Liqeni i Thate: Shtepi, apartamente dhe garsoniere ne shitje

Rezultate: 82

TEK LAKESIDE RESIDENCE OFROJME PER SHITJE APARTAMENTE TE TIPOLOGJIVE TE NDRYSHME!

Lakeside Rezidence, nje projekt ne proces ndertimi ka nje vendodhje të përkryer ku arkitektura moderne është në harmoni me qetësinë e gjelbërimin. I pozicionuar me nje pamje mbresëlënëse nga Liqeni i Thatë. Eshte lehtësisht i aksesueshëm nga unaza e re e Tiranës. Përqafoni një jetë cilësore duke rezervuar apartamentin tuaj! Ofrojme per shitje apartamente te tipologjive te ndryshme 1+1, 2+1, 3+1. Projekti ofron standardet më të larta në ndërtim dhe shërbim dhe dallon per arkitekturen e cila lejon qarkullimin e ajrit, dritë natyrale. Ndërtim me 5 kate mbi tokë, hapsira residenciale dhe parkim nëntokë. Cmimet fillojne nga 1800 Euro/m² . Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355692033500!

0 €
11/06/2024
 • 153 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Liqeni i Thate » liqeni i thate, Tirane

Apartament Per Shitje 2+1+2 Tek Liqeni i Thate

Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati me vit ndertimi 2008 me sistem kapote, me siperfaqe totale 107 m2, me vendndodhje tek Rruga Peti. Organizohet ne, ambient ndenjje me kend gatimi, 1 dhome gjumi me tualet, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje super ballkon. Apartamenti eshte totalisht i investuar, ku muret ndarese jane me Lesh Guri i cili është material rezistent ndaj zjarrit, izolues ndaj nxehtësisë dhe izolues akustik. Apartamenti shitet bashke me nje mobilim modern teper i organizuar. Apartamenti eshte ne proces Hipotekimi. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te zhvilluara dhe kerkuara si per banim ashtu eshte per investim. Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

149,800 €
07/06/2024
 • 107 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Liqeni i Thate » Rruga Peti, Tirane

Shitet apartament 1+1 te Palladium Residences, Liqeni i Thate

Kompleksi rezidencial pozicionohet në një nga zonat më të dëshiruara të kryeqytetit në kodrinën e “Liqenit të thatë” Lehtësisht i aksesueshëm nga unaza e re e Tiranës. Ky kompleks përbëhet nga blloku "A" dhe blloku "B" Arkitektura e ndërtesës lejon qarkullimin e ajrit, dritë natyrale dhe integrimin e mjedisit përreth me apartamentin. Kompleksi do tju mundesoje: Administrim Profesional Siguri 24 orë Recepsion në hyrje Pishinë & Fitness Profesional SPA, Sauna, Masazh Supermarket Bar Restorant Beauty Medical Center Ambiente të përbashkëta dhe relaksuese qe ofrojnë mundesi për socializim gjatë përditshmërisë suaj. Recepsioni në hyrje të ndërtesës do të jetë në dispozicion të banorëve për çdo informacion që do të nevojitet. Barriera fizike për zhurmat, strukturë antisizmike dhe infrastrukturë e mirëorganizuar.

0 €
06/06/2024
 • 89 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Liqeni i Thate » Liqeni i Thate, Tirane

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK PALLADIUM RESIDENCES, LIQENI I THATE!

Palladium Residences pozicionohet në një nga zonat më të dëshiruara të kryeqytetit në kodrinën e “Liqenit të thatë”. Lehtësisht i aksesueshëm nga unaza e re e Tiranës. Arkitektura e ndërtesës lejon qarkullimin e ajrit, dritë natyrale dhe integrimin e mjedisit përreth me apartamentin. Ambiente të përbashkëta dhe relaksuese qe ofrojnë mundesi për socializim gjatë përditshmërisë suaj. Recepsioni në hyrje të ndërtesës do të jetë në dispozicion të banorëve për çdo informacion që do të nevojitet. Ne kete super rezidence ju ofrojme apartament 1+1 per shitje me siperfaqe 89.28. Apartamenti eshte i organizuar nga nje korridor qe ben shperndarjen te ambienti i ndenjes dhe i gatimit, dhoma e gjumit, nje tualet dhe nje ballkon. Ndertimi eshte ende ne faze suvatimi. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. +355692055138!

