Shtepi dhe apartamente per shitje ne Babrru - Gjeni shtepine tuaj ideale

Rezultate: 8

Shitet Vilë në Babrru.

Shitet Vilë në Babrru. Informacion mbi vilën: • Sipërfaqja e ndërtimit: 490m2 . • Strukturë 3-katëshe • Orientim veri-jug-lindje-perëndim • Me dokumentacion të rregullt hipotekor. Organizimi: - Kati i parë është projektuar për zhvillim biznesi me sipërfaqe ndërtimi 164m2. - Kati i dytë ëshë totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore , me 3 dhoma gjumi, ambient ndenje dhe gatimi dhe tualet, me sipërfaqe totale 190m2. - Kati i tretë ose papafingo, ka 2 dhoma gjumi, ambient ndenje dhe gatimi, dhe tualet, me sipërfaqe totale 190m2. Investime ekstra: -Veshje guri, me ferizol dhe me triplet xham -Me spote ndriçuese, oxhak dhe zgarë -Pajisje elektroshtepiake të teknologjisë së fundit -Qepen dhe garazh elektrik -Pamje nga Tirana. Vila është e pajisur me sistem alarmi dhe kamera në cdo ambient. Sistem ndriçimi edhe në mungese së energjisë elektrike. Objekti është i mbuluar me çati. Rruga e shtruar me asfalt, me drenazhim, ndricim. Zonë e qetë dhe lehtësisht e aksesueshme. Cilësime të tjera: • Nërtim cilësor. • Totalisht e investuar. • Mobilim bashkëkohor. • Opsion ideal investimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

380,000 €
27/02/2024
  • 490 m2
  • 5 Dhoma gjumi
  • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Babrru » Babrru, Tirane

Zbuloni shtepi dhe apartamente per shitje ne Babrru perfshire ofertat me te lira. Faqja jone ka prona 1+1, 2+1, garsoniere te pershtatshme per studentet, profesionistet, dhe familje.

office-address