Kthesa e Kamzes: Shtepi, apartamente dhe garsoniere ne shitje

Rezultate: 19

Tirana Entry II, apartament 2+1 në shitje

Tirana Entry II, apartament 2+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe prej 87.3 m2 bruto dhe 74 m2 neto. Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet në katin e IV-të të objektit Apartamenti është në fazë ndërtimi (Gropë) Objektet e propozuara ndodhen përgjatë aksit të rrugës “29 Nentori” pranë mbikalimit tek qendra tregtare Casa Italia, Tiranë. Kompleksi me godina banimi dhe sherbimi duke perfshirë dhe hoteleri dhe institucione bankare e shëndetësore, me standarde të larta dhe bashkëkohore. Ndodhet në një nyje të rëndesishme kominikimi midis Durrësit, Tiranës dhe pjesës veriore, Kamëz, etj. Rruga kryesore e lidh sheshin me qendrën e Tiranës, në vijë të drejtë, nëpërmejt rrugës së Durrësit. Cmimi i shitjes 1100 euro/m2 Totali 96030 euro

96,030 €
04/06/2024
 • 87 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kthesa e Kamzes » Tirana Entry II, Tirane

Apartament 1+1 në shitje në Residencën Akses Tirana

Apartament 1+1 në shitje në Residencën Akses Tirana Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 71 m2 dhe sipërfaqe neto 62.47 m2 Pozicionohet në katin e IV-të Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon Orientimi i apartamentit është Veri Akses Tirana eshte nje kompleks me parametra e kushte teknike të standardeve me te larta, me hapsira multifunksionale, rekreative, biznesi dhe nje godine te dedikuar vetem per zyra. Vetëm 10 minuta larg qendrës së Tiranës, kompleksi me i ri multifunksional që siguron privatësi, komfort, ventilim natyror dhe siguri. Apartamente të projektuara me një standard të lartë dhe stil bashkëkohor. Ky, ështw momenti më i bukur për të investuar në shtëpinë tënde, në Akses Tirana. Cmimi i shitjes 1300 euro/m2 Totali 92.300 euro

92,300 €
29/03/2024
 • 71 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Kthesa e Kamzes » Akses Tirana, Tirane

Apartament 2+1 në shitje në Residencën Akses Tirana

Apartament 2+1 në shitje në Residencën Akses Tirana Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 117.5 m2 dhe sipërfaqe neto 104.84 m2 Pozicionohet në katin e III-të Organizohet në një ambient ndenjie, ambient gatimi më vete, dy dhoma gjumi,dy tualete dhe një ballkon Orientimi i apartamentit është Jug-Lindje Akses Tirana eshte nje kompleks me parametra e kushte teknike të standardeve me te larta, me hapsira multifunksionale, rekreative, biznesi dhe nje godine te dedikuar vetem per zyra. Vetëm 10 minuta larg qendrës së Tiranës, kompleksi me i ri multifunksional që siguron privatësi, komfort, ventilim natyror dhe siguri. Apartamente të projektuara me një standard të lartë dhe stil bashkëkohor. Ky, është momenti më i bukur për të investuar në shtëpinë tënde, në Akses Tirana. Cmimi i shitjes 1100 euro/m2 Totali 129250 euro

129,250 €
18/03/2024
 • 118 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kthesa e Kamzes » Akses Tirana, Tirane

Apartament 2+1 në shitje në Tirana Entry II

Apartament 2+1 në shitje në Tirana Entry II Apartamenti ka një sipërfaqe prej 94 m2 bruto dhe 79.7 m2 neto. Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet në katin e I-rë të një objekti në fazë ndërtimi. Objektet e propozuara ndodhen përgjatë aksit të rrugës “29 Nentori” pranë mbikalimit tek qendra tregtare Casa Italia, Tiranë. Kompleksi me godina banimi dhe sherbimi duke perfshirë dhe hoteleri dhe institucione bankare e shëndetësore, me standarde të larta dhe bashkëkohore. Ndodhet në një nyje të rëndesishme kominikimi midis Durrësit, Tiranës dhe pjesës veriore, Kamëz, etj. Rruga kryesore e lidh sheshin me qendrën e Tiranës, në vijë të drejtë, nëpërmejt rrugës së Durrësit. Cmimi i shitjes 1100 euro/m2 Totali 103400 euro

103,400 €
02/03/2024
 • 94 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kthesa e Kamzes » Tirana Entry II, Tirane

Vila 2-Katëshe për Shitje në Pallatet e Verdha, Tiranë - 365,000€ | 505 m²

•Prezantojmë një vilë luksoze me dy kate për shitje në zonën e Pallateteve të Verdha, Tiranë. •Kjo vile është një investim i mirë për ata që kërkojnë komoditet dhe qetësi në qendër të qytetit. • Sipërfaqe totale : 505 m² • Sipërfaqe ndertimi kati pare 167m² •Siperfaqe ndertimi kati i dyte :198 m2 • Me certefikate pronesie •E mobiluar dhe e investuar ne menyre bashkohore • Zona e cila po merr shume zhvillim me ndertimin e stacionit te trenit , qendres se madhe tregtare , terminali i cili eshte shume prane • E përshtatshme për familjet e mëdha ose per investim •Cmimi i shitjes 365,000 Euro i diskutushem • Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