160,700 €
31/05/2024
 • 89 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Liqeni i Thate » Liqeni i Thate, Tirane

Shitet apartament 2+1+2 tek Unico Residence .

Shitet apartament i tipologjise 2+1 . Pallati eshte ne ndertim e siper dhe shquhet per cilesine superiore te materialeve qe po perdoren ne ndertimin e tij. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 75 m2 dhe organizohet ne korridorin hyres i cili ben shperndarjen e ambjenteve, sallon ndenje bashke me kendin e gatimit, dhome gjumi.Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet banesa eshte me elitaria ne Tirane teksa ofron te gjitha facilitetet e mundshme si shkolla, kopshte, banka, farmaci, qender shendetesore, bare, restorante, linja trasporti publik etj.“Unico”eshte nje rezidence luksoze me 11 kate mbi toke dhe 4 nen toke qe ofron apartamente, zyra, dyqane dhe vendparkime. Kjo rezidence shpreh nje kombinim te linjave ekstreme dhe elegances me sistemet me inovative te ndertimit, materialeve me te mira me teknologjite me te reja inxhinierike. Per me shume informacione na kontaktoni!

157,500 €
31/05/2024
 • 75 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Liqeni i Thate » Liqeni i Thate, Tirane

SHESIM, APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE NGA LIQENI I THATE!

Apartamenti ndodhet te kompleksi FZ, vije e pare me pamje te lire nga Liqeni i Thate! Informacion mbi Apartamentin:
 * Ndërtim i vitit 2015 * Kati i 3-të 
 * me Ashensor 
 * Sipërfaqe Bruto: 139.4M2 * Sipërfaqe Neto: 114.2M2
 * Orientim: Veri-Lindje-Perendim * me HIPOTEKË * Post Parkimi me cmim extra: 25.000€ Organizimi: 
 * Korridor Shpërndarës
 * Sallon Ndënjie
 * Ambient Gatimi 
 * 3 Dhoma Gjumi 
 * 2 Tualete me dritare * 2 Ballkone Rezidenca ku ndodhet apartamenti është nga më të qetat e të preferuarat për Banim. ✅ IDEAL për INVESTIM Për një vizitë në apartament më kotaktoni❗️

320,000 €
30/05/2024
 • 139 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Liqeni i Thate » Liqeni i Thate, Tirane

Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Fz, Liqeni i Thatë.

Kryefjala e kompleksit “Green Terrace” nga FZ Construction, janë cilësia e lartë e materialeve të ndertimit; hapesirat e gjelberuara; qetësia dhe ajri i pastër që të ofron zona e Liqenit të Thatë. Vendi ideal për një jetesë perfekte. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja e apartamentit (neto): 70.9 m2 • Sipërfaqja e apartamentit (bruto): 83 m2 • Kati 1 Apartamenti disponon: • Ambient Ndenje • Ambient gatimi • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet • 1 Ballkon Cilësime të tjera: • Orientim Jug-Lindje • Me ashensor • Mundësi shumë e mirë investimi dhe banimi. Për një vizitë në pronë na kontakto!

145,000 €
29/05/2024
 • 83 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Shtepi ne shitje Liqeni i Thate » Kompleksi Fz, Tirane

Zbuloni shtepi dhe apartamente per shitje ne Liqeni i Thate perfshire ofertat me te lira. Faqja jone ka prona 1+1, 2+1, garsoniere te pershtatshme per studentet, profesionistet, dhe familje.

office-address