron nje pamje te lire. Rezidenca ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga rezidencat me te mira te Tiranes e cila ofron siguri maksimale ku survejohet me kamera dhe roje 24 ore. Gjithashtu rezidenca afron hapsira te perbashketa si, kinema, salle lojrash, salle organizimesh, palester dhe nje pishine per banoret. Administrim fantastik duke filluar qe nga pastrimet, mirmbajtja e hapsirave te gjelberta, mirembajtja e pishines etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit!

315,000 €
04/06/2024
 • 145 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Sauk i Ri » Sauk i Ri, Tirane

VILË PËR SHITJE TEK RRETHRROTULLIMI I SAUKUT !!

Vila është individuale me një sipërfaqe trualli prej 300 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi të organizuar në 3 kate prej 226 m2. Vila në katin e pare ka një sipërfaqe prej 75.2 m2 , 1 dhomë shërbimi, 1 tualet, dhe sallon me kuzhinë te bollshme . Kati i dyte i viles eshte i organizuar ne nje dhome gjumi matriomoniale , dhome gjumi per femije me garderobe si edhe nje tualet . Kati i trete perbehet nga nje dhome matriomoniale e bollshme , me garderobe ; studio , tualet dhe ballkon . Vila eshte komplet e investuar dhe e mobiluar ne detaje , ka sistem chiller , xhama triplex dhe sistem kamerash . Pjese e viles eshte dhe nje godine perkrah, me siperfaqe 80 m2 , e cila mund te perdoret si palester , home cinema ose te pershtatet sipas deshires se klientit . Për me shume informacion na kontaktoni!

450,000 €
30/05/2024
 • 300 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Sauk i Ri » Sauk i Ri, Tirane

SHITET VILE SOLITARE NE KOMPLEKSIN OLIVE PARK RESIDENCE

Vilat solitare të kësaj tipologjie gjenden në brezin e tretë të kompleksit. Ndërtimi i tyre është 2 kate mbi tokë dhe 1 kat nëntokë. Pishina plotëson peisazhin e gjelbër të kopështit, duke u kontoruar nga veshja e pllakave të gurit. Pjesa tjetër e kopështit përbëhet nga hapësira kalimi të cilat shmangin përdorimin e betonit duke u ndërthurur me gjelbërim. Në fasadën lindore të tyre vilat kanë çarje të mëdha dritaresh që mundësojnë futjen e dritës natyrale. Sipërfaqe parcele: 389.5M2 Sipërfaqe Totale e vilës: 295M2 Sipërfaqe Kati -1: 95M2 Sipërfaqe Kati 0: 93.1M2 Sipërfaqe Kati 1: 106.9M2 Sipërfaqe Tarrace: 106.9M2 Sipërfaqe Parkimi mbi Tokë: 30M2 Organizimi: Kati -1 ka sipërfaqe 95M2, pozicionohen ambientet e kantinës, një depo, një tualet, shkalla që të dërgon në katin përdhe si dhe ambientet teknike të pishinës. Kati 0 ka siperfaqe 93.1M2 dhe organizohet nga ambienti ndënjes, kuzhinë, 1 tualet, 1 dhome gjumi, pishinë. Kati 1 ka siperfaqe 106.9M2 dhe organizohet nga korridori i bollshëm që bën shpërndarjen në 4 dhoma gjumi , 2 tualete , 2 ballkone. Gjithashtu vila ka tarrace me siperfaqe 106.9M2 dhe parkim 30m2. Olive Park, një kompleks rezidencial ku ndërthuret vendndodhja perfekte, cilësia superiore e ndërtimit dhe arkitektura moderne. Një projekt i mirëmenduar, për t’ju ofruar standardin më të lartë të jetesës në natyrë. Privatësi dhe siguri maksimale, falë hyrje-daljeve të kontrolluara dhe përfshirjes së shërbimit të mirëmbajtjes. NDËRROHET ME APARTAMENT + DIFERENCËN!!!! Cmimi: 600.000 ALL

580,000 €
26/04/2024
 • 390 m2
 • 5 Dhoma gjumi
 • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Sauk i Ri » Sauk i Ri, Tirane

Apartament 3+1+3 për Shitje në një Rezidencë Pranë TEG-ut!

♦Detajet e Pronës: Ky apartament modern dhe i hapur, me sipërfaqe prej 169.05 m², ndodhet në katin e tretë të një rezidence pranë TEG-ut. ♦Struktura e Ambientit: • Salloni është i ndritur mirë me dritën natyrale • Kuzhinë e veçantë dhe funksionale • 3 dhoma gjumi, ku një prej tyre përfshin edhe tualet brenda • 3 tualete • Depo • Verandë e rehatshme ♦Cilësi Shtesë: •Disponon një post parkimi . • Apartamenti ka pësuar investime të plota, duke përfshirë renovime dhe përmirësime. • Pozicionuar në një nga rezidencat më të preferuara të zonës, ofron një ambient të qetë dhe relaksues për të gjithë anëtarët e familjes. ♦Çmimi është 2500€/m2 . Për informacione të mëtejshme, ju lutemi të na kontaktoni!

422,625 €
30/03/2024
 • 169 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Sauk i Ri » Sauk, Tirane

Shitet, Apartament 1+1, Green Valley Residence, Tiranë - 210,000€ | 74.5m²

Të dhëna mbi apartamentin : ● Ambient Ndenjie + ● Ambient Gatimi i Veçuar ● Dhomë Gjumi ● Tualet ● Ballkon ● Kati 1 ● 74.5 m2 ● Orientimi Jug Lindje ---- Më shumë---- Rezidenca ekskluzive 'Green Valley' në Tiranë ofron vila apartamente premium, ambient shërbimi dhe kënde rekreative për fëmijë, e pozicionuar pranë Parkut të Madh të Liqenit. Projektet e mirëprojektuara ofrojnë dritë natyrale dhe pamje mahnitëse mbi natyrën. Ndërtimi i standarteve të larta dhe teknologjia ekologjike sigurojnë kushte të mira të banimit. Siguria, mirëmbajtja dhe komuniteti i përzgjedhur bëjnë 'Green Valley' një zgjedhje të shkëlqyer për banim cilësor në Tiranë. Cilësime të tjera: Apartamenti është në fazë ndërtimi. Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni!

210,000 €
13/02/2024
 • 75 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Sauk i Ri » Green Valley Residence, Tirane

Lista e perditesuar per shtepi ne shitje ne Sauk i Ri, perfshire garsoniere dhe apartamente te lira 1+1, 2+1. Cmimet me te lira ne treg, me dhe pa komisione agjensie.

office-address