365,000 €
29/02/2024
 • 505 m2

🏡 Shtepi ne shitje Kthesa e Kamzes » Kthesa e Kamzes, Tirane

Apartament 3+1 në shitje në Eagle Residence

Apartament 3+1 në shitje në Eagle Residence Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 131 m2 dhe sipërfaqe neto 113.3 m2 Ndodhet në katin e IV-të banim të objektit Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi,dy tualete dhe dy ballkone Eagle Residence është nje residencë e ndërtuar me parametra e kushte teknike të standardeve me te larta, me hapsira multifunksionale, rekreative, biznesi dhe nje godine te dedikuar vetem per zyra. Vetëm 10 minuta larg qendrës së Tiranës, kompleksi me i ri multifunksional që siguron privatësi, komfort, ventilim natyror dhe siguri. Objeki është i pozicionuar buzë rrugës 29 Nëntori Apartamente të projektuara me një standard të lartë dhe stil bashkëkohor. Cmimi i shitjes 1350 euro/m2 Totali 176850 euro

176,850 €
23/02/2024
 • 131 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kthesa e Kamzes » Eagle Residence, Tirane

Apartament 2+1 në shitje në Residencën “Akses Tirana”

Apartament 2+1 në shitje në Residencën “Akses Tirana” Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 117.5 m2 dhe sipërfaqe neto 104.84 m2 Ndodhet në katin e II-të banim të objektit Organizohet në një ambient ndenjie, ambient gatimi më vete, dy dhoma gjumi,dy tualete dhe një ballkon Akses Tirana” eshte nje kompleks me parametra e kushte teknike të standardeve me te larta, me hapsira multifunksionale, rekreative, biznesi dhe nje godine te dedikuar vetem per zyra. Vetëm 10 minuta larg qendrës së Tiranës, kompleksi me i ri multifunksional që siguron privatësi, komfort, ventilim natyror dhe siguri. Apartamente të projektuara me një standard të lartë dhe stil bashkëkohor. Ky, është momenti më i bukur për të investuar në shtëpinë tënde, në Akses Tirana. Disponon një post parkimi në vlerën 15000 euro Cmimi i shitjes 1200 euro/m2 Totali 156000 euro

156,000 €
17/01/2024
 • 118 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kthesa e Kamzes » Akses Tirana, Tirane

Apartament 3+1 në shitje në Residencën “Akses Tirana”

Apartament 3+1 në shitje në Residencën “Akses Tirana” Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 135.5 m2 dhe sipërfaqe neto 119.18 m2 Ndodhet në katin e III-të banim të objektit Organizohet në një ambient ndenjie, ambient gatimi më vete, tre dhoma gjumi,dy tualete dhe një ballkon Akses Tirana” eshte nje kompleks me parametra e kushte teknike të standardeve me te larta, me hapsira multifunksionale, rekreative, biznesi dhe nje godine te dedikuar vetem per zyra. Vetëm 10 minuta larg qendrës së Tiranës, kompleksi me i ri multifunksional që siguron privatësi, komfort, ventilim natyror dhe siguri. Apartamente të projektuara me një standard të lartë dhe stil bashkëkohor. Ky, është momenti më i bukur për të investuar në shtëpinë tënde, në Akses Tirana. Cmimi i shitjes 1200 euro/m2 Totali 162600 euro

162,600 €
11/01/2024
 • 136 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kthesa e Kamzes » Akses Tirana, Tirane

Apartament 2+1 në shitje në Residencën “Akses Tirana”

Apartament 2+1 në shitje në Residencën “Akses Tirana” Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 117.50 m2 dhe sipërfaqe neto 104.84 m2 Ndodhet në katin e III-të të objektit Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi,dy tualete dhe dy ballkone Akses Tirana” eshte nje kompleks me parametra e kushte teknike të standardeve me te larta, me hapsira multifunksionale, rekreative, biznesi dhe nje godine te dedikuar vetem per zyra. Vetëm 10 minuta larg qendrës së Tiranës, kompleksi me i ri multifunksional që siguron privatësi, komfort, ventilim natyror dhe siguri. Apartamente të projektuara me një standard të lartë dhe stil bashkëkohor. Ky, është momenti më i bukur për të investuar në shtëpinë tënde, në Akses Tirana. Cmimi i shitjes 1080 euro/m2 Totali 126900 euro

126,900 €
27/11/2023
 • 118 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kthesa e Kamzes » Akses Tirana, Tirane

Apartament 2+1 ne shitje tek “Kthesa e Kamzës”

Apartament 2+1 ne shitje tek “Kthesa e Kamzës” Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 112.5 m2 dhe siperfaqe neto 100.5 m2 Ndodhet në katin e fundit të një pallati të ri Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon Ka orientim Jug-perëndim cka të mundëson një ncricim gjatë gjithë ditës Apartamenti është i gjithi i sapoinvestuar Apartamenti ndodhet në një kompleks banimi me lulishte, parqe, ambjente rekreacioni per femije, dhe nder te paktet komplekse ne Tiranë qe eshte bere me norma projektimi. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor Çmimi i shitjes 150000 euro

150,000 €
26/10/2023
 • 113 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Kthesa e Kamzes » Kthesa e Kamzes, Tirane

Zbuloni shtepi dhe apartamente per shitje ne Kthesa e Kamzes perfshire ofertat me te lira. Faqja jone ka prona 1+1, 2+1, garsoniere te pershtatshme per studentet, profesionistet, dhe familje.

office-address