Kerko shtepi me qira ne Rruga e Durresit - lista e plote e shtepive me qera

Rezultate: 22

QIRA, APARTAMENT MODERN 2+1 Rruga e Durrësit!

Jepet me qira APARTAMENT MODERN 2+1 në zonën më të kërkuar, në Rrugën e Durrësit. Informacion mbi Apartamentin: * Ndërtim i ri * Kati 5 nga 8 * Sipërfaqe: 79.81 m2 * Kubaturë e Rregullt * Orientim: Jug-Lindje * Dritë Natyrale në çdo ambient Organizimi: * Korridor Shpërndarës * Salloni i Ndënjes * Ambient Gatimi Inkaso * 2 Dhoma Gjumi * 1 Tualet Inkaso Detaje të tjera: * i arreduar me Arkitekt * interior design * Kuzhinë Inkaso *Aktualisht është në fazë mobilimi dhe përfundon në periudhën fund Gushti-fillim Shtatori. ▫️Apartamenti ka një lokacion ideal për ata që duan të jetojnë afër qëndrës së Tiranës , në një zonë shumë të preferuar e të aksesueshme. Ideal per Familje apo të Huaj. Për një vizit në apartament më kontaktoni

850 € / ne muaj
17/05/2024
  • 80 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Rruga e Durresit » Rr.e Durresit, Tirane

Apartament 2+1+2 me qera i përshtatshëm për biznes tek Rruga e Durrësit, shumë pranë Qendres!

♦Informacione mbi pronën: Sipërfaqe totale: 96.5 m² Kati i 4-të banim. ♦Përmbajtja e ambientit: •Sallon •Kuzhinë •Dy Dhoma gjumi •Dy Tualete •Ballkon ♦Cilësime të tjera: •Apartamenti ndodhet në një pallat të vitit 2024. •Ështe i pajisur me sistem elektrik, ndriçim led, parket, hidrosanitare, kondicioner multisplit për të treja ambientet. •Ështe i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi si zyra, klinikë, qender estetike, qender kursesh etj. *Çmimi : 1150€/muaj ♦Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

1,150 € / ne muaj
07/05/2024
  • 96 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera Rruga e Durresit » Pranë Kafe Flora, Rruga e Durrësit, Tirane

Lista e perditesuar per shtepi me qira ne Rruga e Durresit, perfshire garsoniere dhe apartamente te lira 1+1, 2+1. Cmimet me te lira ne treg, me dhe pa komisione agjensie.

office-address