Shtepi per shitje ne Vilat Gjermane: Apartamente & shtepi te lira

Rezultate: 5

Shitet, Vilë 3-katëshe, Vilat Gjermane, Tiranë - 465.000€ |468m²

Të dhëna mbi vilën : Vila ka strukturë 3 katëshe ku 2 kate janë për banim dhe një kat shërben si magazinë dhe garazh. Sipërfaqja: ● Sipërfaqja Totale 468m² ● Truall: 387m² ● Gjurma e objektit: 131m² Organizimi i Vilës: ● Kati 0: Shërben si magazinë dhe garazh. ● Kati 1: I mobiluar; Organizimi: 3 dhoma, 2 tualete, 2 ballkone dhe verandë. ● Kati 2: I mobiluar; Organizimi: Sallon i bollshëm, 2 dhoma, 2 tualete dhe verandë. ● Oborr dhe kopësht Cilësime të tjera: -Mundësi e mirë investimi. -Zonë mjaft e qetë që ofron të gjitha facilitet për jetesë komode. -Me certifikate pronësie Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

465,000 €
19/07/2024
  • 468 m2
  • 5 Dhoma gjumi
  • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Vilat Gjermane » Vilat Gjermane, Tirane

Shitje, Vilë 3 kateshe, Vilat Gjermane, Tiranë.

Disponojme Vile 3 Kateshe, per Shitje Vila ndodhet tek Vilat Gjermane, Tiranë Informacion mbi vilen: • Sipërfaqja e ndertimit 115 m². • Sipërfaqe trualli: 379 m². • Siperfaqe e katit 0: 139.5 m² • Siperfaqe e katit 1: 119 m² • Siperfaqe e katit 2: 115 m² Cilesime te tjera: • Disponon dokumenta te rregullta pronesie • E rrethuar me mur me dy porta, porte automatike me pult dhe porte me hyrje me vete private • Garazh me qepene ku parkohen 2 makina, dhe 1 makine jashte ne oborr • Catia eshte me termoizolim, me beton dhe cati tjegulle cilesore dhe hidroizolim me polisterol • Vila ka privatesi ne nje zone shume te qete, pa zhurma, pasi rruga eshte pa dalje dhe nuk ka levizje makinash te tjera, por vetem te nje blloku prej 5 vilash te pavarura nga njera tjetra • Viles i eshte bere dhe nje investim i ri i konsiderueshem extra ne bahcen nga pas me dalje porte me vete, me gure dekorativ, pedane druri, gjelberim per party dhe barbeque duke i dhene nje privatesi dhe relax absolut • Ka elemente te larte sigurie • Disponon panel diellor dhe sistem ngrohje-ftohje qendror Ciller per te gjithe vilen • Ideale për familjet që kërkojnë komoditet dhe privatësi. • Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

700,000 €
10/07/2024
  • 379 m2

🏡 Shtepi ne shitje Vilat Gjermane » Vilat Gjermane, Tirane

NE SHITJE VILE E VENDOSUR TEK VILAT GJERMANE, TIRANE!

Vila eshte e vendosur prane Vilave Gjermane. Eshte e organizuar ne 3 kate me dy hyrje te dedikuara ku perkatesisht: -Kati i pare aktualisht eshte i pershtatur si punishme. (mund te kthehet lehtesisht e gjitha ne 2 apartamente me hyrje te vecanta dhe te pavarur nga njeri-tjetri) -Kati i dyte dhe kati i trete ka ne total 4 apartamente te tipologjise 2+1, te cilat jane te interesuar ne: -Sallon Ambient gatimi -Korridor shperndares -2 Dhoma gjumi -Depo e vogel Secili prej apartamente disponon ballkon Gjithashtu vila disponon dhe oborr pergjate gjatesise se saj, ku gjithashtu ka nje hapsire te pershtatshme per 5 poste parkimi. Me nje siperfaqe ndertimi prej 370 m2 dhe siperfaqe trualli 325 m2. Vendosur ne nje zone te qete, lehtesisht te aksesushme, e pershtatshme per familjar, gjithashtu nje mundesi ideale investimi. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone mund te kontaktoni!

850,000 €
24/04/2024
  • 370 m2
  • 4 Dhoma gjumi
  • 4 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Vilat Gjermane » Vilat Gjermane, Tirane

Shitet, Shtëpi Private, Vilat Gjermane, Tiranë.

Shitet, Shtëpi Private, Vilat Gjermane, Tiranë. Informacion mbi pronën: • Sipërfaqja e shtëpisë: 448 m2. • Sipërfaqja e truallit: 182 m2. • Strukturë 4-katëshe. Organizimi: • Kati 0: 3 Garazhe. • Kati 1: Sipërfaqja 112 m2. Organizimi: 2 dhoma gjumi, ambient ndenje dhe gatimi, 2 tualete dhe 1 ballkon. • Kati 2: Sipërfaqja 112 m2. Organizimi: 2 dhoma gjumi, ambient ndenje dhe gatimi, 2 tualete dhe 2 ballkone. • Kati 3: Sipërfaqja 112 m2. Organizimi: 3 dhoma gjumi, ambient ndenje dhe gatimi, tualet dhe 2 ballkone. Cilësime të tjera: • Sistem kaldaje. • Panel diellor. • Jepet bosh. • Shkallë të brëndshme dhe të jashtëme. • Me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

340,000 €
02/02/2024
  • 488 m2
  • 7 Dhoma gjumi
  • 5 Tualete

🏡 Shtepi ne shitje Vilat Gjermane » Vilat Gjermane, Tirane

Zbuloni shtepi dhe apartamente per shitje ne Vilat Gjermane perfshire ofertat me te lira. Faqja jone ka prona 1+1, 2+1, garsoniere te pershtatshme per studentet, profesionistet, dhe familje.

office-address